شکستن ورزشی آمریکا’ پاسخ به Coronavirus

داستان از عفونت و مرگ و میر مرتبط با coronavirus را وادار قرنطينه و رویداد لغو سراسر جهان است. در فرانسه تجمعات بیش از 5000 نفر ممنوع شد. مقامات چینی آشکار مجبور شهروندان در برخی از مناطق به باقی می ماند در داخل خانه. در هوستون چندین مراسم لغو شده است بیش از ترس از یک بیماری همه گیر.

روز چهارشنبه مقامات در ایتالیا نشان داد که مسابقات فوتبال ممکن است در پشت درهای بسته. یک بازی در هفته گذشته بود و در حال حاضر برگزار شد و بدون طرفداران در حضور. دیگر فوتبال جهان لیگ ملزم به تحت تاثیر قرار به عنوان رویدادهای مهم بین المللی مانند انگلیسی, باز, در, گلف, ویمبلدون در تنیس و البته بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو.

در حالی که ایالات متحده در موارد محدود بوده اند تا کنون کارشناسان انتظار دارند این ویروس به گسترش است که بدون شک باعث مسائل مربوط به لیگ ها و مسابقات در سراسر کشور به خصوص با بازی بیس بال, بازی بسکتبال (کالج ها و نرم افزار), هاکی, فوتبال, گلف, تنیس و فوتبال (XFL) که همه در جریان و یا در مورد به شود. قفل اتاق می تواند یک انکوباتور برای ویروس ها و نزدیکی به طرفداران کمک نمی کند.

در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

NCAA

جلو و مرکز NCAA بسکتبال مردان تورنمنت که با تساوی اعداد بزرگ در مسابقات منطقه ای در سراسر کشور از جمله اسپوکن واشینگتن در یک منطقه سخت در برخورد با این بیماری است. هوستون قرار است میزبان جنوب منطقه ای مسابقات در تویوتا سنتر مارس 27 تا 29. NCAA مقامات گفته می شود نظارت بر رویدادهای اما هنوز برای تغییر هر برنامه. بدیهی است که وابسته به شیوع بیماری در سراسر کشور است. برخی از کالج ها را لغو بازی با جوخه از شمال غربی اقیانوس آرام. بیشتر می تواند در افق.

NBA

NBA قصد ندارد به لغو, اما آنها توصیه کرده اند که بازیکنان به مشت دست انداز به جای بالا پنج. و بسیاری از بازیکنان در حال اجتناب از تماس مستقیم با طرفداران از جمله امضای امضا و حتی ظاهر عمومی خارج از بازی. کسانی که هنوز ثبت نام برای طرفداران انجام می دهند تا با خود قلم. تا کنون تیم های نه محدود بین المللی سراغ یا تمرینات, اما این است که قطعا یک امکان به عنوان محدود کردن دسترسی به ترکیب و تمرینات دیگر.

NHL

NHL تحت تاثیر قرار شد در ماه گذشته هنگامی که یک جفت از کارخانه ها در چین است که برای تولید چرخ دنده برای لیگ تعطیل شد, از آنجا که از virus. که تثبیت شده است اما در لیگ می گوید: “بعید است که برای سفر به چین در سال آینده به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. علاوه بر این, NHL را ممنوع اعلام کرد سفر کسب و کار در خارج از آمریکای شمالی خواهد شد و نیاز به یک دو هفته ای قرنطینه برای هر فرد شاغل در لیگ و که می یابد خود را در یک منطقه تحت تاثیر شیوع قبل از بازگشت به کار.

MLB

بیس بال نمی کند پیش بینی لغو و یا به تعویق انداختن هر بازی به عنوان رتبهدهی نشده است اما مقامات آن در حال نظارت بر وضعیت و توصیه می شود بازیکنان خود واکسیناسیون و جلوگیری از تماس نزدیک با طرفداران. آنها نیز دست به پایین بهداشت پروتکل به تیم و تشکیل یک نیروی ویژه برای مقابله با مسائل بالقوه در طول تابستان است.

MLS

Seattle Sounders یکی از فوتبال محبوب ترین تیم آمریکایی در قلب از بدترین شیوع کروناویروس در آمریکا است. اولین بازی خود را در هفته گذشته به ارمغان آورد 40,000 طرفداران و خود را به خانه بعدی بازی این آخر هفته. هنوز لیگ برتر فوتبال هیچ برنامه ای در حال حاضر به انصراف از بازی و فوتبال ایالات متحده خواهد شد شرکت در آینده اروپا مسابقات. آنها در حال نظارت بر این ویروس نزدیک است اما تا کنون به نظر می رسد آنها به نگه داشتن خط.

PGA

کارشناسی ارشد است که در اکثر مسابقات معتبر در PGA برنامه فصل است و آن را برای ماه آوریل در Augusts گرجستان. این رویداد تساوی بیش از 40 ، 000 نفر از سراسر جهان تمام نزولی بر شهر کوچک و inundating خود را در منطقه فرودگاه است که در حال حاضر هیچ غربالگری امکانات برای ویروس. در حالی که این مسابقات برنامه ریزی شده است که در ادامه به طور معمول مقامات نظارت از نزدیک و به اقدامات احتیاطی اضافی به عنوان استادان روش.

تنیس

بزرگ بعدی در تنیس جهان باز فرانسوی در اواخر ماه مه از نزدیک دنبال ویمبلدون و پس از آن در ایالات متحده در ماه جولای. همه به اندازه کافی دور است که ATP Tour باید مقدار زیادی از زمان برای تنظیم به تغییر شرایط در اطراف این ویروس هر چند آنها در حال حاضر لغو نهایی برای برگامو مسابقات در ایتالیا با توجه به شیوع.

XFL

شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از نوپای فوتبال لباس از جمله از هوستون Roughnecks اما این یک شرط بندی امن آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی شبیه به کسانی که از لیگ های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>