اعضای هیئت مدیره حمایت از Knox County Schools’ به طرح اجاره لپ تاپ اما شانه خالی کردن در هزینه

این طرح به اجاره لپ تاپ برای هر Knox County دانش آموزان مدارس در سال آینده حمایت می شد در میان اعضای هیئت مدیره مدرسه اما چند سوال مطرح شد در مورد اجرای این طرح است.

این Knox County, تخته, آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی این پیشنهاد در چهار شنبه مجازی کار جلسه و رای گیری خواهد شد در هفته آینده. این طرح پس از Knox County مدارس بسته در ماه مارس به دلیل coronavirus و انتقال به آموزش از راه دور برنامه است که با تکیه بر بسته بودند که اجباری نیست و یا مدرج.

طرح جدید را 60,000 دستگاه به Knox County مدارس و هزینه 7 میلیون دلار با توجه به پیشنهاد. برای 2020-21 مدرسه در سال است که پول را از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند اما در سال آینده باید ساخته شود به بودجه. Knox County مدارس را دریافت خواهد کرد 12.9 میلیون دلار از مراقبت عمل می کنند.

بیشتر: Knox County Schools پیشنهاد لپ تاپ برای هر دانش آموز با استفاده از مراقبت های عمل پول

در میان نگرانی از اعضای هیئت مدیره مدرسه بودند از:

  • هزینه های اولیه از حمایت از این پیشنهاد دراز مدت هزینه تعهدات
  • نیاز به آموزش برای اطمینان از معلمان قادر به استفاده از این فن آوری
  • ارائه دسترسی به اینترنت همراه با دستگاه

سرپرست باب توماس تاکید کرد که تبدیل شدن به یک یک به یک (یک کامپیوتر به ازای هر دانشجو) منطقه نمی خواهد جایگزین معلمان در Knox County است. دستگاه را به جای آن استفاده می شود به منظور افزایش یادگیری و ادامه یادگیری زمانی که مدارس نیاز به بسته شده است.

“با توجه به عدم اطمینان از COVID-19 ما معتقدیم این مهم است برای آماده سازی برای امکان بسته شدن دوباره در پاییز” توماس گفت.

بیشتر: Knox County, مدارس برنامه ای برای نگه داشتن فرد در مراسم فارغ التحصیلی بعد از این تابستان

جان Rysewyk دستیار سرپرست و رئیس دانشگاهی افسر گفت که در حالی که برخی از جنبه های یادگیری را تغییر دهید, دیگران باقی بماند همان به خصوص برای دانش آموزان جوان. بسیاری از اعضای هیئت مدیره و مدیران اذعان کرد که این حرکت برای تبدیل شدن به یک یک به یک منطقه بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.

مشارکت اجتماعی نیز مورد بحث قرار گرفت از جمله امکان تماس با همکاران برای کمک به صندوق بخشی از یک به یک ابتکار است. عضو هیئت مدیره جنیفر اوون پرسید که اگر آن را ممکن است برای شرکای اجتماعی برای پوشش هزینه های بیمه به دستگاه های که توماس گفت: چیزی بود که منطقه را در نظر بگیرید.

عضو هیئت مدیره Evetty Satterfield گفت: در حالی که او با پشتیبانی از تبدیل شدن به یک یک به یک منطقه او نگرانی در مورد استفاده از مبلغ زیادی پول از مراقبت در عمل به انجام این کار.

“من فقط واقعا محتاط از صرف که پول زمانی که ما نمی دانیم که آنچه در سال های بعد خواهد بود” Satterfield گفت.

منطقه در حال حاضر همراه با Knox County و اتاق بازرگانی کمیته به دنبال در گزینه های برای ارائه دسترسی به اینترنت Rysewyk گفت.

“آنها می دانند که این فقط یک Knox County Schools موضوع” Rysewyk گفت: نیاز به دسترسی به اینترنت.

اینترنت در نقاط داغ در حال یک “گروه کمک” به حل مسائل دسترسی اما در بلند مدت و گسترده دسترسی مورد نیاز است او اضافه شده است.

“ما امیدواریم که ما می توانیم انجام این کار در سرعت است که حس می کند برای جوامع ما” Rysewyk گفت.

دیگر مدارس در ایالت تنسی به دنبال انجام کاری مشابه با خود را مراقبت عمل پول: Shelby County Schools و همیلتون در مدارس شهرستان هستند و هر دو با توجه به خرید دستگاه های برای تبدیل شدن به یک یک به یک منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>