Bomani جونز علائم چند سال تمدید قرارداد با ESPN


ESPN رسیده چند سال تمدید قرارداد با مجری و مفسر Bomani جونز. جونز ادامه خواهد داد و خود را به رهبری محبوب ESPN, پادکست, زمان مناسب با Bomani جونزدو بار در هفته (شنبه و یکشنبه). در زمان مناسب دریافت شد بیش از 650,000 بار یک افزایش 60 درصد بیش از سال گذشته است.

او ESPN صوتی حضور را نیز شامل منظم و حضور مهمان در سراسر ESPN رادیو ورزش بحث برنامه نویسی.

جونز نقش مهمی در به شدت سوال برانگیز در کنار دن پیرسینگ, شدید ظاهر می شود سه یا چهار روز در هر هفته. او نیز همچنان به عنوان یک کلید مشارکت کننده در سراسر ESPN تلویزیون استودیو صف از جمله Who Get Up, خارج, خطوط , و به عنوان یک روزنامه نگار در اطراف شاخ.

“من هیجان زده هستم برای ادامه تصدی من در ESPN” جونز گفت. “زمان مناسب است در حال رشد و توانایی برای به اشتراک گذاشتن صدای من در بسیاری از نشان می دهد و سیستم عامل های هیجان انگیز است در این لحظه است.”

Norby Williamson, ESPN معاون اجرایی رئیس جمهور و سردبیر اجرایی و تولید و افزود: “Bomani صدای تاثیرگذار است و طنین انداز در سراسر سیستم عامل. او عضو مهمی از تیم ما است و ما بسیار خوشحال هستند او ادامه خواهد داد برای کمک به ما خدمت طرفداران ورزش است.”

شناخته شده برای روشنگری تفسیر ورزشی و فکری مکالمات در موضوعات اجتماعی جونز پیوست ESPN تمام وقت در سال 2013 به عنوان یک شرکت میزبان بسیار سوال برانگیز و راه اندازی پادکست خود را, زمان مناسب با Bomani جونز در مارس سال 2018 است. او میزبانی ESPN رادیو زمان مناسب با Bomani جونز از 2015-17. از 2018-20 او co-میزبانی High Noon در ESPN با پابلو تره. جونز کمک به ESPN در سراسر انواع سیستم عامل از سال 2004.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>