در غرفه SL13316 در سال 2020 NAB نمایش جعبه سیاه خواهد شد از ویژگی های قوی آرایه از تغییر فرمت, کنترل و تجسم راه حل هایی که interoperate هموار برای فعال کردن بیشتر گردش کار بهینه سازی و مدیریت ارائه پشتیبانی پیشرفته تر فرمت های و اطمینان استثنایی امنیتی است. دموی آدرس نیاز این صنعت به صورت راحت و بصری در زمان واقعی دسترسی به رایانه های مختلف از مکان های مختلف اعم از در سراسر اتاق, طبقه, ساختمان, سایت, و یا حتی شهرستانها. جعبه سیاه نیز پرده علاوه بر جدید به آن زمرد® خط از راه حل دولت از هنر KVM تمدید و تعویض.

جعبه سیاه محصولات در سال 2020 NAB Show

جعبه سیاه زمرد® متحد KVM پلت فرم
در غرفه SL13316 در سال 2020 NAB نمایش جعبه سیاه را برجسته آن زمرد واحد KVM پلت فرمفراهم می کند که پخش و دیگران با انعطاف پذیری استثنایی و امنیت شبکه ضروری به دولت از-هنر KVM تمدید و تعویض. با زمان تاخیر کم و عملکرد بالا زمرد 4K و زمرد SE فرستنده-گیرنده جفت اتصال ایستگاه های کاری با کامپیوتر از راه دور و سرور در فواصل تا 10 کیلومتر بیش از تک حالت فیبر و یا حتی دورتر over IP در حالی که زمرد از راه دور برنامه تسهیل مناسب در هر نقطه-در هر زمان دسترسی بدون نیاز به سخت افزار اضافی گیرنده. با منحصر به فرد قوی قابلیت های قابل تمدید و تعویض های تصویری, صوتی USB و سریال سیگنال در سراسر هر تعداد از فیزیکی و مجازی, سرور زمرد باعث کاهش کاربران هزینه مالکیت را قادر می سازد بیشتر گردش کار بهینه سازی و کمک می کند تا آنها را حفظ موجود در آن سرمایه گذاری.

لینک محصول: http://www.blackbox.com/Emerald

DKM FX ماتریس تعویض سیستم با کارت های جدید
جعبه سیاه نمایش خواهد آن DKM FX ماتریس سوئیچ پلت فرمبالا-عملکرد سازمانی درجه مدولار سیستم ماتریس به صورت دو طرفه توزیع سیگنال های ویدئویی, صوتی و داده ها بیش از گربه X چند حالته و تک حالت فیبر است. این شرکت را برجسته کارت های جدید برای DKM پلت فرم از جمله به روز رسانی مدیریت کارت ارائه بهبود مدیریت گردش کار و به روز USB 2.0 I/O کارت است که به رخ کشیدن پهنای باند بالاتر و بهبود محیطی سازگاری. این DKM FX فوق العاده ای ارائه می دهد انعطاف پذیری و سازگاری با عملکرد و تصویری با کیفیت مناسب برای بحرانی MCR تاسیسات که نیاز به بالاترین سطح از قابلیت اطمینان و 24/7 عملیات.

لینک محصول: http://www.blackbox.com/DKM

رادیان انعطاف پذیری مبتنی بر نرم افزار ویدئو وال پردازش پلت فرم
رادیان فلکس از جعبه سیاه به طور کامل مبتنی بر نرم افزار ویدئو وال پردازش پلت فرم ارائه می شود که آینده اثبات انعطاف پذیری و مقیاس پذیری برای علامت های دیجیتال, شرکت های بزرگ آموزش و پرورش و ماموریت حیاتی تجسم برنامه های کاربردی. این نرم افزار بصری از جعبه سیاه باعث می شود آن را آسان برای نمایش محتوای با کیفیت بالا از منابع مختلف در سراسر multiscreen نمایش دیوار در هر تصور پیکربندی. کاربران به سادگی اضافه کردن حرکت و تغییر اندازه و تغییر محتوا در رادیان فلکس رابط و این تغییرات منعکس شده در زمان واقعی بر روی هدف ویدئو وال توزیع تجسم سیستم و یا دیگر دستگاه های صفحه نمایش. رادیان فلکس پشتیبانی از تعداد نامحدودی از ورودی صفحه نمایش و انتهایی. کاربران به راحتی می توانید زنجیره ای دیزی مانیتور به نمایش صدها نفر از H. 264 و VNC جریان ویدئو در سراسر صفحه نمایش. یکپارچه SmartFrame تکنولوژی تضمین کیفیت تصویر مناسب و خودکار بهینه قرار دادن محتوا بر روی صفحه نمایش با حداقل راه اندازی. پلت فرم مقاوم و تصویری پشتیبانی از موتور 4K 60fps تصویری به یک صنعت پیشرو وضوح بیش از یک میلیارد پیکسل در هموار کردن راه برای آینده 8K قطعنامه ها و فراتر از آن.

لینک محصول: http://www.blackbox.com/Radianflex

جعبه سیاه ControlBridge® Multisystem و اتاق کنترل
ControlBridge کامل multisystem و اتاق کنترل سیستم برای اتاق کنترل و اتوماسیون ساختمان. با استفاده از یک پنل لمسی برای کنترل KVM AV و دیگر در اتاق دستگاه های کاربران برنامه می توانید دمای اتاق کنترل تصویری دیوار, راه حل های چراغ های روشن و خاموش کردن از راه دور و یا راه اندازی یک پیش تعیین شده اتاق تنظیمات با لمس یک دکمه به آماده کردن یک اتاق برای یک ارائه.

لینک محصول: https://www.blackbox.com/ControlBridge

جعبه سیاه نقل قول:

“بازدید کننده ما 2020 NAB غرفه نشان می دهد را ببینید که چگونه قدرتمند و انعطاف پذیر سیستم های KVM می تواند تبدیل به گردش و ساده سازی عملیات روزمره. ما نگاه رو به جلو برای نمایش آخرین اضافه شده به برنده جایزه ما زمرد و DKM KVM خطوط. مهندسان ما خواهد بود در دست برای کمک به بازدید کنندگان را ببینید که چگونه این و دیگر جعبه سیاه راه حل می تواند در ترکیب برای رسیدگی به نیازهای خاص خود امکانات و گردش.”
— جان Hickey ارشد مدیر R&D و سیستم های KVM در جعبه سیاه

Headshot: www.wallstcom.com/BlackBox/BlackBox-JohnHickey.jpg
عنوان تصویر: جان Hickey, مدیر ارشد, از KVM محصولات

شرکت در یک نگاه:

در مورد جعبه سیاه
جعبه سیاه شده است و جهان-پیشرو در ارائه دهنده برتر از آن زیرساخت راه حل برای بیش از 40 سال است. امروز این شرکت همچنان به طراحی و تولید برنده جایزه نرم افزار AV KVM کابل کشی و شبکه محصولات شناخته شده برای قابلیت های پیشرفته و بی نقص عملکرد و قابلیت اطمینان فوق العاده و fail-safe امنیتی است. جعبه سیاه راه حل استفاده می شود هر روز در دولت, آموزش و پرورش, شرکت های تجاری, و هر سازمان دیگری که نیاز به بیشترین کیفیت و عملکرد از آن این زیرساخت ها است.

در علاوه بر این به ایجاد صنعت پیشرو, محصولات, جعبه سیاه نشان می دهد هر روز کامل و تعهد به ارائه به مشتریان خود را با این صنعت بهترین پشتیبانی فنی و خدمات. برنده جایزه کارکنان پشتیبانی اختصاص داده شده در جعبه سیاه این نسخهها کار در سراسر ساعت به اطمینان حاصل شود که مشتریان سیستم همیشه و مطلوب در حال اجرا. جهان-کلاس پشتیبانی و خدمات ارائه شده توسط جعبه سیاه است که به عنوان مهم به موفقیت آن و ارتباطات و عملیات کسب و کار از مشتریان به عنوان قدرتمند محصولات و راه حل های این شرکت ارائه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به جعبه سیاه در سایت www.blackbox.com.

جعبه سیاه® و دو الماس آرم علائم تجاری ثبت شده از BB Technologies, Inc.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/BlackBox/200224BlackBox-NABPreview.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/BlackBox/BlackBox-EmeraldUnifiedKVMPlatform.jpg
جعبه سیاه زمرد® متحد KVM پلت فرم فراهم می کند انعطاف پذیری استثنایی و امنیت شبکه ضروری به دولت از-هنر KVM تمدید و تعویض.
لینک محصول: http://www.blackbox.com/Emerald

www.wallstcom.com/BlackBox/Black-Box_DKM_Product.jpg
جعبه سیاه DKM بالا-عملکرد مدولار KVM ماتریس سیستم سوئیچینگ پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت سیگنال و فوق العاده با وضوح بالا.
لینک محصول: http://www.blackbox.com/DKM

www.wallstcom.com/BlackBox/BlackBox-RadianFlex.png
جعبه سیاه رادیان انعطاف پذیری است که به طور کامل مبتنی بر نرم افزار ویدئو وال پردازش پلت فرم ارائه می شود که آینده اثبات انعطاف پذیری و مقیاس پذیری.
لینک محصول: http://www.blackbox.com/Radianflex

www.wallstcom.com/BlackBox/BlackBox-ControlBridge.png
ControlBridge® از جعبه سیاه و سفید ارائه می شود راحت-صفحه نمایش لمسی کنترل بیش از KVM AV و دیگر در اتاق سیستم های.
لینک محصول: https://www.blackbox.com/ControlBridge

دنبال جعبه سیاه:
وبلاگ: https://www.blackbox.com/en-us/blog/technology
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/black-box/
Facebook: https://www.facebook.com/blackbox.ns
توییتر: https://twitter.com/blackbox_ns
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/BlackBoxNS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im