پخش Bigot باب Romanik می رود هوا (در حال حاضر)

Bob Romanik. - VIA BELLEVILLE NEWS-DEMOCRAT/YOUTUBE

  • از طریق بلویل اخبار-دموکرات/YOUTUBE
  • باب Romanik.

سکوت. که چه گوش می دهد زمانی که آنها با لحن به KQQZ (1190 هستم). مرده هوایی سیگنال که شاید برای اولین بار در یک دهه رادیو مخاطبان خود را پیدا کنید بدون باب Romanik را نژادپرستانه griping در مورد “چرب n—s” و مخمصه “افتخار سفیده” مثل خودش.

مترو شرق شوک سوار کار ماهر شناخته شده به عنوان “Grim Reaper از رادیو” به مدت طولانی مدعی آزار و اذیت خود را برای آزادی بیان در حالی که اصرار دارد که او هیچ شخصی نفرت مردم سیاه و سفید. اما همانطور که ما قبلا گزارش آن را Romanik کلمات است که دوباره او را نیش می زنند.

در حال حاضر به نظر می رسد که واقعی درو در قالب کمیسیون ارتباطات فدرال در نهایت انجام می شود چه شکایت از سیاستمداران و سرمقاله نمی تواند: پایان یک bafflingly عمر طولانی نژادپرستانه رادیو تماس نشان می دهد.

“به عنوان به زودی به عنوان من می گویند چیزی در مورد n—s” Romanik گفت: در بالای خود را نشان می دهد در جمعه “همه هیجان زده می شود. من به دور از یک نژادپرست است. به عنوان من گفت: هزار بار من انجام داده ام بیشتر برای سیاه پوستان بیشتر از هر کسی در این منطقه است.”

روز جمعه نشان می دهد شروع آن را به عنوان به طور معمول با یک گوینده معرفی نشان می دهد به عنوان “جنگ” یا “سفید آگاهی رادیو.”

اعلام این خبر ادامه داد: “اولین و تنها ایستگاه رادیویی در شهرستان است که عصب و جرات ایستادن در برابر افتخار, سیاه, جامعه, اما به جای ایستادن و صحبت می کنند تا برای افتخار سفید جامعه است.”

که روز جمعه نشان می دهد می ایستد به عنوان Romanik گذشته-تا کنون در KQQZ. این ایستگاه یکی از چهار که مالکیت — بر روی کاغذ متصل به یک شرکت به نام “سرگرمی رسانه ها اعتماد” — تحت افزایش نظارت فرابورس در تابستان گذشته. در ماه ژوئن FCC اعلام کرد که آن را پیدا کرده بود “قابل توجهی مواد و پرسش از حقیقت” که آیا Romanik یک دو جنایت کار محکوم شد پنهان کردن خود عملا مالکیت از ایستگاه.

Romanik هرگز پنهان این واقعیت است که او سابقه کیفری است. در سال 1997 او التماس کرد گناه را به اتهام فدرال برای انسداد عدالت است. در آن زمان او در عمل به عنوان یک فاسد پلیس در واشنگتن پارک ایلینوی در حالی که عامل به عنوان آنچه که دادستان فدرال به عنوان بدنساز به صورت غیر قانونی عمل قمار. (او اعتراف کرد gleefully به RFT خبرنگار در سال 2012 که “من احتمالا دروغ 600 بار” به هیئت منصفه فدرال.) دو سال بعد Romanik دوباره التماس کرد گناه را به اتهام فدرال این بار برای تقلب در بانک خدمت شانزده ماه در یک زندان فدرال.

اما در اتهام پنهان کردن مالکیت خود را از ایستگاه های رادیویی از طریق شرکت های پوسته و بستگان Romanik به استقبال خطر با تنظیم کننده فدرال. در ماه ژانویه پس از ماهها تاخیر یک FCC اداری قاضی به طور موثر به رسانه های سرگرمی اعتماد وکیل اتمام حجت: نشان می دهد تا برای جلسات در واشنگتن دی سی و یا به از دست دادن این مجوز تمدید در هر چهار ایستگاه.

که مهلت تعیین شده برای فوریه 10, آمد و رفت. یک هفته بعد یکی از FCC به طور رسمی رد ایستگاه های’ برنامه های کاربردی برای تمدید مجوز. اما Romanik ادامه داشت.

به ظاهر بدون مجوز Romanik بازگشت به میکروفون روز پس از روز را به عنوان Grim Reaper از رادیو. او در زمان تماس گیرنده که با معرفی خود به عنوان “افتخار سفیده” در حالی که انعکاس Romanik زبان از انزجار نسبت به مردم سیاه و سفید. در این فضای امن آنها شکایت به Romanik در مورد “n— رفته دیوانه رانندگی” یا آسیبی انجام می شود به افتخار سفیده توسط برجسته ظاهر از مردم در تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی.

روز جمعه Romanik اولین تماس گیرنده بود Bob Burns دموکراتیک میسوری امور خارجه نماینده ای که در سال 2018 پشت سرگذاشته تماس از خود به استعفا شد و پس از او مکرر تماس ها به Romanik را نشان می دهد قرار گرفتند.

برنز که در مدت محدود در دولت و مجلس است و در حال حاضر در حال اجرا برای یک صندلی در St. Louis County شورای گفت Romanik “من فکر می کنم آن را وحشتناک آنها پس از رفتن شما می توانید از هوا.”

برنز ساخته شده هیچ اشاره ای Romanik اصرار در دعوت مردم سیاه نژادی القاب هر چند سیاستمدار آیا صرف چند دقیقه ارجاع سیاه و سفید خود را دوستان که ظاهرا می تواند گواهی دادن به خود غیر نژادپرستی.

در حال حاضر Romanik خاموش است هوا به ظاهر برای آینده قابل پیش بینی. نسبت به پایان نهایی خود را نشان می دهد که شوک سوار کار ماهر قول او می خواهم بازگشت به رادیو و تلویزیون در چند هفته هر چند روشن نیست که او را به عنوان در هوا استعداد.

مثل همیشه Romanik را نشان می دهد شروع و به پایان رسید همان راه است. با یک “آهنگ رپ” شامل Romanik آواز از آلبوم در مورد “n— ملت است.”

خوب است رهایی.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>