BoFiNet enlists Globecast در حال حاضر تلویزیون های OTT ایجاد خدمات در بوتسوانا

Globecast اعلام کرد که بوتسوانا مبتنی بر تولید شرکت Plastique داوطلب خدمت سربازی Globecast به عنوان شریک فنی خود برای عرضه یک کلید در دست OTT خدمات بوتسوانا شبکه های فیبر (BoFiNet), بوتسوانا عمده فروشی ارائه دهنده ملی و بین المللی ارتباطات از راه دور زیرساخت ها است.

فاز اول این پروژه شامل ارائه یک جریان زنده خطی کانال و ویدیو های پلت فرم ایستگاه تلویزیونی به نام در حال حاضر تلویزیون است. کار با Plastique, Globecast ایجاد کرده است OTT پلت فرم با یک مارک رابط وب از جمله ورود و مدیریت مشترک. Globecast ماده یک IP خوراک با ماهواره پشتیبان گیری به صورت خطی کانال و همچنین ایجاد یک EPG و همچنین ویدئو های مدیریت دارایی پورتال با کنترل از راه دور مصرف و ذخیره سازی. دارا از همه خطی و VOD محتوا به پنج پروفایل های مختلف به کار گرفته شده است و همچنین توسعه جلویی با توجه به نیاز مشتری. Geo-مسدود کردن یک طیف گسترده ای از تجزیه و تحلیل در سیستم مدیریت محتوا و همچنین به عنوان تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل نیز ارائه شده است.

OTT پلت فرم شامل برخی از پایه های اجتماعی ابزار برای بینندگان به ارتباط برقرار کردن با آنها را فراهم می کند با توانایی برای آپلود مطالب خود را فعال Globecast. پلت فرم تطبیقی و آندروید/در iOS دوستانه. همچنین موتور های جستجو-بهینه سازی کمک می کند که رشد بخش خدمات است.

در حال حاضر تلویزیون های مورد نیاز استقرار سریع با Globecast قادر به راه اندازی این سرویس بر روی پلت فرم خود را در ژوهانسبورگ در حالی که همچنین ارائه و پیکربندی زیرساخت ها در بوتسوانا.

“کار با Globecast در حال حاضر تلویزیون سود نه تنها از ما تخصص فنی بلکه ما یک فروشگاه توقف رویکرد با خدمات است که به طور معمول عرضه شده توسط شرکت های متعدد. و همچنین به عنوان اساسی پلت فرم کار ما نیز منابع و نصب سرور در BoFiNet محل در گابورون. این شامل تنظیم مرزی مجوز و حصول اطمینان از چیزهایی مانند قدرت و تهویه مطبوع ارائه شده در سطح مناسب. ما قادر به کمک ماهواره و فیبر اتصال بیش از حد” اظهار نظر استفان Wiederkehr مدیر پروژه Globecast.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>