هیئت مدیره خواستار دولتی لی به تبرئه آدم Braseel که صرف 12 سال در زندان به قتل

تنسی هیئت مدیره آزادی مشروط رای دادند به اتفاق آرا روز شنبه توصیه می شود که رژیم صهیونیستی. بیل لی تبرئه آدم Braseel که صرف ده سال زندان برای قتل او را همیشه حفظ او مرتکب نشده بود.

این رای پس از Braseel, 37, و تیم حقوقی خود را با دقت ساخته شده در مورد بی گناهی خود را در طول نزدیک به هفت ساعت جلسه برگزار طریق ویدئو کنفرانس. آن را نشانه آخرین پیروزی برای مردی که پر سر و صدا سفر شامل حال محکوم به زندگی در زندان آزاد برای 10 ماه بازگشت به زندان و در نهایت آزاد برای خوب است.

“آن را قریب به اتفاق دوباره برای من به نشستن در اینجا و برای شنیدن این دوباره و دوباره و دوباره” Braseel گفت: هفت نفر از اعضای هیئت مدیره در مدت کوتاهی قبل از آنها رای دادند. “من خوشحال می گویند که من می دانم من قصد دارم برای همیشه نگرانی در مورد اگر من تا به حال به خانه می آیند کاملا بی گناه است. در حال حاضر نگرانی من این است که آیا خانواده به سادگی انجام کار درست و این توصیه من به تبرئه. آن را خارج از کنترل من است.”

Braseel بود 24 ساله هنگامی که یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از ضرب و شتم 60 ساله مالکوم لانه به مرگ در امتداد یک جاده روستایی در Grundy County, Tennessee در سال 2006. نه تنها یک قطعه از شواهد فیزیکی گره خورده است Braseel به جرم و جنایت و قتل درجه اول اعتقاد استوار بود تقریبا به طور کامل بر مشکل شاهدان عینی شناسایی.

او برای اولین بار طعم آزادی در سال 2015 زمانی که 12th قضایی مدار قاضی جاستین فرشته با اشاره به عدم وجود شواهد دیگر به سرنگونی اعتقاد خود را و کمک مالی به او یک محاکمه جدید. دولت در دادگاه تجدید نظر رد این تصمیم هر چند و فرستاده Braseel بازگشت به زندان است.

در سال گذشته Braseel آزاد شد و دوباره پس از جدید اثر انگشت تست — و چه Braseel وکلای تماس با یک “کوه” از شواهد دیگر — اشاره به یکی دیگر از مرد به عنوان لانه’ قاتل. که در حال حاضر مرده قاتل پلیس به نام کرمیت Bryson نگاه تقریبا دقیقا مانند Braseel — از قد و وزن و رنگ مو را به رانندگی همان رنگ ماشین.

Braseel آمده از زندان در ماه اوت پس از ورود به یک الفرد درخواست, نیز نامیده می شود بهترین بهره درخواست به مسئول تشدید حمله. معامله مجاز Braseel به خارج از زندان در زمان خدمت بدون پذیرش هر گونه گناه — اما او را ترک مارک یک جانی.

فرماندار تنها با قدرت به تغییر است. اگر چه هیئت مدیره توصیه می شود لی تبرئه Braseel تصمیم در نهایت در سمت چپ در دست خود را.

“این خاص کابوس است مفرد یکی آورده در برابر آقای Braseel,” Braseel وکیل الکس کوچولو گفت: هیئت مدیره آزادی مشروط. “او است که به دنبال امروز برای این هیئت مدیره و در نهایت برای فرماندار به پایان رسید که کابوس و پاک کردن نام خود را.”

قاضی فرشته, Grundy County شهردار مایکل بردی و کلانتر Clint Shrum همه صحبت در حمایت از Braseel پیشنهاد برای exoneration گفت متناوبا که آنها باور دارند که در بی گناهی خود را احساس اشتباهات ساخته شده بودند در جریان تحقیقات و دیده اند حمایت Braseel از جامعه است.

“من نه یک نظریه پرداز توطئه اما آنچه که من فکر می کنم این بود که برخی از بدترین کار پلیس است که من تا کنون دیده اند در زندگی من” گفت: Shrum که سلف نظارت موردی و ظاهرا مجاز اصلی پرونده به نابود شود.

قرمز سر مرد

لانه کشته شد, در نزدیکی خانه اش خارج تریسی شهر شب Jan. 7, 2006.

در درجه اول پرونده قتل علیه Braseel استراحت به طور عمده در کلمات باروز برادر بکی تپه و پسرش, کرک برادن بودند که ماندن با باروز در آن زمان است.

تپه شهادت دادند که یک مرد در زدم از خانه حدود 9 p. m. و گفت: ماشین خود را تا به حال فوت کردن جاده ها است. تپه توصیف انسان به عنوان کوتاه و لاغر با متوسط ساخت و بریدن مو قرمز. او عینک یک ژاکت و یک کلاه توپ و او به رسمیت شناخته شده بود در خانه پیش از آن روز. او نمی دانست که نام خود را.

باروز که تفننی در سیاست های محلی بود و شهرت برای خرید و فروش مواد مخدر توافق کردند که برای کمک به مرد داد و او را به یک سواری در تپه خودرو.

مرد بازگشت و در عرض نیم ساعت و گفته هیل او نیاز به برخی از استارتر سیال از زیر سینک آشپزخانه. او به او اجازه دهید به خانه و ریشه در اطراف بیهوده به صورت مایع. او به عنوان مطرح کردن مرد به او حمله کردند و با چوب بیس بال و یا برخی از سلاح های دیگر.

تپه گریه کردن و بیدار کردن پسرش کرک برادن که زد از آشپزخانه و اتاق خواب است. مرد برداشت آتش نشانی از زیر سینک و پرتاب آن را در برادن و سپس از درب زد و سوار دور در طلا یا قهوهای مایل به زرد ،

خانه تا به حال هیچ گوشی تا برادن به همسایه رفت به 911 تماس بگیرید. کنندگان وارد زمان — 9:52 بعد از ظهر, تنها, زمان دقیق هر کسی می تواند قسم به بعد.

Grundy County نمایندگان در پاسخ به مجلس و بررسی آن به عنوان یک حمله. گروهبان. مایک براون جمع آوری آتش نشانی و شکسته نیمه از یک چوب بیس بال مهاجم احتمالی سلاح و بارگذاری مدارک در رزمناو. هیل به شرح مختصری از مهاجم خود را و بعد از آن گرفته شد و به بیمارستان منتقل شديد آسیب به سر.

به عنوان قهوه ترک خانه او flicked در رزمناو خود را چراغ و خال خال باروز در بدن دروغ گفتن را در بستری از خون خیس برگ حدود 600 پا از خانه و دور از هیل ، کالبد شکافی یافت لانه شده و مورد ضرب و شتم حداقل ده بار با نیروی کافی به نزدیک به تقسیم جمجمه خود را در دو.

“من knowed او’

تنسی دفتر تحقیقات پیوست قتل شد. طبیعت از صحنه ساخته شده معنی دار جمع آوری شواهد فیزیکی دشوار است که متوقف نمی محققان از اقامت خود را در اولین و تنها مظنون در عرض 12 ساعت.

براون گفت: او به دنبال یک مرد که متناسب با توضیحات و آموخته شده از محرمانه خبرچین در مورد “یک پسر زندگی می کردند که در دره با موهای قرمز که او به کلیسا رفت و به عنوان یک بچه.” که پسر بود Braseel که بزرگ شد در Grundy County قبل از حرکت با مادرش به Estill Springs در کشور همسایه Franklin County است. او تا به حال هیچ سابقه کیفری فراتر از محکومیت در اختیار داشتن ماری جوانا به عنوان یک نوجوان.

“من حدس می زنم من یکی که با اشاره انگشت در او” براون گفت. “من فقط نمیفهمد ما نیست که بسیاری از مردم در کوه با موهای قرمز.”

محققان به صحبت کرد Braseel بعد از مادرش به یک خانه در Grundy County را Coalmont جامعه است. گفت: او تا به حال هیچ چیزی برای پنهان کردن Braseel امضا بیش از مادر خود طلا که او می خواهم قرض گرفته شده دو روز پیش از آن و بیش از این لباس و کلاه او می خواهم فرسوده شب قبل از. وجود خون در هر نقطه و Braseel تنها آسیب قابل مشاهده بود یک برش کوچک و کبودی روی گونه اش جایی که او گفت: یک جعبه بر او افتاده بود ،

Braseel تا به حال بهانه. او گفت که او سمت چپ کار در یک یو پی اس های انبار در نزدیکی ارب آن روز خود را برداشت مادر و ماند در خانه یکی از دوستان تا مدتی بین 9:15 9:30 p. m. در آن شب. او سوار در اطراف برای بعد از نیم ساعت یا بیشتر قبل از رفتن به یک خانه در شرکت جاده مزرعه که در آن یکی دیگر از دوستان جاش Seagroves و دیگران منتظر برای رفتن, چهار wheeling.

Seagroves شهادت در دادگاه به یاد او به دنبال در ساعت فقط به عنوان Braseel طریق درب راه می رفت در 10 p. m. — هشت دقیقه پس از برادن 911 تماس بگیرید. او پاک و آرام و بدون ثبت نام او فقط می خواهم مورد ضرب و شتم یک مرد به مرگ است. یکی دیگر از دوستان شهادت او و دوست دختر خود را کشیده به صحبت با Braseel در پارکینگ کلیسا در مورد زمان لانه خواهد کشته شده اند.

اما هیل و پسرش برادن هر برداشت Braseel از یک عکس ترکیب و دوباره در دادگاه. هر متناقض به حساب آنها چگونه برداشت Braseel عکس و Grundy County محققان نمی رکورد شناسایی از طریق صوتی و یا تصویری. عکس های مورد استفاده در صف نمایش داده می شود مردان متفاوت سن و ظاهر تنها تعداد کمی از آنها شبیه تپه را شرح مهاجم. تپه نمی تواند به یاد داشته باشید که آیا او دارو هنگامی که او را دیدم صف اما اصرار او تا به حال هیچ شک و تردید.

“هنگامی که من دیده ام تصویر من knowed او” هیل شهادت دادند. “هیچ یک از (دیگران) شبیه به او.”

تپه و برادن هر دو در حال حاضر مرده است برنت مایرز سابق Grundy County sheriff که نظارت بررسی است.

جفری Neuschatz استاد روانشناسی در دانشگاه آلاباما در هانتسویل که مورد مطالعه شاهد عینی, شناسایی, شهادت, روز شنبه در مورد چگونه استرس و تروما می تواند در حال حاضر ناقص خاطرات حتی کمتر قابل اعتماد است.

“ما استفاده می شود به فکر می کنم که شاهد عینی شناسایی شد, معصوم, راست?” Neuschatz گفت. “ما نیز استفاده می شود به فکر می کنم جهان مسطح بود.”

این نگاه به طور یکسان پلیس-قاتل

پیشرفت های فن آوری در نهایت اجازه تنسی دفتر تحقیقات به آزمون مجدد نهفته اثر انگشت در بر داشت در داخل درب مسافری دسته از تپه خودرو — که در آن لانه’ قاتل بود. آن را همسان کرمیت Bryson محلی گناهکار با سرقت و سرقت اعتقادات بود که یک مستند تاریخچه بیماری روانی و سوء مصرف مواد مخدر.

Bryson و Braseel هر وزن حدود 130 پوند با موهای قرمز, پوست عادلانه و متوسط ساخت. آنها ایستاده بود در حدود 2 اینچ از هم جدا در ارتفاع و 4½ سال از هم جدا در سن.

Bryson شناخته شده بود و به رانندگی خود را در طلا ماشین وکلای دفاع گفت: و هنگامی که یک بلیط از دولت سپاهی در حالی که رانندگی آن است.

الیزابت پیشوا شهادت او اغلب انجام مخدر با Bryson و این که او یک بار به او گفت که او تا به حال به کشته شدن لانه در حالی که او “گرفتن همه چیز خاموش قفسه سینه خود را.” او برای اولین بار گفت دانا Rasch, re-entry هماهنگ کننده در Grundy County زندان که در نهایت به گفته وکلای مدافع.

دو سال پس از لانه’ قتل در سال 2008 مقامات می گویند که Bryson به ضرب گلوله Grundy County معاون شین تیت در صفحه اصلی موبایل که تیت نشان داد تا به خدمت او با نقض آزادی مشروط حکم. Bryson رهبری افسران در 14 ساعت تعقیب و قبل از تیراندازی خود را در سر به عنوان پلیس او را احاطه پشت دوست دختر خود را در خانه.

آن نبود تا سال 2017 که TBI مجددا اثر انگشت در دادستان’ درخواست. معاینه نوشت: در گزارشی که آن را همسان Bryson که شبیه Braseel. کمی گفت که او اطلاع داده تا 15 ماه بعد — یک تاخیر که هنوز هم به طور کامل توضیح داده شده است.

“شخصیت مرد که اثر انگشت هستند در جای قاتل است که از یک قاتل” کمی گفت و تأکید کرد که Braseel نمی دانم لانه بود و هیچ انگیزه ای برای کشتن او.

استیو فشار دستیار 12th منطقه قضایی دادستان کل که تحت پیگرد قانونی قرار Braseel در دادگاه به شدت در دفاع از این اعتقاد در هر مرحله از راه است که هیچوقت تغییر در exoneration شنوایی.

فشار اذعان کرد که بر اساس دو شاهدان عینی و واقعیت این است که Braseel قرض گرفته خود را ، او عنوان اهمیت Bryson اثر انگشت و گفت: هیچ راهی وجود دارد به ارسال به هنگامی که آن را قرار داده وجود دارد. او گفت که او معتقد است Bryson نمی آید مانند Braseel چون Bryson تا به حال خالکوبی و یک ریش بزی. و او گفت که او هنوز هم معتقد است Braseel عمدا اغوا باروز از خانه خود را به طوری که شخص دیگری می تواند او را بکشند — حتی اگر او اعتراف کرد که او هیچ شواهد اضافی برای حمایت از این باور است.

فشار گفت: او را باور نمی کند Bryson درگیر شد. او به عنوان یک شاهد Bryson, دوست دختر, تینا Bretz که زندگی با Bryson زمانی که او کشته کلانتر معاون. Bretz شهادت Bryson بود با او در جشن تولد او شب لانه کشته شد که او یک بلیط برای رانندگی بدون مجوز اولین و تنها زمان او او را سوار ماشین طلا.

کربی Crabtree, برادرزاده بکی هیل صحبت برای لانه خانواده و گفت: “ما اعتقاد داریم با تمام قلب ما که عدالت خدمت کرده بود و آن مرد حق محکوم شد این خصوص جنایات بی رحمانه.”

در پایان Braseel گفت که با وجود همه چالش های او در مواجهه بیش از 12 سال گذشته او نمی خواهد تغییر گذشته اگر او می تواند.

“از طریق این ناملایمات از طریق این چالش ها من فروتن,” او گفت:. “من می دانم چگونه آسیب پذیر ما بیش از همیشه در زندگی من, و آن را سخت است آن را دشوار است اما من بهترین ها را از آن. من معتقدم که در حال آزمایش و امتحان رو به این سختی که من رشد کرده ام بیشتر از همیشه در زندگی من و من تا به حال فرصت برای کمک به دیگران رشد می کنند.”

هیئت مدیره گفت: این موضوع یک گزارش کامل به فرماندار در چند هفته.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>