Kreis بیلی Beall زندگی نوع زندگی زیبا زنان دیگر ممکن است حسادت اما حتی در سن و سال او می دانست که چه خشنود به چشم نمی همیشه خوراک روح است.

به عنوان او می نویسد: در کتاب خاطرات “آبی بزرگ هیلز خدا” “من تا به حال دو حقایق رشد: که من در زندگی بیشتر به زیبایی تزئین خانه در ناکسویل و که اکثر صبح ها من نمی تواند صبر کنید برای مسابقه ما مقابل درب.”

به عنوان او در یک ثروتمند حومه دختر یک مدل سابق و یک ستاره فوتبال تبدیل شده موفق مالی سرمایه گذار جوان Kreis بیلی جذب می شود پدر و مادر او ارزش قرار می گیرد که اهمیت زیادی در بکر ظاهر و شخصی ، او توسعه یافته تمایل لطفا به مردم در اطراف او ایجاد بی عیب جو.

در 20s خود را Kreis سوار بر ازدواج با فراوان کارآفرین شنی Beall فقط به عنوان او سرمایه گذاری در اوایل موفقیت روبی شنبه, رستوران های زنجیره ای که او تاسیس در حالی که هنوز در کالج. ازدواج خود را به زودی همکاری با تمرکز بر کسب و کار مهمان نوازی از گسترش روبی شنبه تجاری به توسعه بفرستد که این Bealls تبدیل از یک خانواده کوچک-اجرای مسافرخانه به یک رفت و آمد مکرر لوکس.

“آبی بزرگ هیلز خدا” نظرسنجی این شلوغ و گسترده سال در Kreis Beall زندگی. او یاد می گیرد به طبخ از جنوب خانه دار می یابد اولیه کلاس تدریس شده توسط تازه وارد, مارتا, استوارت در کانکتیکات و تبدیل او به آرایش چشم نسبت به همه چیز از سوپ به محور در شام او آماده برای اولین مهمان در شاه توت, مزرعه.

او curates وعده های غذایی برای رئیس هیلتون گردشگران در بازار لذیذ و میزبان احزاب برای موبایل خلیج نخبگان. او می شود یک عزیزم از رشد شیوه زندگی مجله صنعت از سال 1980 و 90 به خصوص کسانی که در نمایشگاه فرهنگ جنوب. او سبک و سرگرم کننده مشاوره برجسته در سراسر عکس براق گسترش می یابد که او اغلب فریم و آویزان در بسیاری از خانه های او و شنی نوسازی — خانه های آنها تعمید با نام مثل رز خلیج وزغ سالن افرا کلبه و رودخانه ،

Kreis Beall بود و تاثیر گذار قبل از سن Instagram و بنابراین تعجب آور نیست که او خاطرات بازتاب عاطفی آونگ نوسان شناخته شده برای بسیاری از زنانی که حرفه ای از ظواهر قرار دادن جستجو برای زیبایی قبل از حقیقت است. کاملأ پیچیده دقیق صحنه های مربوط با اختصار پرده وحی. Beall داستان نشان می دهد ذاتی تنش بین aspirational و معتبر دیده می شود به طوری که اغلب ما به طور فزاینده ای به سرپرستی زندگی می کند.

هنگامی که یکی از خانه های سوختگی به زمین و مجموعه زنجیره ای از ضرر و زیان برخی از انتخاب برخی به اشتباه توسط برخی از خیانت و برخی با حادثه غم انگیز — Kreis مجبور است به نگاه عمیق در داخل خودش و روابط به جای اینکه در هنرمندانه چیده شده داخلی که باید آرام و با استقبال هزاران نفر از دوستان و مهمانان:

“من شروع به از دست دادن آنچه من چسبیده بود به بلندترین ها: تصویر من از خانه. از چند اتاق خوابه من نقل مکان کرد به یک 324-فوت مربع مزرعه ریختن بر روی لبه شاه توت … ناگهان unburdened مخلوق راحتی و اشیاء من تا به حال هیچ چاره ای اما برای دیدار با خودم سر … من چیزی است که من تا به حال هرگز قبل از انجام داده: من حقیقت رو گفتم به خودم.”

او نام جدید صفحه اصلی “ریختن” و مجموعه مورد بازتعریف یک زندگی زیبا است. “این است که این حجم از فضا” او می نویسد: “اما عمق شخص در آن است.”

عمق آن معلوم است که به عنوان آسان برای رسیدن به در داخل کشور از روح ما به عنوان آن را در بادمجان لاک در طبقه. آن است که حتی سخت تر برای روشن شدن در روابط گرسنگی ارتباطات و خسته توسط workaholism که سوخت او ازدواج غنی شده خود هویت و مصرف او پدر و مادر. با رشد پسران پراکنده ازدواج او جدا و شنوایی او برای همیشه ویران تصادفی آسیب مغزی Beall ابراز تاسف بار او را انتخاب کار به سادگی در حال حاضر و تبدیل شدن به یک شنونده بهتر.

در انفرادی فضای ریختن Beall بازسازی زندگی خود را با او کاردینال حکومت از خانه داری است که همواره به “زندگی در هر اینچ” ساخت یک خانه پر جنب و جوش تر با تضمین هر اتاق دارای یک روزانه هدف. او هدف جدید می شود یادگیری چگونه به ساکن در هر لحظه از زندگی خود را. “زندگی در یک خانه و یا یک زندگی است که در مورد تمام راه شما می توانید وارد می شود و در حال حاضر” او می نویسد. “این در مورد ساخت اتاق را برای آنچه واقعا مهم برای هر یک از ما.”

در پایان کتاب جدید پروژه نوسازی ناقص باقی می ماند که هر صادقانه بررسی خود باید. Beall را ارائه نمی کند, بی عیب و نقص لیست باید داس و don’ts; بلکه او نشان می دهد که چگونه به حرکت به آرامی از طریق یک زندگی به عنوان اگر میزبانی یک اتاق پر از خسته مهمان — گسترش لطف به دیگران به خصوص کسانی که به شما صدمه دیده است.

برای اطلاعات بیشتر کتاب محلی پوشش مراجعه کنید Chapter16.org یک نشریه آنلاین علوم انساني تنسی است.

‘بزرگ آبی تپه از خدا: یک داستان از دست دادن رو پیدا کردن صلح و یادگیری به معنای واقعی از خانه’

توسط Kreis Beall

همگرا

288 pages

$27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر