در سال 2020 آن را آسان به فکر می کنم که همه چیز در حال حاضر انجام شده است. پس از همه, همه چیز ادواری است و چند چیز واقعا جدید است. Flor de Toloache معافیت با این تمایلات بودن اول از همه زن mariachi گروه است. منحصر به فرد گروه انجام خواهد شد پنج شنبه, مارس 16 در خانه بلوز در برنز طاووس ،

Flor de Toloache زیبایی بافت سنتی موسیقی ماریاچی با مدرن تر تأثیرات موسیقی راک و پاپ و R&B تولید صدای قدرتمند که به دست آورده آنها را به سه نامزد جایزه گرمی لاتین با یک پیروزی. آنها ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین همه زنان را به خانه جایزه گرمی برای بهترین دار/Mariachi آلبوم در سال 2017.

از قضا آن سال گذشته انتشار غیر قابل خراب کردن است که امکانات تقریبا تمام زبان اسپانیایی آهنگ ها که منجر آنها را به مهمانان و نامزد در انگلیسی جایزه گرمی در لس آنجلس. “آن زمان که مردم را پذیرا هستند و هیجان زده در مورد زنان انجام چیزی که خود و دیدن یک زن تمام گروه راه رفتن بر روی فرش قرمز, من فکر می کنم واقعا قدرتمند برای مردم می گوید:” از بنیانگذاران Shae Fiol.

وقتی که در مقایسه Latin Grammys به زبان انگلیسی Grammys, بنیانگذاران Fiol و غرب عراق تفيش I. راموس توضیح است که آنها خوشحال هستند را شامل می شود در هر دو جایزه نشان می دهد اما تفاوت در این است که در پرنیان. “برای برخی از این دلیل, لاتین یک کمی احساس crazier و خیلی شدید تر من نمی دانم اگر آن را وگاس و یا به علت عشق ما به عنوان حزب مردم آمریکای لاتین” می خندد راموس.

هر چند آن را از سال اول خود را در مراسم آنها هرگز احساس خارج از محل. “ما تا به حال برخی از همکاری در این آلبوم به طوری که مردم می دانند که شما در ارتباط با آن باعث می شود مردم بیشتر مایل و راحت با شما صحبت کنم در مورد موسیقی است که آنها واقعا نمی دانم در مورد لزوما می گوید:” Fiol.

برای غیر قابل خراب کردن آنها تیمی با قدرت خانه, تهیه کننده, Rafe Sardina و شامل برخی از قابل توجه مهمان ستاره مانند John Legend, Alex کوبا و میگوئل. برای آهنگ “Quisiera” این گروه می دانستند که آنها می خواستند یک خواننده مرد برای اضافه کردن به مسیر و زمانی که Sardina از آنها خواست تا نام برخی از نام های آنها به سرعت گفت: John Legend, نه به طور کامل انتظار ستاره به توافق برسند به آواز خواندن در اسپانیایی.

Indestructible نیز شاهد باند ساخت ترتیبات خود را در این نقطه برای اولین بار. جایی که در آلبوم قبلی آنها تا به حال یک مدت زمان طولانی برای نهایی کردن آهنگ های خود را و یک زمان کوتاه در استودیو این پروژه به آنها اجازه داد تا شش ماه با زمان استودیو به چشم انداز خود را.

“این تجربه برای ما سرد بود چون همه رو به بیان خود قرار داده و خود را لمس در آهنگ و چه بیرون آمد. آن را همکاری می گوید:” راموس از تجربه.

Flor de Toloache یک نفس هوای تازه در اغلب برش کوکی جریان اصلی موسیقی صحنه است. صورت زنان در سراسر جهان و به خصوص در ایالات متحده آن است که بسیار توانمند سازی به دیدن آنها نشان دهنده دو اغلب به حاشیه رانده شدند.

“من احساس نمی فشار اما من احساس می کنم الهام می گوید:” Fiol. “من قطعا آن را دوست دارم احساس یک مسئولیت اما این یک رویا به حقیقت می پیوندند قادر به اتصال الهام بخش و توانمند سازی افراد دیگر از طریق موسیقی ما انجام آنچه ما عشق را به انجام. ما فقط بیان چیزی است که واقعی و درست است به خودمان را,” او اضافه می کند.

Fiol و راموس ملاقات از طریق یک دوست مشترک در نیویورک و دو ضربه آن را خاموش. راموس بود در غیر این صورت همه مرد mariachi band اما تصمیم گرفت برای رفتن سرکش و شروع یک زن ، او بلافاصله فکر Fiol. هر چند Fiol نبود بسیار آشنا با سبک او برای آن رفت.

“این کار خیلی بیشتر از آنچه ما فکر آن خواهد بود می گوید:” راموس. “این فقط من و Shae تلاش برای فشار پروژه بازی در مترو, تلاش برای بدست آوردن کلمه را در تلاش برای ساخت یک کارنامه و ملاقات با زنان دیگر. آن را در زمان زمان طولانی برای دریافت تاسیس شده است.”

این دو شده است هل دادن از طریق از سال 2008 با باند خود را که شامل کاربران از سراسر جهان اضافه کردن به خود را در دیگ ذوب از صدا. آنها در برجسته راک فوق العاده گروه کمان اولین آلبوم مال Dreamily و بعد از آن به گروه پیوست در تور است.

غرب عراق تفيش توصیف تجربه “آنها نیاز به یک mariachi گروه موسیقی برای یک آهنگ و گروه فرض او را به یک مرد mariachi گروه است. زمانی که آنها را دیدم ما آنها مانند “آه!” و سپس از آنها خواسته ما اگر ما می تواند آواز بخواند. آن شگفت انگیز بود و بسیار به یاد ماندنی و تجربه است که ما در معرض یک بازار کاملا متفاوت که تا به حال هرگز دیده می شود mariachi قبل از.”

از busking در نیویورک به ایستگاه های مترو به انجام در سال 2019 مرکز کندی افتخار مراسم تجلیل لیندا Ronstadt, Fiol و راموس شده اند و هر یک از دیگران بزرگترین حامیان و شور و شوق خود را در صحنه است و نه فرسوده است. “این شگفت انگیز است که ما هر یک از دیگر. آن را عجیب و غریب ما بسیار متفاوت صداهای اما در همان زمان آن را بسیار مشابه می گوید:” راموس.

“در همان زمان ما بسیار متفاوت را تحت تاثیر قرار. او بیشتر از R&B است که بسیار شگفت انگیز است چرا که او می افزاید که عطر و طعم به این نوع است که هنوز بسیاری از مردم شده اند قادر به انجام است.”

“او خواننده فقط خیلی مسخره جلا و جامد می گوید:” Fiol از باند او همسر. “هر بار که من می خوانم با خود گفتم: چگونه این اتفاق می افتد ؟ چگونه من خیلی خوش شانس ؟ او می افزاید معتبر ranchera خواننده من فکر نمی کنم هر کسی می خرید آن را اگر آن را برای صدای او که واقعا کلاسیک mariachi صدا تصدیق آنچه ما اساسا.”

Flor de Toloache انجام خواهد شد پنج شنبه, مارس 16 در خانه, بلوز برنز طاووس اتاق 1204 کارولین درب باز در 7 p. m. $18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im