برادوی ستاره نیک کردرو به حق خود پا قطع شده به دلیل از COVID-19 عوارض

نیک کردرو همسر گفت: بازیگر برادوی ساخته شده آن را از طریق عمل جراحی به پای راست خود را قطع به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس.

آماندا Kloots مشترک شنبه شب در یک Instagram داستان است که او تا به حال فقط بدست “یک تماس از جراح” روش های زیر.

“او ساخته شده آن را از طریق عمل جراحی است که واقعا بزرگ” Kloots گفت. “آنها در حال گرفتن او را به اتاق را برای بهبود و استراحت برای بقیه شب پس امیدوارم او فقط نوع استراحت و استراحت.”

Kloots گفت: پیروان زودتر شنبه که او دریافت کرده بود برخی از “دشوار news.” او توضیح داد که رقیق کننده های خون از پزشکان با استفاده از برای کمک به لخته شدن خون در کردرو پا باعث شد مسائل با فشار خون و خونریزی داخلی در روده.

“ما او را در زمان خاموش رقیق کننده های خون اما دوباره که قرار بود به علت برخی از لخته شدن خون در ساق پای راست به طوری که پای راست را قطع,” او گفت:.

Kloots شده است به طور مداوم نگه داشتن طرفداران به روز شده در مورد شوهرش را در جریان نبرد با کوروناویروس.

در روز پنج شنبه او گرفته شده خود را ECMO یا ” سنگ شکن غشاء اکسیژن ماشین.

او در ارائه اخبار خوب و بد برای تونی-نامزد دریافت جایزه بازیگر برادوی.

“عمل جراحی خوب پیش رفت. دکتر گفت برای نیک قلب و ریه ها در حال حاضر آنها در بهترین شرایط هستند که آنها را می توان” او گفت:, و اضافه کرد که او هنوز هم روی دارو به پمپ قلب و دستگاه تنفس مصنوعی برای تنفس.

“بعد از ساعت آینده بسیار مهم است چرا که قلب و ریه در حال اجرا خود به خود در حال حاضر برای اولین بار در روز,” او گفت:.

قبلی: تونی-نامزد دریافت جایزه بازیگر برادوی نیک کردرو ‘مبارزه برای زندگی خود را در ICU با کروناویروس

متاسفانه کردرو شد و هنوز هم با داشتن مشکل با جریان خون خود را به پای راست او به اشتراک گذاشته.

“دکتر رفت و در آنجا ثابت تا آنجا که آنها احتمالا می تواند به جریان خون را به انگشتان خود را دوباره. ما نمی دانیم که چه خسارت خواهد بود. ما نمی دانیم که آیا او قادر خواهد بود به راه رفتن دوباره. ما نمی دانیم که اگر او می تواند راه رفتن دوباره آنچه که خواهد بود.”

در چهارشنبه Kloots مشترک کوچک “برنده” در کردرو سفر.

“نیک قوی تر شدن است و پزشکان و پرستاران فکر می کنم آنها می توانید او را خاموش ECMO به زودی!” او به عنوان یک تمرین تصویری.

“هر چیزی را می توانید تغییر دهید و در یک لحظه” او اذعان کرد: “اما ما ماندن مثبت! او است شنوای ما بچه ها!” او افزود: “#wakeupnick.”

در کانادا متولد شده کردرو بستری شد به بیمارستان برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram در تاریخ 1 آوریل. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی.

او نوشت: در آن زمان که کردرو قرار داده شده بود در پزشکی ناشی از کما برای کمک به تنفس خود را.

“من او را از دست وحشتناکی. من مجاز وجود دارد به بازدید از دوره و آیا می تواند چیزی به او کمک کند. نیک است که می ترسم بیش از حد این رفته از بد به بدتر است. او اجازه ندارد به خوردن و یا نوشیدن او بسیار ضعیف است و با داشتن یک زمان سخت تنفس.”

او آزمایش مثبت برای COVID-19 در پس آزمون.

همسر او ارسال شده است او روزانه ویدئوها از او و خود را 10-ماه-پیر پسر الویس بنابراین او می تواند آنها را زمانی که او بیدار شد و اصرار دوستان و علاقه مندان به پیوستن به روزانه یک آواز خواندن یک مدت طولانی. یک GoFundMe جمع آوری کمک های مطرح شده بیش از $290,000 برای کمک به هزینه های پزشکی.

کردرو بازی اراذل و اوباش سرباز با استعداد برای دراماتیک در سال 2014 در برادوی است وودی آلن سال 1994 فیلم اقتباسی از “Bullets Over Broadway” که برای او یک جایزه تونی نامزدی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی. او از نقل مکان به لس آنجلس به ستاره در “Rock of Ages.”

این دراز و باریک کردرو سرچشمه شوم نقش شوهر ارل مقابل همسر خود جدا, بازی های برگزار شده توسط جسی مولر در “پیشخدمت” در برادوی به عنوان به خوبی به عنوان نقش سانی در Chazz Palminteri را “داستان برانکس.”

بر روی صفحه نمایش کوچک کردرو به نظر می رسد در چندین قسمت از “Blue Bloods” و “Law & Order: Special Victims Unit” و همچنین “Lilyhammer” و او تا به حال یک نقش در فیلم “رفتن در سبک.”

این ویروس به بیمار دیگر برادوی جانبازان از جمله بازیگران دنی Burstein برایان استوکس Mitchell, گاوین کریل, Aaron Tveit و Laura Bell Bundy و همچنین به عنوان آهنگساز David Bryan. آن را نیز ادعا کرد که زندگی تونی برنده نمایشنامه نویس Terrence McNally.

کمک: ارین جنسن امی Haneline و Curtis, Tate, USA TODAY; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>