وحشیانه طوفان در حال حرکت به شرق بعد از دلخراش شب گردباد در جنوب برگ 20 مرده

سواحل شرق آماده برای یورش شدید آب و هوا دوشنبه پس از یک دلخراش شب عید پاک که دیدم مردم نشسته اند در زیرزمین و پستو و وان به عنوان تورنادو خروشان در سراسر جنوب ترک حداقل 20 مرده است.

مخرب و وزش باد و گردباد و سیل شد و ممکن است روز دوشنبه کانال آب و هوا گفت: یک روز پس از حداقل 39 گزارش گردباد زد چند متحده است.

احتمال رعد و برق شدید کشیده از شمال فلوریدا به بخش هایی از اواسط اقیانوس اطلس و شمال شرقی از طریق پنج شنبه بعد از ظهر یا شب کانال آب و هوا گفت.

یک گردباد تماشای نوشته شده بود برای بعد از ظهر دوشنبه برای بخش بزرگی از اواسط اقیانوس اطلس که شامل واشنگتن, بالتیمور و فیلادلفیا مناطق مترو. بیش از 25 میلیون نفر زندگی می کنند که در آن گردباد دیده بان بود که در اثر آب و هوا خدمات ملی گفت.

وحشیانه, عید پاک طوفان: حداقل 7 تن در می سی سی پی به عنوان عید پاک یکشنبه گردباد آمار جنوبی

بعد در بعد از ظهر و شب جمعه, طوفان سیستم می تواند گسترش دورتر به سمت شرق.

تلفات تا کنون سرسام آور است: یازده نفر کشته شدند در می سی سی پی و شش سالگی درگذشت و در شمال گرجستان. سه نفر دیگر از اجساد بیرون کشیده شده از خانه های آسیب دیده در آرکانزاس کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی است.

در می سی سی پی و لوئیزیانا خطرناک سیستم باعث حداقل 13 رادار-تایید گردباد یکشنبه که آسیب دیده تا 300 خانه ها و ساختمان. بیش از 60 ، 000 مشتریان بدون قدرت بودند در سراسر ایالات متحده.

به چاتانوگا تنسی منطقه و چند شهرستان در شمال غربی گرجستان به نظر می رسد به گرفتن فشار از تخریب. Murray County, Georgia, آتش, رئیس Dewayne Bain گفت WAGA-TV که دو صفحه اصلی موبایل پارک بودند به شدت آسیب دیده است.

پنج نفر کشته و پنج نفر دیگر در بیمارستان بستری; یک نفر دیگر کشته شد هنگامی که یک درخت سقوط کرد و در خانه ای در جورجیا گرجستان ایستگاه گزارش شده است.

حداقل 14 نفر در بیمارستان بستری شدند در Chattanooga منطقه که در آن جستجو و نجات تیم از حداقل 10 بخش آتش شد و رفتن درب به درب در پاسخ به بیش از 300 اورژانس تماس آتش نشانی گفت.

گردباد پناهگاه در یک بیماری همه گیر: اجتماعی فاصله یا گردباد پناهگاه… که تقدم?

شدید طوفان سیستم باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مناطق کوهستانی یک شبه و زدم برق برای نزدیک به 1.3 میلیون مشتری در یک مسیر از تگزاس به مین با توجه به poweroutage.ما.

آب و هوا خدمات ملی ثبت شده و صدها گزارش از درختان پایین در سراسر منطقه از جمله بسیاری که سوراخ بام و قطع خطوط برق.

تلفات گزارش شده در چهار شهرستان در می سی سی پی با توجه به مقامات محلی. می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری است.

“این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک” ریوز ” در توییتر. “همانطور که ما تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم است.”

به عنوان شدید آب و جاروب در می سی سی پی در یکشنبه, ملیندا دروموند و شوهرش استیو در تلاش بودند تا از تعطیلات عید پاک در طول coronavirus پناهگاه در محل سفارش.

در حالی که زن و شوهر بودند در حال تماشای تلویزیون در سال 1919 در Soso قدرت شروع به چشمک زدن. در دقیقه بزرگی فاجعه بار گردباد پاره پاره از طریق شهر ریز درختان پایین آوردن خطوط برق و صدمه زدن به خانه.

“آن زمان من به تلویزیون بازگشت در آنها نشان گردباد درست در Soso,” او گفت:.

Drummond گفت: به نظر می رسید مانند گردباد زمان برای همیشه لطفا برای. “آن غرش و roared و مسائل فقط شروع به زدن خانه سخت” او گفت:.

تلفات در می سی سی پی:دولت گردباد به روز رسانی: 11 کشته عید پاک طوفان

این زن و شوهر در زمان پناهگاه در گنجه به عنوان گردباد از طریق تصویب. یک درخت بزرگ جامعی در دو سقوط در اینچ زن و شوهر در خانه است.

حداقل یک نفر در Soso جان از آسیب های پایدار در گردباد جونز, پزشکی قانونی شهرستان Burl سالن گفت: یکشنبه شب.

خدمات ملی آب و هوا گزارش گردباد بیش شمال غربی و شمالی و مرکزی بخش هایی از لوئیزیانا. شهرستان مونرو گفت: این طوفان آسیب دیده ساختمان های تجاری و خانه های متعدد در محلات.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز همچنین اعلام وضعیت اضطراری است.

کمک: جسیکا Flores, Steve Kiggins ایالات متحده آمریکا امروز; Lisi بوريج و ویلتون جکسون شیپور لجر (Jackson, از دست ندهید.); آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>