دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ کمپین عقب نشینی — نوع — از اتهامات آن ساخته شده جمعه که هواداران رقیب سیاسی برنی ساندرز شد مسئول خرابکاری در Knoxville دفتر مبارزات انتخاباتی یک شبه.

یک کمپین داوطلبانه وارد در مکنیکسویل دفتر صبح روز جمعه و کشف ناسزا بود با رنگ بر روی شیشه جلو درب و پنجره های مختلفی بودند و گچ بری با دست دوز پوستر خواندن “ارعاب” “Classist” و “Oligarch.”

هالی مک کال بلومبرگ است تنسی مدیر ارتباطات قرار دادن یک بیانیه گفت: ساندرز حامیان متعهد به خرابکاری و گفت: ناکس اخبار به طور مستقیم به “من مطمئن هستم که آن را نوعی از سازماندهی تلاش است.”

پس از ناکس اخبار خواسته مک کال به ارائه شواهد به تساوی خرابکاری به Sanders, حامیان بلومبرگ ملی مدیر کمپین کوین Sheekey فرستاده, سازمان خبری بیانیه ای گفت: “ما نمی دانیم چه کسی مسئول این خرابکاری اما ما نمی دانیم آن پژواک زبان از ساندرز مبارزات انتخاباتی و هواداران آن است.”

Sheekey ارائه تصاویر مشابه خرابکاری علیه بلومبرگ دفتر مبارزات انتخاباتی در میشیگان اما تا به حال هیچ شواهد مستقیم نشان دادن آن متعهد شده توسط ساندرز حامیان.

ناکسویل یک سخنگوی پلیس اسکات Erland گفت: خرابکاری گزارش شد صبح جمعه اما محققان دریافته اند هیچ شاهد و هیچ مظنون است.

هر دو Sheekey و مک کال گفت: آنها سرزنش ساندرز حامیان به دلیل اظهارات ارشد ساندرز کمپین کارکنان با اشاره به همشهری های خود ساخته میلیاردر به عنوان یک oligarch.

آنها همچنین با اشاره به رسانه های اجتماعی پست — ظاهرا از ساندرز حامیان — که شامل زبان های مشابه و خشن حملات علیه بلومبرگ.

بسیاری از حامیان نامزدهای دموکرات زمینه ناراحت هستند که بلومبرگ وارد مسابقه دیر و ادعای او در تلاش است برای خرید نامزدی.

بلومبرگ مورد انتقاد قرار گرفته توسط همکار دموکراتیک نامزدها به تازگی برای برخی از قبلی زمخت نظرات در مورد زنان و نما مردم به عنوان به خوبی به عنوان سابق خود “توقف-و-frisk” پلیس استراتژی است که هدف مردم از رنگ در طول تصدی خود شهردار نیویورک.

مرتبط: از توقف و frisk’ به نظرات در مورد زنان بلومبرگ مواجه حملات متعدد در اولین مناظره

Sheekey و McCall تمرکز خود را سرزنش برای خرابکاری تنها در ساندرز حامیان اما.

“ما برنی ساندرز بلافاصله پس از محکوم کردن این حملات و مبارزات انتخاباتی خود برای پایان دادن به صدای شیپور مانند و بلاغت است که به وضوح تشویق هواداران خود را به شرکت در رفتار است که هیچ جایی در سیاست” Sheekey گفت.

سارا فورد معاون مدیر ارتباطات برای ساندرز مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس با ناکس اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im