رسانههای بزرگ با تکنولوژی جنگ بیش از DTS


محاسبات لوله به نقل از پتانسیل پخش باند پهن ملی رد پای

با پخش دنبال انعطاف پذیری بیشتری برای استقرار Next Gen TV (ATSC 3.0), شبکه و کامپیوتر, شرکت های در حال تطبیق کردن بیش از موضوع توزیع سیستم های انتقال (DTS). و یک تکنولوژی قدرتمند با بازیکن استدلال می کند ممکن است در مورد رسانههای تلاش برای ایجاد یک ملی ردپای برای رقابتی خدمات باند پهن.

اپراتورهای کابلی ارائه شده توسط NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن (به معنی تمام شرکت های بزرگ) به طور کلی نمی مخالفت با گسترش رسانههای’ DTS و کمیسیون ارتباطات فدرال نیز به نظر می رسد به طور کلی متمایل به تغییر. اما قطعا وجود دارد مقاومت مواجه از برخی از بازیکنان بزرگ — قابل توجه شرکت های فن آوری است که می خواهید این طیف برای خود پهن باند buildouts.

در حالی که FCC کمیسیون برندان Carr شده است صحبت کردن در مورد رادیو و تلویزیون به عنوان آینده پهنای باند رقیب (نگاه کنید به کناری) برخی از فناوری بزرگ بازیکنان در حال صحبت کردن در آن را حداقل که در آن اجرا می شود را به برنامه های خود برای بستن روستایی دیجیتال تقسیم.

در نظر گرفتن یک صفحه از تلفن همراه buildouts پخش می خواهم که قادر به “تیرگی” خود را پخش شبکه های کوچکتر انتقال توزیع خدمات خود را در مناطق. شرکت فنی استدلال می کنند که می تواند یک “سادگی” است که به دور از توانایی خود را به استفاده از پخش “سفید فضاهای” استفاده نشده طیف بین کانال های بی سیم پهن باند.

ایستگاه مطبوعات FCC برای استفاده از

بازگشت در ماه مارس FCC رای به دنبال اظهار نظر در مورد اصلاح قوانین آن اجازه می دهد تا DTS سیگنال های که استفاده چندگانه انتقال سایت در یک بازار به افزایش یک ایستگاه سیگنال به گسترش فراتر از یک ایستگاه خدمات مجاز منطقه با بیش از یک مقدار حداقل. انجمن ملی پخش و امریکا عمومی تلویزیون ایستگاه های درخواست FCC برای تغییر.

رسانههای همچنین می خواهم برای حمایت از DTS سیگنال های که بیش از نشت خود را حداکثر مناطق تحت پوشش. آنها استدلال می کنند که بینندگان را بهره مندی از پوشش بهتر در لبه های خود را در حوزه خدمات و سرريز فراتر از یک ایستگاه سرویس فعلی منطقه است که نتیجه اجتناب ناپذیر از این مکان بهره مند شوند.

مرتبط: ایستگاه های راه اندازی ATSC 3.0 پخش در لاس وگاس

ایستگاه می خواهید FCC به وزن در به زودی به آنها گفت: به دلیل برنامه های خود را برای جدید ATSC 3.0 پخش استاندارد خواهد شد بستگی دارد که آیا آنها می تواند تیرگی از طریق کانال DTS سیستم.

که به عنوان مخالف به FCC در نظر گرفتن زمان “بررسی فرضی نگرانی” از ثانویه و بدون مجوز “فضای سفید” خدمات رسانههای گفت.

در آن “فرضی نگرانی” گوشه ای هر چند آنها آن را ببینید کاملا متفاوت هستند و شرکت های کامپیوتری و برخی از ارائه دهندگان پهنای باند.

جدید امریکا باز موسسه فن آوری (OTI) که شامل تأمین کنندگان مالی عمده شرکت های فن آوری گفت: FCC, رژیم برای اجازه استفاده از فضای سفید بین کانال در حال حاضر overprotects پخش با محاسبه “خروج” مناطق فراتر از دنیای واقعی تداخل بالقوه و همچنین به استثنای استفاده از کانال اول در مجاورت کانال پخش بدون مجوز برای دستگاه های.

مایکروسافت وزن در

مایکروسافت در زمینه به صورت جداگانه به استدلال می کنند در برابر DTS گسترش و گفت: این امر تهدید آن گروه هوا روستایی پهنای باند ابتکار.

در جلسات با FCC کارکنان مایکروسافت صحبت کردیم تا پیشرفت در این طرح گفت: این موافقت نامه با پهنای باند همکاران در 25 ایالت و پورتوریکو است که می تواند پهنای باند به بیش از 4 میلیون نفر در مناطق روستایی 3 میلیون سال 2022.

مایکروسافت گفته FCC که رسانههای می توانید سعی کنید برای فردی چشم پوشی از DTS قوانین اگر آنها می خواهند به. اما این شرکت نگرانی هایی است که نه تنها به عنوان یک موضوع از بهتر شدن رادیو و تلویزیون به بینندگان در لبه های DTS خواهد به جای ایجاد یک بدون درز پخش پوشش اینترنت رد پا به مجاور جامعه “بدون کمیسیون تخصیص طیف برای این منظور به عنوان مورد نیاز است.”

مرتبط با: FCC را فراهم می کند فشار به اینترنت پخش

با توجه به این که برخی از این خدمات ممکن است در رقابت با تلفن همراه و ثابت پهن باند اپراتور “آن را ممکن است افزایش برخی از مسائل و انصاف” مایکروسافت گفت.

اگر FCC اجازه نمی دهد “spillover” DTS سیگنال فراتر از یک ایستگاه حداکثر خدمات منطقه OTI گفت: آن را باید در نظر کسانی که سیگنال های بدون مجوز و هیچ حق دخالت حمایت از بدون مجوز سیگنال.

FCC را مجبور به مرتب کردن آن استفاده از آن “بالاترین و بهترین استفاده از” طیف معادله آن را به عنوان توازن منافع عمومی در صدا و سیما باقی مانده حیاتی و مربوط به طور فزاینده ای باند پهن جهان و علاقه خود را در روستایی پهنای باند مایکروسافت ارائه شده است در پخش “فضای سفید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>