پهنای باند داده ها عمل می گذرد…دوباره

پهنای باند استقرار دقت و فن آوری در دسترس بودن (داده ها) عمل می گذشت خانه اتفاق آرا رضایت است که یک راه برای پیگیری سریع لایحه رای کردن کف و تنها کار می کند اگر هیچ یک از اشیاء.

این لایحه است که به معنای بهتر پهنای باند استقرار داده ها از FCC هنوز هم باید با تصویب سنا و رئیس جمهور را امضا کردند.

مجلس سنا نسخه در حال حاضر به تصویب (آیا به عنوان یک خانه جداگانه نسخه سال گذشته نسخه های مختلف داریم و این دو تا به حال به آشتی). خانه های جدید در نسخه اصلاح شد در طبقه بنابراین سنا را به revote آن است. خانه منبع گفت: رهبران مجلس سنا موافقت با تغییر و انتظار می رود به تصویب بدون موضوع در سنا است.

این لایحه نیاز به FCC به صدور قوانین جدید “نیاز به جمع آوری و انتشار دانه های پهن باند در دسترس بودن داده ها و ایجاد یک فرآیند به منظور بررسی صحت داده ها و بیشتر.”

این لایحه اساسا هل تلاش در حال حاضر در جریان است در FCC. این کمیسیون رای دادند در اوایل این سال به آمده تا با یک دانه تر پهنای باند جمع آوری داده ها فرایند است که می تواند جمعیت مورد تایید شده.

“امروز خانه یک بار دیگر با تصویب قانون برای رفع ملت ما معیوب پهنای باند, نقشه,,” گفت: آن دموکراتیک حامیان که شامل انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.) و ارتباطات فرعی رئیس مایک دویل است. “این لایحه است که در نتیجه توافق با مجلس سنا به ادغام چند اسکناس را در یک بسته است که می تواند رئیس جمهور را امضا کردند. دقت نقشه برداری در دسترس بودن پهنای باند سرویس اینترنت ضروری است به ترویج استقرار سرویس با سرعت بالا برای همه آمریکایی ها به خصوص کسانی که در unserved و مناطق محروم.”

قانونگذاران نیست استناد FCC را برنامه ای برای داده های جدید-مجموعه رژیم گفت: “این مایه تاسف است که کمیسیون ارتباطات فدرال نتوانسته است به آدرس این مسائل خود به خود اما این لایحه دو حزبی نشانه یک گام بزرگ به جلو در ساختمان از پهنای باند که در آن مورد نیاز است.”

“من ستایش خانه برای عبور از پهنای باند داده ها عمل می کنند” گفت: رقابتی حامل رئيس جمهور انجمن استیون K. بری. “هر عضو کنگره می داند که بخش هایی از منطقه خود است که کافی نیست و یا هیچ سرویس پهنای باند و این قانون کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که این مناطق می تواند دسترسی پیشرفته پهن باند خدمات آنها نیاز دارند و سزاوار است. داده های قابل اعتماد ضروری است برای بهبود نقشه ها و دستیابی به FCC هدف از بسته شدن شکاف دیجیتال. من با تشکر از مجلس برای تصویب این قانون و اصرار مجلس سنا به عمل به سرعت به ارسال آن به رئیس جمهور میز برای تصویب.

“در رای گیری امروز در خانه ما به ارمغان می آورد نزدیک تر از همیشه به ما رفع منسوخ شده پهنای باند نقشه ها و گرفتن یک تصویر واضح تر از که و که هنوز فاقد – قرن 21 اتصال پهن باند” گفت: USTelecom رئیس جمهور جاناتان Spalter. “این است که عمده داده محور گام رو به جلو در ما چگونه نقشه پهنای باند و در نهایت بستن شکاف دیجیتالی در مناطق روستایی آمریکا است.”

“WISPA تحسین امروز مجلس گذشت S. 1822 مرکب ادغام خانه-سنا پهنای باند برداری لایحه ای که به دنبال رفع ما شکسته پهنای باند, نقشه,,” گفت: Christina مختلف معاونت امور دولتی برای اینترنت بی سیم ارائه دهندگان خدمات انجمن. “اگر به قانون امضا S. 1822 خواهد دور در سرعت محدود حمایت دولت به مناطقی که واقعا کمبود پهنای باند کارآمد ارائه دسترسی به اینترنت به کسانی که واقعا به آن نیاز دارید بدون overbuilding Isp ها در حال حاضر وجود دارد.”

“در حالی که راه ما از زندگی در حال تبدیل شدن بیشتر متکی بر فن آوری های 19 میلیون آمریکایی – از جمله یک چهارم از مردم در مناطق روستایی – هنوز هم دسترسی به خدمات باند پهن گفت:” خانه انرژی و تجارت کمیته رتبه بندی عضو گرگ والدن (R-سنگ) و ارتباطات فرعی عضو باب Latta (R-اوهایو). “ما نمی توانیم گسترش پهنای باند به جوامع که عدم دسترسی کافی و بدون درک دقیقا همان جایی که آن جوامع هستند و به همین دلیل است که این تلاش ها بسیار مهم است. این لایحه دو حزبی به ما کمک خواهد کرد بررسی در دسترس بودن اینترنت در سراسر کشور ما و گام های لازم برای بهبود اتصال برای همه آمریکایی ها را بدون در نظر گرفتن کد پستی است. نکته مهم در این لایحه همچنین مطمئن شوید که ما را تکرار اشتباهات گذشته بهتر هدایت ما منابع محدود به جوامع که به آنها نیاز دارید بیشتر. ما نگاه رو به جلو به ما سنا همکاران اقدام سریع در این لایحه و رئیس جمهور تهمت امضای آن را به قانون” والدن و Latta گفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>