Blue Lotus’ Stax سوابق ادای احترام یک مسابقه ساخته شده در روح آسمان

در رویاهای خود را — که در آن هزینه است که هیچ شیء که در آن ساخت موسیقی است که هنوز هم قابل دوام حرفه ای — پل Niehaus IV خواهد عشق خود را به نوبه خود آبی لوتوس اثر را صادقانه به خدا و ضبط در مدرسه سنت است. او می تواند نگه داشتن یک گروه خانه در ساعت به بالا برچسب فهرستی; او می تواند اختصاص زمان و منابع برای توسعه هنرمند; او می تواند از عملیات خود را به خوبی منصوب جنوبی-شهرستان زیرزمین به یک استودیو کامل.

اما در سال 2020 که در آن کم و یا هیچ هزینه جریان تبدیل شده است و شنونده را آشکار birthright, در حال اجرا یک برچسب به نظر می رسد خیلی بیشتر مانند یک عمل پرشور نديده است. در حالی که آبی لوتوس قرار می دهد از سهم عادلانه خود را از اصلی منتشر شده از دوست داشتن از روح خوانندگان رولاند جانسون و ژن جکسون در این آخر هفته برچسب برگزار خواهد شد ادای احترام به Stax سوابق چند خواننده ادای احترام به ممفیس-بر اساس برچسب آورده است که ما deathless بازدید توسط اوتیس ردینگ, Isaac Hayes, و بیشتر.

Niehaus اذعان می کند که پرداخت ادای احترام به برچسب forebears سرگرم کننده برای هنرمندان و همچنین به عنوان خوب برای برچسب مشخصات و او امیدوار است که showgoers این آخر هفته را به دنبال هنرمندان خود مواد.

“مرد این هنر در مقابل تجارت” Niehaus می گوید از پشت میز میکس از زیرزمین استودیو. “مردم مانند چیزی که آشنا کنم. این چیزی است که من فکر می کنم در مورد بسیاری. که به من اطلاع زیادی را به عنوان یک هنرمند به چیزی است که هر دو آشنا و جدید است.”

برچسب ادای احترام به Stax در گذشته به عنوان به خوبی به عنوان Motown و شطرنج سوابق. Niehaus اشاره می کند که آنها تمایل به موفقیت را نشان می دهد که خارج کردن مخاطبان جدید و revue سبک کنسرت می دهد هر خواننده چند آهنگ برای قرار دادن تمبر خود را بر. “ما یک فرصت به ویژگی های یک تن از هنرمندان مختلف از جبهه, حمایت, خانه, گروه,” او می گوید.

برای این هفته نشان می دهد که Stax songbook خواهد بود تفسیر توسط یک تعداد انگشت شماری از خوانندگان محلی: جانسون است که تبدیل به آبی لوتوس’ عملا متحرک نام وجود خواهد داشت. او و ژن جکسون ادای احترام به سام و دیو و همچنین انفرادی انجام مجموعه. اما تعداد کمی از کمتر شناخته شده نام Niehaus هیجان زده در مورد: Tru متولد یک گیتاریست و درونگرا خواننده و ترانه سرا را مقابله با اصلی خوانندگان “احترام به خود.” خانم Hy-C که منجر روح-بلوز sextet تازه شروع رسیدگی خواهد شد یکی دیگر از اصلی کلاسیک “من به شما وجود دارد” و برادر جفرسون را تفسیر برخی از آلبرت کینگ Stax طرف.

در همراهی با برچسب سنت — که در آن یک گروه خانه خواهد برگشت تا خوانندگان در فهرست — Niehaus مونتاژ خود wrecking crew: Niehaus خواهد شد بر روی صفحه کلید همراه با گیتاریست باب Kamoske نوازنده بیس گاس تورنتون و کوین اوکانر (درامز). دو قطعه شاخ بخش را حمایت از خوانندگان به عنوان به خوبی.

بسیاری از این بازیکنان کار کرده اند با Niehaus در گذشته; اوکانر نوشت و مرتب بسیاری از آهنگ های رولاند جانسون, آخرین, تنظیم ذهن خود را آزادو آبی لوتوس منتشر شد آخرین آلبوم خود را با اسلاید نوازنده گیتار Kamoske.

“اگر شما می توانید ساخت یک جامعه با استعداد و الهام بخش مردم در مجموع بیشتر از مجموع قطعات” Niehaus می گوید.

حتی اگر خوانندگان مانند جکسون و جانسون انجام شده است تقریبا به عنوان طولانی به عنوان Niehaus شده است زنده و همکاری بین خواننده ها و تهیه کننده خواسته های برخی از قیمومیت و همکاری.

“رولاند را دوست دارد به می گویند در گفتگو و مصاحبه, ‘Oh yeah, من فقط می آیند و این یکی را.’ آن را نمی; آن را مانند 30 طول می کشد شاید در حقیقت” Niehaus می گوید. بیش از هر عنصر دیگر او با تمرکز بر گرفتن بهترین عملکرد صوتی برای ایستادن در مرکز این ضبط. هنگامی که آن را یک شعر و ملودی شما واقعا در تلاش برای به دست آوردن بهترین دلیل تمام ابزار و قطعات سرد هستند اما در پایان روز که مهم ترین چیز است.

“در پایان روز, آهنگ هنوز واحد اندازه گیری: چقدر خوب است که ترانه” او همچنان ادامه دارد. “چقدر خوب است این شعر چقدر خوب است که هماهنگی? هنگامی که شما فشار بازی که قضاوت کند.”

آخر این هفته Stax ادای احترام نسبی تصویری بر روی صفحه رادار در چه Niehaus برنامه ریزی شده برای سال 2020: برچسب: انتشار آلبوم از دست مولی ماجول و جان بونهام و همچنین به عنوان یک قسمت از خورشید نوازش روان و عامیانه توسط دیوید و همان اشتباهات یک باند پروژه از تازه وارد نسبت دیوید مایر. به عنوان یک نوازنده Niehaus با بانهم, ماجول, سقوط نرده و دیگران; او همچنین قصد دارد به انتشار خود خواننده و ترانه سرا مواد هر چند سرعت او را نگه می دارد به عنوان برچسب سر studio مالک و sideman اغلب نگه می دارد که تحت فشار قرار دادند به پشت رایتر.

Niehaus می بیند نقش خود را که از آبی لوتوس به عنوان بخشی از یک زنجیره از موسیقی آمریکا. برخی از پروژه ها مانند Stax نشان می دهد پرداخت مستقیم ادای احترام به گذشته; دیگران با استفاده از آنچه که او خواستار “آرکه تایپ از موسیقی” به گسترش در تثبیت اشکال.

“فقط دوازده نت در موسیقی وجود دارد تنها 26 حرف الفبا” او می گوید. “بنابراین آن را مانند میخوای چیزی است که کاملا جدید است. من فکر می کنم زیادی در مورد آنچه که جدید و رمان و چه بی انتها است و سنتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>