آفریقایی-آمریکایی ها را نقش سرب در عاشقانه جدید سری

روز ولنتاین است بیش از, اما عاشقانه با مضمون را نشان می دهد شامل آفریقایی-آمریکایی منجر شکوفا در کابل و اشتراک ویدئو بر روی تقاضا عامل است.

برنامه نویسی مدیران گفت: می خواهم خود را نوشته نشان می دهد به گرامی داشتن این روزبه عنوان به خوبی به عنوان unscripted برنامه سیاه, عشق و شهری کانال فیلم را نوشته گیر با شماارائه آفریقایی-آمریکایی بینندگان معتبر تصاویر از روابط شده اند که نادر بر روی صفحه نمایش کوچک است.

“من فکر می کنم تمام عشق و ازدواج/سیاه عشق مفهوم است رفتن به شروع به نشان دادن خیلی بیشتر به دلیل وجود چنین فرصتی برای نشان دادن مردم سیاه و سفید در عشق در تلویزیون” شریل فضل نیلسن ارشد معاونت ایالات متحده استراتژیک جامعه اتحاد و تعامل مصرف کننده گفت. “این روند در حال حاضر و شما خواهید دید بسیاری بیشتر در آینده است.”

در حالی که این ژانر در فیلم در اواخر 1990s و 2000s اولیه با چنین فیلم Love & Basketball, عشق جونز و شاعرانه عدالتشده اند وجود دارد چند تلویزیون را نشان می دهد به تصویر می کشد آفریقایی-آمریکایی, ارتباط جنسی, در روابط عاشقانه.

نوستالژی برای کسانی که محبوب 1990s فیلم در خدمت کمک به الهام گرامی داشتن این روزتهیه کننده اجرایی Ava DuVernay گفت: نویسندگان در ژانویه TCA زمستان تور را فشار دهید. او گفت که او می خواست برای آوردن داستان های مشابه برای صفحه نمایش کوچک است.

“من فقط اشتیاق برای دیدن این نوع از سیاه داستان عشق در تلویزیون,” او گفت:. “همه همکاران ما فقط در آغوش گرفت که با حس شادی مورد کاوش سیاه عشق چیزی است که ما احساس نمی کند و ما به سختی به اندازه کافی.”

هر قسمت در هشت قسمت سری نشان دهنده یک روز در زندگی یک زن و شوهر. آن Feb. 11 برتر به خود جلب کرد نزدیک به 1 میلیون بیننده در ساخت این کابل دارای امتیاز بالا نشان می دهد در میان آفریقایی-آمریکایی و در میان مجموع بینندگان در آن 10 p. m. زمان حافظه نیلسن گزارش شده است.

“در همه ما درام وجود دارد این است که برخی از مفهوم عشق و عاشقانه …, و من فکر می کنم که آوا را نشان می دهد جدید, گرامی داشتن روزدر حال رفتن به یک حتی بلندتر تماس از هر چیز ما تا به حال به تاریخ” خود رئیس جمهور تینا پری گفت. “[DuVernay] است که برای اولین بار در یک بسیار صمیمی در یک راه سیاه عشق در همه آن زیبایی های ظریف و چالش است.”

خدمات جریان UMC اصلی dramedy گیر با شما به شرح زیر behind-the-scenes یو پی اس و فراز زندگی از افراد مشهور, زن و شوهر است. “گیر با شما این است که ترکیب کاملی از کمدی و روابط درام” UMC رئیس محتوای افسر برت Dismuke گفت. “ما اصلی را نشان می دهد مانند گیر با شما و [کریگ راس جونیور تک همسری] شهامت در عاطفی heartstrings از بینندگان است.”

خود را پری گفت: آفریقایی-آمریکایی بینندگان گرسنه هستند برای محتوا است که منعکس کننده زندگی خود و تصاویر و ارتباط با مضمون محتوا همواره طنین انداز با مخاطبان است. این شبکه قبلا تمدید چهار unscripted رابطه با مضمون نشان می دهد از جمله سیاه عشقکه واقعی باز کردن در مورد واقعیت عشق و ازدواج عاشقانه در آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

“به عنوان آفریقایی-آمریکایی بینندگان و مصرف کنندگان ما واقعا آماده برای دیدن سیاه عشق در تلویزیون در یک واقعا مستقیم و صمیمی راه” پری گفت. “من فکر می کنم [DuVernay را گرامی داشتن روز] تقویت خواهد کرد یک پیام و یک ماموریت است که ما شده ایم در سال, و من فکر می کنم بینندگان کاملا رفتن به آن را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر