Breakups بسیار اتفاق می افتد. در اینجا برخی از درد ها ،

بنابراین. مانند یک جنگ داخلی میدان جنگ قطع رابطه شما در زمان به نوبه خود برای بدتر است. با عرض پوزش او/ او به نوبه خود از همه پروانه ها و توت فرنگی. وجود دارد وجود دارد. حرکت صعودی در حال حاضر شما می توانید غوطه ور برای یک هفته یا بیشتر در درد آهنگ ها و چه این— ما جمع آوری برخی از زیر.

نگه داشتن سر خود را و به یاد داشته باشید: شما نیاز به یک مرد. شما لازم نیست یک زن است. شما فقط نیاز به یک ساندویچ است.

برای شنیدن این آهنگ در Spotify در اتمام: Breakin’ با هوستون مطبوعات 2020 توسط کیت مک لین.

“I can’t Make You Love Me” توسط Bonnie Raitt: لعنت بانی. این آهنگ واقعا غم انگیز است ، پیش بینی پیانو, خود ارضایی, بیش از حد.

“هر زمان” توسط Brian McKnight: آیا شما تا به حال عبور از ذهن من? در هر زمان?? راستش این بستگی به 1. چقدر سخت شما ساخته شده من خنده و 2. چقدر سخت شما به من (bleeeeeeep.)

“What Hurts The Most” توسط Rascal Flatts: What hurts the most است که چگونه من فکر می کنم من می توانم آمار کسانی که یادداشت های پنجره ها به پایین نشستن در ترافیک.

“چیزهایی که من آموخته ام (AUST ریمیکس)” با BRKLYN, Jocelyn آلیس Fairlane, AUST: من حدس می زنم, براد, آنچه که من آموخته ام که به درخواست شما به مار تخلیه دو هفته قبل از آن در واقع لازم است.

“در عشق” توسط Crystal Castles رابرت اسمیت: قطعا در عشق است. اما! شاید شما باید بیش از یک زمان واقعی سریع من در بر داشت خود را “پدر بزرگ لینک های کاف”.

“لرز و لرزش” توسط Ryan Adams: خزیدن به وان حمام به نوبه خود بر روی شیر آب و نیز ممکن است به نوبه خود بر سر دوش بیش از حد. چه کسی اهمیت میدهد.

“وری” توسط شهروند مقابله: آیا شما مانند وسواس با من و یا چیزی?!?

“خونین شناسه احمق” توسط مارتا Wainwright: آره!!! آنچه او گفت.

“شما من را دریافت نمی بالا دیگر” توسط Phantogram جوی Purp یک-trak: خوب تنظیم کیک تولد پوشش پایین. خارج شدن از رختخواب. قرار دادن در هدفون. راه رفتن به اتاق نشیمن و فقط شروع به حرکت بدن خود را.

“ثبت نام نه بیشتر” توسط Mumford & Sons: این آهنگ می شنوید پرش بر روی بازیکن سابقه به عنوان شما از خواب بیدار در صورت شکست در برابر طبقه چوب هفت ساعت بعد به دلیل میشم نمی شکستن. او درگذشت.

“Papillon” توسط Secret Garden: در اینجا این است که یک غمگین پیانو آهنگ ای که تبدیل به غم انگیز ویولن آهنگ.

“شکار” توسط بن Eves یونس: هرگز منتظر کسی دیگری به شما عشق. هرگز منتظر کسی دیگری به شما عشق. هرگز منتظر کسی دیگری به شما عشق.

“اجازه دهید ضرب و شتم ساخت” توسط Lil Wayne به نام: همه حق و آفتاب. زمان به خواب بیدار می شوید. تا کنون شنیده ام از یک فیلادلفیا چیزاستیک?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید