دمیده مایل دور توسط یک گردباد, عکس ها و خاطرات در حال کشف در Putnam County

کوکویل, Tenn. – به غیر از یک بخش پاره از پایین عکس دست نخورده است.

مورخ مارس 2014 در پشت آن برازنده شات دوست داشتنی نوع شما ممکن است در یک تعامل اطلاعیه: یک زن و شوهر جوان در راه آهن, دست در دست, رفتن به نور خورشید و آینده ای روشن. در واقع آنها خواهد ساخت یک زندگی با هم و در یک خانواده تبدیل شدن به پدر و مادر است.

“این یکی از خود را قبل از عروسی عکس,” گفت: Matthew پیتز که جنگیدند اشک بر پیدا کردن عکس روز پنج شنبه در کوکویل مرکز جامعه.

این زن و شوهر در راه آهن بود و یوشع و ارین Kimberlin پیتز ” برادر و خواهر. ارین 29 و جاش و 30 کشته شدند در کنار خود را 2 سال با پسر سایر زمانی که یک EF4 گردباد از طریق Putnam County, و تخریب خانه خود را.

عکس خود را به حال شده است کاهش یافته است توسط کسی که در جامعه مرکز در منطقه راه اندازی برای یک هدف — برای بازیابی آیتم های شخصی است که دمیده شده و برخی از آنها را برای چندین مایل به مناطق دور از کسانی که آسیب دیده توسط tornado.

این Kimberlins’ عکس پیدا شد در یک تقاطع در نزدیکی مرکز شهر کوکویل حدود 5 مایل دورتر از محله خود را. آن را تنها یکی است. اعضای خانواده گفت: یکی دیگر از عکس عروسی کرده اند که حدود 11 مایل دور.

عجیب و غریب به عنوان آن را احساس می کند این است که مشترک در حال حاضر در کوکویل. شهردار این شهرستان ریکی شلتون, زندگی حدود 4 کیلومتر از منطقه نهفته و گفت همسر و دختر دو عکس در حیاط خود را.

“ما فقط ایجاد شده است که (در مرکز) از آنجا که ما متوجه شدم خیلی از آن اتفاق می افتد” شلتون گفت.

پیتز واقع عکس از آهنگ های راه آهن در یک جدول کامل از همین پاره, تند و تلخ لحظه های خاص خود را دارد, داستان, عکس, همراه با تولد و عروسی و اطلاعیه ها حتی یک نوزاد دختر صورتی-و-لباس سفید.

در میان دو دوجین یا بیشتر عکس ها در مرکز جامعه: نوزادان, دیگر, دو فاک, عروسی, یک دختر در بازی فوتبال یکی دیگر از بالا رفتن از یک درخت در یک روز برفی دیگر جزئی با چراغ های کریسمس دیگر را بوسید گونه با “جدید سال 2019” نوشته شده است در پشت.

برخی از عکس های مسن تر بودند. برخی از آنها سیاه و سفید مانند یک دختر کوچک در بالای یک اسب کوچک. “این است که خود را تسویه حساب” خواندن کتیبه در پشت.

آیتم های جدید نگهداری از ورود و ادامه خواهد داد به می رسند.

“ما فقط با قرار دادن تن و تن از مسائل در کوله پشتی گفت:” اشلی Walkner که کاهش یافته است موارد پنج شنبه در مرکز جامعه پس از داوطلب شدن در این نهفته مناطق پنج شنبه. “ما در بر داشت مانند بیمه کارت و گواهینامه رانندگی و فقط تصادفی همه چیز در شمع. ما در تلاش برای جمع آوری تمام است که ما می تواند. اگر آن را به نظر می رسید شخصی ما فقط سعی کردم به آن را نگه دارید. …

“این نیست مانند بستر وانت. این زندگی مردم است. این خانه.”

چند لحظه قبل از پیتز, وارد, Deann Alred اسکن شده روی میز و گفت “که تاد کامارو! من سر در گم!”

او امن دو عکس از یک ماشین قرمز که متعلق به تاد Koehler. او در گردباد در کنار همسر خود شکایت کند.

“خانه خود را در زمان یک ضربه مستقیم است. هیچ چیز وجود دارد اما دال چپ” گفت: Alred.

Alred برادر شده بود و دوستان نزدیک به 40 سال با تاد.

“که (خودرو) خود را از غرور و شادی. نیست که دیوانه ؟ در اینجا چه مانده است از آن” او افزود: برگزاری یک تلفن همراه شات از همان کامارو طور بد و له شده باقی مانده در کاپوت و شیشه جلو اتومبیل.

“من خوشحالم که من متوقف شد,” او گفت:. “که در مورد من گریه.”

Dominick, به سلامتی, یک داوطلب کار در پشت میز لبخند زد.

“به همین دلیل ما اینجا هستیم” او گفت:.

رسیدن به Gentry استس در [email protected] و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>