پهنای باند در حال حاضر: شهرستانها هنوز هم دارای پهنای باند و سرعت مسائل

BroadbandNow می گوید که شبکه همچنان به صورت خدمات برخی از تخریب در “تمام گوشه و ملت” هر چند اکثریت لقب “جزئی.”

کسانی که پهنای باند شبکه در حال دست زدن به عمده جدید خوشه تقاضا از تازگی اقامت در خانه مردم نیاز به کار یادگیری و بازی از طریق خود broaband اتصالات.

مرتبط با: تمامی موضوعات در COVID-19 تاثیر بر صنعت رسانه

BroadbandNow روز چهارشنبه (22 آوریل) منتشر شد, آخرین اطلاعات از پهنای باند سرعت تست آن در حال انجام در سراسر بالای 200 پرجمعیت ترین شهرها و همچنین صدها نفر دیگر در مناطق روستایی که در آن یک پهنای باند و تاسیسات است که حتی بیشتر مهم است با توجه به فاصله جغرافیایی در بالای اجتماعی است.

BroadbandNow گفت که نسبت به هفته گذشته بیشتر شهرستانها شاهد نرخهای بالاتر از 20 درصد کمتر از هفته گذشته در محدوده.

در این هفته از آوریل 12-18 یک سوم از شهرستانها (67%) ثبت ها به سرعت کاهش 20 درصد بیشتر از این محدوده در سراسر هفته گذشته در سال 2020 تا از 61 vities هفته گذشته است.

در دانلود کنار 51 شهرستانها ثبت شده بیشتر از 20 درصد کاهش می یابد و در مقابل هفته گذشته در سال 2020 است.

خبر خوب برای روستایی است که دانلود و آپلود با سرعت باقی مانده است نسبتا پایدار به مدت سه هفته در یک ردیف (در حدود 16 مگابیت در ثانیه پایین 5 مگابیت در ثانیه به بالا). خبر بد این است که آنها هنوز هم پایین تر به طور متوسط از قبلی 2020 هفته’ محدوده.

شش شهرستانها باید ثبت غیر جزئی سرعت کاهش بیش از 40% زیر قبلی خود 2020 محدوده–بالتیمور; جامائیکا, n. y.; اخنرد کالیفرنیا.; آلبوکرک بوکا راتون فلوریدا.; و نیواورلئان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>