پهنای باند با استفاده از سطوح خاموش کردن 6 درصد در هفته گذشته


پس از خونتان آنجا که 98 درصد در ابتدای اجتماعی فاصله دوره های مسکونی استفاده از اینترنت را آغاز کرده است به مخروطی در یک بیت می گوید: مشاوره OpenVault

پس از یک سنبله در ماه مارس در واکنش به COVID-19 خانه sequestering اقدامات مسکونی, استفاده از اینترنت است “وارد” با توجه به پهنای باند تحقیق و مشاوره شرکت OpenVault.

با توجه به Hoboken, N. J.-شرکت بر اساس آن اقدامات استفاده از صدها نفر از هزاران نفر از ISP مشتریان در آمریکای شمالی و مجموع داده ها پایین دست مصرف کاهش 5.8% برای هفته 30 مارس-آوریل 3. بالادست استفاده و در عین حال نشان داد تنها متوسط در هفته بیش از هفته افزایش از 2.3%.

مرتبط با: مسکونی, استفاده از اینترنت موج 98% در میان COVID-19-مربوط به اجتماعی فاصله

در اواسط ماه مارس زمانی که ایالات متحده و شهرستانها شروع به صدور پناهگاه در محل سفارشات و دستورالعمل و تعدادی از ارائه دهندگان حذف استفاده از کلاه OpenVault اندازه گیری پایین خوشه استفاده در طول دوره اوج تا 98% در بازارهای خاص.

برای جدید ترین اندازه گیری هفته به طور کلی داده ها استفاده شد و هنوز هم تا 33.1 درصد بیش ژانویه معیار. روزانه به طور متوسط پایین دست مصرف در ساعات کسب و کار (9-5) در هفته گذشته بود 6.35 گیگابایت تا 42.46% بیش ژانویه سطوح. بالادست استفاده افزایش 82.5 درصد از ژانویه به 0.392 GB.

“این خیلی زود است که بگوییم این صنعت اب و هوای طوفان اضافی اما در کاربرد نشانه نقطه به بزرگترین افزایش رشد تا کنون به عنوان پشت سر ما گفت:” علامت گذاری ترودو مدیر عامل و بنیانگذار OpenVault, در بیانیه ای. “اپراتورها نیاز به نگه داشتن چشم در هر افزایشی را افزایش می دهد — به خصوص در ساعات اوج و در بالادست و همچنین تاثیر جدید قرنطينه در بازارهای اضافی اما شبکه های خود را به نظر می رسد در این میان به خوبی آماده برای رسیدگی به این افزایش مصرف داده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>