برای بزرگنمایی کلیک کنید Brennan's has found a new home in the Central West End. - GOOGLE MAPS

  • نقشه های گوگل
  • برنان را پیدا کرده و به یک خانه جدید در مرکز پایان غرب است.

برنان را به یک خانه جدید در مرکز پایان غرب — و طرفداران دیرین محله نوار خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که آن را تنها 45 مرحله اصلی است.

ما در اینجا در Riverfront Times باید فقط به سختی از بهبود یادگیری در ماه گذشته که برنان به زودی نقل مکان از خانه خود را از هفده سال. در حال حاضر (بزرگ) خبر می آید که هر چند در همان خیابان به عنوان اصلی در 4659 خیابان مریلند جدید نقطه است فقط در اطراف گوشه در 314-316 شمالی اقلیدس خیابان.

“من فقط پیاده روی. آن را به معنای واقعی کلمه گام های 45 و 28 ثانیه از محل” کشور گفت: در نسخه های اخیر. “من راه رفتن با احتیاط بیش از حد با توجه به لغزنده شرایط از برف بنابراین تصور کنید که اگر شما را اجرا کنید!”

واقع در همان ساختمان به عنوان اصلی محل جدید اجازه خواهد داد که برنان را به دو مربع آن در طبقه همکف با توجه به انتشار و به Brennan فرصتی برای به روز رسانی نوار داخلی. انتشار و نیز جزئیات برنامه جدید از زیرزمین hi-fi بار و سالن استراحت و یک “تجدید” طبقه دوم خصوصی سیگار ، در آن خانه جدید برنان برنامه به ارائه یک غذای جدید و نوار برنامه به عنوان به خوبی.

“هر چند اصل برنان فضا با ما برخورد خوبی طی این هفده سال جاری طرح محدودیت توانایی ما به عنوان یک نوار و رستوران” برنان گفت. “ما عاشق مرکزی شد و می خواست به ماندن در همان ساختمان. جدید برنان فضا را افزایش می دهد مربع در مناطق مهم هستند که به تجربه مشتری و اجازه می دهد تا ما را در بهبود مواد غذایی و نوشیدنی است.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Renderings of Brennan's new home in the Central West End. - COURTESY BRENNAN'S

  • حسن نیت ارائه میدهد برنان
  • تفاسیر از برنان خانه جدید در مرکز پایان غرب است.

برنان را برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد برای نقل مکان از خانه خود را از تقریبا هفده سال در Facebook ارسال شده در اوایل ماه دسامبر. در آن زمان برنان گفت که این حرکت با توجه به گسترش سنت لوئیس باشگاه شطرنج و که او نمی باید یک ساختمان جدید مشخص نشده است.

“برای قرار دادن آن را به سادگی کلمه اطراف کردم در مورد این تغییر بزرگ زودتر از ما امیدوار بودیم” برنان مشترک در Facebook post. “ما نمی توانیم به شما بگویم که بیش از حد در مورد برنامه های ما برای آینده در این زمان, اما ما در حال گرفتن پیش از این شایعات به شما اجازه می دانم این وضعیت است.”

میلیاردر رکس Sinquefield بنیانگذار جمهور و رئیس هیئت مدیره سنت لوئیس باشگاه شطرنج و اسکولاستیک مرکز سنت لوئیس که برای اولین بار افتتاح شد در پایان غرب مرکزی در سال 2008 در 4657 خیابان مریلند فقط درب بعدی را به Brennan است. پس از باز کردن یازده سال پیش در سنت لوئیس باشگاه شطرنج در حال حاضر گسترش یافته یک بار جابجایی شطرنج جهان Hall of Fame از فلوریدا به 4652 خیابان مریلند در سال 2011. یک شریک کسب و کار Kingside کسی که شام میخورد, که شطرنج با مضمون باز در کنار سنت لوئیس باشگاه شطرنج در سال 2015. (کسی که شام میخورد به اجرا در مکان دوم در کلیتون.) با Kingside این گروه از کسب و کار شده است لقب “شطرنج پردیس” و در حال حاضر برنان خانه سابق اضافه شده به هیئت مدیره.

محل اصلی باز باقی خواهد ماند تا زمانی که “حداقل 15 آوریل” در انتشار و جدید نوار میله میله برای باز کردن در اواخر بهار با سیگار, باشگاه باز زیر به زودی پس از.

“ما را از دست ندهید اصلی, نقطه, اما ما هیجان زده به مردم نشان می دهد جدید و بهبود فضای” برنان گفت. “شما باید برای نگه داشتن چیزهای جالب است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه چیزی جدید برنان در فروشگاه برای مشتریان در اینجا توصیف از چهار فضاهای به عنوان دقیق در این نسخه:

برنان طبقه همکف: “Dimly روشن و خوبی منصوب همیشه وجود دارد یک مکالمه خوب در جدید و بهبود یافته برنان بار با صندلی راحت و جامد خاکستر چوب نوار بالا توسط Goebel & Co. مبلمان. برنان همیشه در حال تغییر, روزنوشت گاهی اوقات هتاک بیلبورد در پشت نوار را در زندگی می کنند.”

طبقه همکف گسترش: “پیدا کردن نقطه های مورد علاقه خود را به عقب نشینی در فضای مجاور. دعوت راحت کتابخانه اتاق طراحی شده برای کوکتل صفحات کوچک تر و گفتگو است.”

سیگار برگ و باشگاه: “ما دوباره طراحی ما طبقه دوم خصوصی سیگار باشگاه به ارائه بیشتر در فضای باز بهتر امکانات و یک لیست گسترده ای از ارواح و سیگار برگ. ما خواهید بود در حال چرخش بهترین از جاز و بلوز و بوسا نوا وینیل به عنوان ما انجام داده ایم نه سال گذشته.

کتانی اتاق: “پنهان زیر و بری چشم جدید خود را اواخر شب امد و شد زیاد است که در اینجا. این سیستم hi-fi بار و سالن ارائه خواهد شد ترکیب التقاطی از موسیقی و کوکتل.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Another rendering of Brennan's new home in the Central West End. - COURTESY BRENNAN'S

  • حسن نیت ارائه میدهد برنان
  • یکی دیگر از ارائه برنان خانه جدید در مرکز پایان غرب است.

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در liz@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de