برای بزرگنمایی کلیک کنید A scene from Opera Theatre of Saint Louis' 2012 performance of Carmen. - COURTESY OPERA THEATRE OF SAINT LOUIS

  • حسن نیت ارائه میدهد تئاتر اپرا سنت لوئیس
  • یک صحنه از تئاتر اپرا سنت لوئیس ” در سال 2012 عملکرد کارمن.

فیلیس نظر بريسندن در اين باره هرگز از دست رفته تولید از تئاتر اپرا سنت لوئیس (210 هازل خیابان 314-961-0644). بعد از هر عملکرد او تبریک و صحبت با خوانندگان زیر سبز و سفید چادر فقط در خارج از long branch-هیلتون مرکز هنرهای نمایشی در وبستر.

نظر بريسندن در اين باره یک مادام العمر عاشق اپرا و سخاوتمندانه محلی نیکوکار در گذشت در ماه دسامبر در سن 86 و در عین حال او میراث و عشق برای اپرا را از طریق 45 میلیون دلار کمک مالی او وقف به OTSL این هفته اعلام کرد در آزادی. سهم او داده شد و برای عموم وقف OTSL.

“ما می دانستیم که فیلیس شد برنامه ریزی برای ترک ترکه به اپرا تئاتر, اما ما تا به حال هیچ ایده چقدر مهم آن خواهد بود” اندرو Jorgensen مدیر کل OTSL گفت: در انتشار. “ما عمیقا احساس خوش شانس است که این هدیه به ما اجازه می دهد برای رسیدن به حتی بیشتر سطح تعالی هنری و جامعه تاثیر است. به عنوان ما همچنان کار ما فیلیس’ شور و شوق برای این شرکت و این هنر ما خواهد بود که چراغ هدایت.”

این اولین بار نیست نظر بريسندن در اين باره اهدا کرده است مبلغ قابل توجهی به OTSL. این سازمان تخمین می زند که نظر بريسندن در اين باره استعداد OTSL $2.5 میلیون نفر در طول عمر خود. نظر بريسندن در اين باره led OTSL ملی مراجعان شورا از سال 2010 تا 2017. دیرین فن اپرا نظر بريسندن در اين باره با نام این بود زندگی, عضو هیئت مدیره سازمان در سال 2016.

“فیلیس دفاع و پشتیبانی اپرا تئاتر از آن آغاز و باقی مانده وفادار و اختصاص داده شده از طرفداران و حامیان در طول زندگی خود”Noemi Neidorff, OTSL رئیس هیئت مدیره گفت: در این انتشار است. “هوشمند آگاه شوخ و فوق العاده فروتن, Phyllis واقعا در نظر گرفته اپرا تئاتر ، همکار من اعضای هیئت مدیره و من شمارش خودمان را خوش شانس شناخته شده Phyllis. ما را برای همیشه گرامی داشتن حافظه است.”

نظر بريسندن در اين باره هدیه بزرگترین در OTSL سابقه و ارائه خواهد شد این سازمان با یک سطح جدید از ثبات مالی آن را به عنوان آماده برای سالگرد 50 آن در سال 2025 این نسخه اضافه می کند.

OTSL قصد دارد به اختصاص آن سال 2020 تولید Susannah, نظر بريسندن در اين باره مورد علاقه اپرا در حافظه خود. OTSL نیز برنامه ریزی یک جشن زندگی خود و کمک مالی سخاوتمندانه بعد از این سال.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Phyllis Brissenden chats with Issac Mizrahi in 2014, the year he directed and designed costumes and sets for Opera Theatre of Saint Louis' production of The Magic Flute. - COURTESY OPERA THEATRE OF SAINT LOUIS

  • حسن نیت ارائه میدهد تئاتر اپرا سنت لوئیس
  • فیلیس نظر بريسندن در اين باره چت با ایساک Mizrahi در سال 2014, سال او کارگردانی و طراحی لباس و مجموعه تئاتر اپرا سنت لوئیس’ تولید فلوت سحر و جادو.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de