بریستول وزن خطر ابتلا به میزبانی 20,000 برای طرفداران نسکار همه ستاره مسابقه: ‘این یک مسئولیت بزرگ’

نسکار وحشی کارناوال سوار یک فصل ادامه خواهد داد تا در هفته آینده با یک رویداد است که می تواند قرار داده انبار ماشین مسابقه در وسط یکی دیگر از آشفته اخبار چرخه.

پس از روز یکشنبه جام سری مسابقه در کنتاکی سریع السیر نسکار را در حرکت به Bristol Motor Speedway روز چهارشنبه به صورت سالانه آن همه ستاره مسابقه. اغلب یکی از هیجان انگیز ترین وقایع نجومی این همه ستاره مسابقه حمل وزن اضافی این سال است. با بین 20000 و 30000 طرفداران انتظار می رود در استادیوم بزرگ مانند مرکز بریستول میزبان بزرگترین ورزشی جمعیت در کشور از بیماری همه گیر کوروناویروس به نام توقف screeching به عملا تمام سازماندهی رویدادهای ورزشی در ماه مارس است.

در این مسابقه است که به احتمال زیاد برای جلب توجه بیشتر از حد نرمال نه تنها به دلیل آن منتقل شده است از آن سنتی سایت در شارلوت موتور جاده سریع السیر و از آن عادی آخر هفته برنامه ریزی بلکه به دلیل چگونه سریع السیر و بریستول منطقه را تحمل هجوم طرفداران. ایالت تعداد فعال موارد COVID-19 همچنان به افزایش است. رژیم صهیونیستی. بیل لی تمدید وضعیت اضطراری اعلام ژوئن 29, که به معنی Tennesseans تشویق می شوند برای محدود کردن فعالیت ها و ماسک می پوشند. اعلام محدودیت های اجتماعی و تفریحی تجمعات از 50 یا بیشتر مردم با برخی از استثنا.

Bristol Motor Speedway خواهد بود در زیر میکروسکوپ از انواع آن را به عنوان سرمایه گذاری به خاک نه بازدید ورزش حرفه ای از مارس.

“ما می دانیم که میزبانی این رویداد همراه با فوق العاده مسئولیت” Bristol Motor Speedway مدیر کل جری کالدول گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما اولین رویداد بزرگ ورزشی برای کاهش جمعیت است. ما نمی را که مسئولیت به آرامی.

“این یک فرصت برای ما برای نشان دادن به کشور چگونه ما می توانید به انجام برخی از چیزهایی که ما عشق را به انجام در یک راه امن و مسئول. این است که در آن زندگی می کنیم. این یک مسئولیت بزرگ است.”

این مسابقه به احتمال زیاد به یک نقطه روشن برای کسب و کار در شرق تنسی/غرب ویرجینیا منطقه که بسیاری از آنها رنج می برد در طول خاموش شدن ناگهانی از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. اگر چه بسیاری از حضور در این مسابقه خواهد بود از عرض 25 مایل شعاع نیم مایل از مسیر دیگران که از مسافت های طولانی تر را فراهم خواهد کرد حداقل یک افزایش کوچک به اقتصاد محلی در رستوران ها و فروشگاه ها و هتل ها.

حرکت نزولی این است که بازدید کننده می تواند سرعت بخشیدن به گسترش coronavirus در بریستول منطقه یک تهدید به جاده سریع السیر است که پرداختن به برنامه ریزی یک لیست طولانی از پروتکل های ایمنی از جمله فاصله جمعیت در اجتماعی کوچک-فاصله گروه در طول این ورزشگاه یکی از بزرگترین در ورزش با ظرفیت 160,000.

جاده سریع السیر رویکرد به بازگشت به طور قابل توجهی بزرگ فن اعداد می تواند با ارائه یک الگو برای سایر رشته های ورزشی – به عنوان مثال, دانشکده فوتبال – امید به استقبال طرفداران در ماه های آینده.

به عنوان در حال حاضر برنامه ریزی های موتورسواری و چشم انداز بیش از دو ماه آینده را ببینید speedways مصرف به طور چشمگیری مسیرهای مختلف به فن دسترسی داشته باشید. هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت در کانزاس جاده سریع السیر در جولای 23. در حیاط میامی جاده سریع السیر ماه گذشته 1,000 مهمانان ویژه بودند مجاز به نشستن در grandstands عمدتا اولین پاسخ دهندگان و خانواده های نظامی. آلاباما محدود حضور به 5000 طرفداران خود را برای مسابقه 21 ژوئن.

تگزاس موتور جاده سریع السیر اعلام کرده است 50% حداکثر – یا حدود 60000 – برای حضور در جولای 19 مسابقه نسکار اما پیگیری مسئولان انتظار واقعی مجموع می شود بسیار کمتر است.

علاوه بر این تعدادی از مقامات گودال خدمه و مکانیک و ایمنی کارگران و دیگر پرسنل در جام نسکار مسابقه به طور معمول در مجموع حدود 900 از حدود 2000 قبل از همه گیر.

50% فن نشانگر نیز خواهد بود در اثر Aug. 23 برای موکول Indianapolis 500 IndyCar نژاد در Indianapolis Motor Speedway, یکی از بزرگترین سالن های ورزشی. یک نیمه کامل ایندی می تواند به 125,000.

ماسک, درجه حرارت, چک, دیجیتال, بلیط

در میان بریستول تغییرات: کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک; طرفداران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک به جز زمانی که در صندلی خود; طرفداران نشستن در سوئیت در سطوح بالای ورزشگاه مورد نیاز خواهد بود به متوسط چک.

نوشیدنی خنک کننده اجازه داده نخواهد شد در مناطق صندلی و مسافر تراموا به طور معمول یک جایگزین مردمی برای طرفداران در حال حرکت در اطراف این تاسیسات در دسترس خواهد بود تنها به کسانی که با تحرک محدود است. مواد غذایی و سوغات خرید نمی توان با پول و بلیط ها فروخته دیجیتالی.

“ما می دانیم که برخی از چیزهایی که ما در حال قرار دادن در محل در حال رفتن به یک ناراحتی موقت,” کالدول گفت. “ما در نظر است که واقعا به عنوان یک قیمت کوچک به پرداخت.”

آهنگ صندلی می تواند بیش از 160000 اما فروش بلیط در حال محدود شدن به طوری که طرفداران می تواند پراکنده در سراسر grandstands. کالدول به نام فروش بلیط “فوق العاده ای” را نشان می دهد که چگونه بسیاری از آنها فروخته شده است.

خرید بلیط طرفداران “فرض تمام خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض COVID-19” و موافقت با انتشار آهنگ از ادعا می کند که ممکن است در نتیجه با توجه به جاده سریع السیر.

با توجه به تنسی, وزارت بهداشت, شهرستان سالیوان (خانه به BMS) تا به حال 210 COVID-19 موارد و چهار مرگ و میر از طریق جولای 10. ایالت تنسی تا به حال 723 مرگ و میر از طریق جولای 10 با بیش از 61,000 تایید موارد COVID-19.

یک محیط کنترل شده

جاده سریع السیر که جذب کامل خانه از طرفداران نسکار برای چند دهه بوده است مهم مالی موتور برای بیشتر Bristol منطقه پس از افتتاح در سال 1961. این منطقه دیگر از جاذبه های مهم توریستی است که زادگاه موسیقی کشور موزه و سالانه خود را در جشنواره موسیقی فجر: بریستول ریتم و ریشه های مراسم.

جشنواره, برگزار شد, در خیابان دولت در مرکز شهر بریستول یک شهرستان در حدود 26,000 به طور معمول جذب بیش از 40 ، 000 طرفداران در طول آن سه روز اجرا شود. آن را به ارمغان می آورد با هم نوازندگان برجسته از بلوگراس, Americana, کشور و دیگر ژانرهای موسیقی است.

اما حتی به عنوان BMS آماده به استقبال طرفداران در هفته آینده, برگزارکنندگان جشنواره موسیقی اعلام کرد 6 جولای که این سال را به رویداد برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 11-13, لغو شده است, به دلیل coronavirus.

جشنواره برگزار می شود خارج در 20 مرحله گسترش در امتداد خیابان دولت و در سراسر ویرجینیا-ایالت تنسی خط که تقسیم این شهر است.

“ما باید 130 باند و 20 مرحله در پنج بلوک و منطقه و مردم به طور مداوم در حال حرکت از یک مرحله به مرحله” گفت: کیم دیویس این مراسم مدیر بازاریابی است. “این یک چالش بود ما نمی تواند غلبه بر. ما باید به در نظر گرفتن سلامت و ایمنی جامعه ما از طرفداران و هنرمندان است.”

این جشنواره محل سکونت حدود هشت مایل از جاده سریع السیر.

“نسکار و BMS قطعا یک محیط کنترل شده از ما,” دیویس گفت:. “آنها توانایی فاصله مردمی در راه است که ما نمی توانیم. آن را بهتر کنترل محیط زیست است.”

کارن هستر صاحب دو کسب و کار در مرکز شهر بریستول گفت: هفته آینده مسابقه خواهد بود مانند یک ویتامین برای منطقه اقتصاد است.

“هر زمان که شما دریافت 30000 نفر از آمدن به شهر خود آن را به ایجاد یک تاثیر اقتصادی,” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه بسیاری از طرفداران قادر خواهد بود برای آمدن و ماندن و مانند آنها به طور سنتی در اینجا در بریستول برای یک هفته یا بیشتر طول بکشد اما آن را به یک تقویت.

“جاده سریع السیر گرفته است بسیاری از اقدامات احتیاطی اضافی. من امیدوار هستم که از آن خواهد شد خوب و سالم مسابقه برای همه و نشانه ای از اقتصاد ما باز برگشت.”

نه هر کس خوشحال است. همین ایوانز یک بریستول ساکن با انتقاد از برنامه ریزی از این نژاد در نامه ای به یک روزنامه محلی.

“ما در حال حاضر بسیاری از موارد و در حال حاضر شما پرتاب تمام این افراد به گلدان” ایوانز مهندس محیط زیست گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “از بهداشت عمومی نظر احتمالا پوچ ترین چیزی که به انجام است.

“سیاستمداران ما در اینجا از رنج شدید Trumpian نگرش است. اگر شما مدافع برای هر نوع کاهش اقدامات شما به طور معمول به سخره گرفتند و در برخی موارد تهدید. آن را تقریبا به عنوان اگر ما به فرشته مرگ در خانه مان از قبل وجود خواهد داشت هر گونه به رسمیت شناختن شدت از آنچه که ما در حال مقابله و آنچه که ما نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>