جانت Capell فقط یک کودک در سال 1971 زمانی که خانواده او زندگی می کردند در دهه 1930 هنرمند ییلاقی در Atchley خیابان درست کردن Sevier خیابان در جنوب ناکسویل.

“ما خریداری این خانه در سال 1969 و زندگی در آن را برای یک سال” گفت: جانیس Maclin که شوهر متعلق به تعدادی از خواص اجاره در اطراف این منطقه است.

“بچه ها راه می رفت به مدرسه و کمی وجود دارد فروشگاه شما می توانید راه رفتن را به” گفت Capell. “این یک جامعه واقعی و سپس آن را همه فقط فوت کردن.”

زمانی که Capell درگذشت چهار سال پیش او و مادرش تا به حال به تصمیم می گیرید که خواص اجاره به رفع و آن را به فروش برساند.

“ما متنفر بودم به بخشی با آن; ما تصمیم گرفت برای نجات این یکی به دلیل آن تا به حال بسیار بالقوه” گفت: Capell. “آن را در چنین بد شکل, اما ما نمی خواهید شخص دیگری به ظروف سرباز یا مسافر با آن است. من گفتم به مادرم ‘اجازه دهید آن را واقعا قشنگ و من مدیریت آن را برای شما.’ “

خانه آسان است, پیاده روی یا دوچرخه سواری به مرکز شهر از طریق, گی, خیابان پل. رودخانه زنبور عسل قهوه و سلام سیم دم هستند بنابراین شما می توانید آنها را از صفحه اصلی را به عقب عرشه.

یک گردش مالی بالا از مستاجرها در سمت چپ خانه بدتر برای پوشیدن دارم. “مشتریان بدتر شد و مردم را مجبور به اخراج شود و ما تا به حال برای مدیریت آن همه” گفت: Maclin. Capell گفت: پدر او لذت می برد در تعامل با مستاجر خود را, اما به عنوان مشاور توانبخشی او به نظر می رسید برای جذب افراد نیازمند. هنگامی که سلامت خود را کاهش یافته است آن را سخت تر به حفظ خواص.

Capell گفت: آنها تا به حال به اشک همه چیز را و شروع به کار بر روی ایوان جلو در مارس 2019. “آن آسیب دیده بود چند سال پیش وقتی کسی حمایت به آن را با کامیون خود را گفت:” Capell. “آنها گفتند: آن را “باد” و پدرم چهار پست های چوبی قرار داده است.”

دودکش در آشپزخانه بود و فراتر از تعمیر حرفه ای ماسون آن را در زمان پایین تمیز کردن هر آجر با دست و repurposing آنها را برای ایوان جلو. همه cabinetry جدید کانتر و لوازم نصب شده در آشپزخانه و شربت خانه شده بود, جدید, تازه نقاشی شده, قفسه. با دوام (و ضد آب) لوکس vinyl plank flooring نصب شده در آشپزخانه و حمام.

هر گچ دیوار در خانههای داده شد خامه ای, کت و نقاشی در رنگ های تازه – بنجامین مور نمک دریا و پل ریور خاکستری و تر و تمیز کار شده بود sanded و تازه نقاشی شده در کبوتر سفید. Capell گفت: آنها “مبارزه دندان و ناخن” به اصلی چوب تیره تر و تمیز حفظ شود. “این هرگز رنگ شده,” او گفت:.

حمام پیکربندی مجدد و وسایل جدید غرور و حمام اضافه شد آن را به چگونه آنها احساس آن را باید نگاه کنید. “وجود دارد یک فایبر گلاس واحد حمام پوشش, حمام, ویندوز,” او اضافه شده است.

اموال اخیرا به طور کامل دوباره سیم کشی و آنها تصمیم به نصب لوله کشی جدید. بازگرداندن اصلی چوب ارسی شد هزینه سنگین. “ما تا به حال وینیل جایگزینی ویندوز نصب شده و بلافاصله صدا و حرارت کاملا تغییر یافته بود گفت:” Capell.

“ما تا به حال یک بودجه است که ما به عنوان ما رفت” گفت: Maclin. “ما احتمالا دو برابر آنچه که ما فکر می کنیم را صرف. همه چیز هزینه بیشتر است.”

Capell گفت: آن را آسان برای پیدا کردن خودش و دیگران گفت: “این فقط یک اجاره” به عنوان یک توجیه برای انتخاب ارزان تر و یا گزینه بیشتر مقرون به صرفه در مواد و یا حتی اینکه آیا برای جایگزینی یا تعمیر چیزی.

“این خانه من ساخته شده یک تصمیم آگاهانه به حرکت به دور از این خط فکر,” او گفت:. “به دلیل آن است که رفتن به خانه کسی. حداقل برای مدتی.”

در عرض یک ساعت از لیست اموال آنلاین Capell تا به حال تعداد بیشماری از سوالات. “ما آن را اجاره در یک روز به یک حرفه ای زن و شوهر در حال حرکت به منطقه که فوق العاده هیجان زده می شود قادر به زندگی در یک محل با یک تعادل خوب از قدیم و جدید خیلی نزدیک به مرکز شهر” او گفت:.

در حالی که کسب و کار به ظاهر در جنوب Knoxville, Capell می خواستم برای جلب توجه به تلاش های فردی مالکان قرار دادن در برای بهبود این منطقه است.

“این همیشه یک جهش اول بودن در بلوک به سرمایه گذاری پول نقد به احیای یک خانه قدیمی و یک امید همسایگان خود را به دنبال خواهد داشت با توجه به خار بهبود محله بلوک,” او گفت:. “من امیدوارم که این کار باعث تشویق دیگران که در حصار به شجاعت به جهش به رفع کردن اموال خود را دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im