‘آوردن بیتس’ Q&A: جوزی Balka مذاکرات مادری عروسی جدید, کسب و کار, واقعیت نشان می دهد

جوزی و Kelton Balka از “بالا آوردن بیتس” تا به حال مشغول چند سال.

زن و شوهر جوان از ازدواج در ماه اکتبر 2018 استقبال دختر خود را بید در ماه جولای سال 2019 و فرصت های جدید در افق سال 2020 است.

جوزی تحویل بید و او و Kelton سفر به عنوان پدر و مادر را به عنوان داستان که “آوردن بیتس” بازده برای آن فصل نهم در 9 بعد از ظهر پنج شنبه در UPtv. این واقعیت نشان می دهد اسناد و مدارک زندگی بیتس مگا خانواده از شرق تنسی.

بیتس: ‘آوردن بیتس’ Q&A: کتی و لاوسون بحث خانواده را نشان می دهد تغییرات و اضافات جدید

برای پیش نمایش نشان می دهد آینده برتر, ما در مصاحبه جوزی از طریق ایمیل در مورد آنچه که او و Kelton را تجربه کرده اند پس از ازدواج و تبدیل شدن به پدر و مادر به بید.

جوزی Balka Q&A

Q: چگونه است که زندگی را برای شما تغییر و Kelton پس از تبدیل شدن به پدر و مادر در سال گذشته ؟

جوزی: تبدیل شدن به پدر و مادر به ما داده خیلی بیشتر چشم انداز در زندگی است. بدیهی است که ما به مراتب کمتر خواب و تغییر بیشتر بو کردن پوشک از ما سال گذشته بود اما بالا بردن بید شده است, جذاب ترین و با ارزش از زندگی ما دور است. ما در زمان پخش با دختر کوچک ما است, و آن را بسیار سرگرم کننده آوردن او به ما زندگی پر مشغله.

س: چگونه شما و Kelton احساس می کنید زمانی که شما متوجه شما باردار بود, در مدت کوتاهی پس از ازدواج کرده است ؟

جوزی: Kelton و من هر دو عاشق کودکان بوده و به دنبال به جلو به تبدیل شدن به پدر و مادر است. من احساس می کنم وجود دارد (هستند) بسیاری از احساسات است که فراگیر بودن اولین بار پدر و مادر است. ما عصبی و کمی ضعف اما ما هیجان هرحال همه ما ترس است. زمانی که من به عقب نگاه وجود دارد بسیاری از شب را صرف دعا و خواب در مورد بچه کوچک ما. ما احساس بسیار پر برکت است.

Q: چگونه است که آن را مشاهده بید رشد و توسعه خود شخصیت در طول این چند ماه گذشته ؟

Kelton: او شخصیتی کمی در حال رشد بوده است پس از یک روز! آن هرگز متوقف به تعجب ما چقدر او را خود فرد کوچک. به عنوان یک پدر که در حال توسعه شخصیت است که واقعا چه چیزی او را طول می کشد از “درمانده کودک” به “مستقل دختر” در ذهن من است.

س: برخی از درس های مهم شما آموخته ایم و تا کنون پس از تبدیل شدن به یک مادر ؟

جوزی: من فکر می کنم بزرگترین چیزی که بید به من آموخته است که انعطاف پذیر باشید. من هیچ وقت نمی دانید زمانی که ایراد گیری یا پوشک فوران چاه نفت در حال رفتن به اتفاق می افتد و برنامه های من ممکن است به طور کامل تغییر کرده است. من فقط باید به آماده شود برای انطباق به طور مداوم و من کاملا مطمئنم که هر مادر پرستاری می تواند مربوط به آن است.

Q: The Bates خانواده همچنان به رشد با Carlin و اوان استوارت استقبال دختر خود را در ماه فوریه و کودک دیگر در راه برای Tori و بابی اسمیت. چه آن را مانند به دیدن خواهر و برادر خود را شروع خانواده خود و خانواده رشد می کنند ؟

جوزی: من خیلی سپاسگزار بود در همان مرحله از زندگی به عنوان برخی از خواهر و برادر. همه ما بسیار نزدیک است و این تنها به تعمیق دوستی ما به عنوان ما تکیه بر هر یک از دیگر برای حمایت و تشویق.

س: شما posted on Instagram اخیرا در مورد کسب و کار خود و بی دردسر زیبایی. دیدگاه خود را برای شرکت ؟

جوزی: ما عاشق کمک به عروس عروسی خود را رویاها به حقیقت می پیوندند با ایجاد “نگاه ایده آل” برای روز خود را. علاوه بر اینکه وجود یک دختر بزرگترین روز ما می خواهیم برای کمک به خانم ها نگاه کنید بهترین خود را به صورت روزانه توسط زیر ما آسان ترفندها و سبک است که ما به طور مداوم پست در کانال یوتیوب ما. قلب ما این است برای کمک به زنان در تمام سنین که به دنبال سعی کنید متفاوت و جدید یا آسان سبک.

س: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد شروع شرکت خود را با دوستان خود فضل Rochat?

جوزی: شروع یک شرکت با یکی از بهترین دوستان من یک رویا به حقیقت می پیوندند! گریس یک فرد از شخصیت و چشم انداز. او روح و سرگرم کننده بود و بنابراین در هر زمان با هم هستیم ما همیشه در حال خنده. ما باید احساسات مشابه ما عاشق خداوند عاشق کمک به مردم و ما عاشق کار کردن با هم.

Q: “آوردن بیتس” به زودی اکران آن در فصل نهم. آیا شما انتظار دارید که نشان می دهد به ادامه برای بسیاری از فصول هنگامی که آن را برای اولین بار شروع فیلمبرداری? چرا که نه ؟

جوزی: من انتظار می رود برای نشان دادن ادامه به عنوان طولانی به عنوان آن است. من فکر می کنم دلیل اصلی این است که زندگی ما به نظر می رسید بنابراین طبیعی به ما و این مرا شگفت زده می کند که مردم علاقه مند در ما روز به روز تجربه است. وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد ما وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از ما و ما از پدر و مادر است. 🙂

س: آنچه در آن است مثل این است که در واقعیت نشان می دهد که در آن بسیاری از لحظات شخصی مانند عروسی خود را در حال مستند است ؟

جوزی: فیلمبرداری باز کرده است تا مقدار زیادی از فرصت ها برای خانواده ما است. آن است که گاهی اوقات ناخوشایند داشتن یک خدمه فیلم به دنبال در اطراف در زمان های مختلف اما من سپاسگزار برای مردم ما از این تجربه و خدمه فیلم که تقریبا مانند خانواده ما تبدیل شده. من فکر می کنم فرزندان ما نیز خواهد بود سپاسگزار برای “حرفه ای” صفحه اصلی ویدئوها از ما بزرگترین لحظات زندگی.

بیتس: ‘آوردن بیتس:’ من به کارلین بیتس’ عروسی. این است آنچه در آن بود.

س: در این نمایش نیز به شما داده می شود و خود را خواهر و برادر بزرگ موارد زیر در رسانه های اجتماعی. آنچه در آن است مانند در اختیار داشتن یک پلت فرم بزرگ که می خواهم ؟ و آنچه شما می خواهید برای برقراری ارتباط خود را با پلت فرم ؟

جوزی: زمانی که من فکر می کنم در مورد افرادی که علاقه مند هستند در “زیر” زندگی ما, من احساس می کنم کمی ناکافی آنجا که من می دانم ما با همان مبارزات که دیگران انجام دهد. من روز که در آن همه چیز به نظر می رسد به اشتباه و من خانه ظروف سرباز یا مسافر است. من هرگز می خواهید به نگاه مانند ما آن را همه با هم! من می خواهم به هر کس دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در ما “گلخانه” است که نیاز به مقدار زیادی از آسیب پذیری اما بیش از هر چیز دیگری من می خواهم برای برقراری ارتباط است که هنگامی که شما یک رابطه نزدیک با عیسی مسیح, عشق, شادی و صلح همیشه دنبال کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>