برای بزرگنمایی کلیک کنید Dumpsters overflow with trash at Blue Fountain Apartments. - RYAN KRULL

  • رایان KRULL
  • Dumpsters سرریز با سطل زباله در آبی چشمه آپارتمان.

سیلویا Benford زندگی در رنگ آبی چشمه آپارتمان در شمال شهر بادن محله ده سال اول نه که او می گوید: خیلی خوب بود. اما حدود یک سال پیش شرایط در زمان به نوبه خود برای بدتر است. درخواست نگهداری کردم بدون پاسخ. او را دیدم خالی واحدهای burglarized و دزد آنها را از لوازم و سیم مسی.

سپس در ماه ژانویه به آپارتمان خالی در سراسر سالن از او در هم شکسته شد و او شنیده محتویات آن در حال pilfered. سیلویا, 65, به نام پلیس. افسران تعقیب کردن هر کس شکسته بود اما حدود نیم ساعت بعد مزاحمان بودند و در حال حاضر Benford ترس از عذاب از هر کس که او فقط می خواهم به نام پلیس ، او در سمت چپ در جهت کوتاه.

“من فقط می انداخت همه چیز من در یک کیسه قرار داده و تمام مبلمان در, ذخیره,” او گفت:. “من نمی باید یکی دیگر از آپارتمان و یا هر جایی برای رفتن اما من می ترسم آنها را به شکستن ویندوز من در آپارتمان من.”

این 103-واحد فواره آبی پیچیده است و متعلق به توسط TEH واقعیت بحرانزده صاحبخانه ای که کشیده سنگین انتقاد در طول سال گذشته از نمایندگان رسانه ها و مستاجر حقوق بشر سازمان خود را سوء مدیریت کم درآمد مسکن در بیشتر سنت لوئیس منطقه و در سراسر غرب میانه. در سه ماه گذشته TEH دهکدهای از دست داد حضانت جنوب غربی گذرگاه آپارتمان در Carondelet و سپرینگوود پیچیده در Bel-Ridge زمانی که دادگاه دستور داد آن دسته از خواص به receiverships.

اخیرا این شرکت شده است تحت افزایش آتش از نمایندگان مجلس و مطبوعات در مورد بریدج عبور در برایتون که در هفته گذشته ساکنان خدمت کرده بودند اخراج اعلامیه و شکایت برای بازگشت اجاره با وجود زندگی در واحدهای بدون گرما. در اوج خود TEH متعلق به حدود ده مجتمع در منطقه مترو. در میان همه آشفتگی در شرایط دیگر TEH خواص مانند فواره آبی را تا حد زیادی باقی مانده خاموش عمومی رادار.

با به طور کامل وجود ندارد موجر و هیچ کس حتی پرداخت اجاره برای بسیاری از ساکنان هنوز هم زندگی در رنگ آبی چشمه احساس خود را در یک ناراحت کننده منطقه خاکستری بین بودن مستاجران و مالکان متصرف.

سفر اخیر خود به فواره آبی یافت زباله سرشار از اموال سه dumpsters. چند واحد’ درب نشسته باز آشکار آپارتمان با غرق دروغ شکسته در کف و امتداد دیوار گم شده گچ. در امتداد یک طرف از این مجموعه حداقل نیم دوجین واحد تهویه مطبوع به نظر می رسد به سرقت رفته تنها با پایگاه های فلزی پیچ و مهره ای به سیمان را پشت سر گذاشت. همسایگان بروس طولانی و جیمز (که نمی خواهم به گذشته خود نام) ایستاده بود در خارج از واحدهای خود را bemoaning بی نظمی و تخریب در اطراف آنها.

“هیچ کس نمی داند که صاحب این مکان” جیمز 70 گفت. “هیچ کس اینجا.”

جیمز می کردند در فواره آبی برای تقریبا یک دهه است. طولانی در اینجا وارد یک کمی بیشتر از یک سال پیش بود که در مورد زمانی که شرایط شروع به رفتن در سراشیبی. هر دو مردان تایید Benford داستان که سرقت از خالی واحدهای شایع است. جیمز نشده ناراحت درخواست خدمات برای شکسته و دفع زباله و ترک در دیوار خود را. نه به مدت طولانی برای یک عملکرد غیر زنگ. فوق العاده ترک طولانی در پیش است. جیمز سپرده یک بررسی در اجاره دفتر جعبه قفل برای ژانویه اجاره, اما او مطمئن نیست کسی آمد به آن را دریافت. او قصد ندارد به پرداخت برای فوریه و امید به زندگی در جای دیگر در ماه مارس.

هنوز هم وجود دارد علائم ارسال شده در اطراف ملک — مورخ 22 نوامبر 2019 — گفت که یک شرکت جدید است که در آینده به مدیریت آبی چشمه و یک جلسه برگزار خواهد شد در چند هفته به نگرانی ساکنان.

“آنها گفت: در این نشست که در آنها افراد جدید و که آنها را به تغییر همه چیز” جیمز به من گفت. “اما آنها هرگز.”

او دیده نشده و هر نوع ملک مدیر در دو و نیم ماه پس از. با توجه به اموال عمومی سوابق TEH هنوز صاحب فواره آبی و با توجه به شهر ارزیاب وب سایت آنها نمی پرداخت اموال در آن در سه سال گذشته است. یک ایمیل به TEH کاردانی مایکل Fein بازگشت نیست.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Only the bases of air-conditioning units remain. - RYAN KRULL

  • رایان KRULL
  • تنها پایگاه های تهویه مطبوع واحدهای باقی می ماند.

آبی چشمه پیچیده سابقه گوستاو خیابان خارج از برادوی و واحد در سمت جنوب از خیابان هستند که در حاشیه شکل بهتر از کسانی که در سمت که در آن جیمز و لی زندگی می کنند. هنوز هم یک نگاه سرسری در ساختمان های جنوبی از گوستاو نشان می دهد واحد که در شدید خرابی قابل توجهی در آب ایستاده و یک اتاق رختشویی با واشر و خشک کن پاره پاره از دیوار.

یک سنت لوئیس مبتنی بر وکیل است که هر دو این نسخهها کار با صاحبخانه در امانت موارد و دفاع از مستاجران از غیر قانونی اخراج گفت: این مورد TEH: “لازم نیست شما اشتباه آنچه که اتفاق می افتد. TEH سرمایه گذاری در سنت لوئیس ” کم درآمد مسکن رفت جنوب. آنها به پرداخت بیش از حد برای خواص در ابتدا; آنها کشیده و تمام پول را به عنوان آنها در مدیریت و نه سرمایه گذاری مجدد هر; و آنها ضعیف موفق به حدی آنها واقعا موفق در همه دیگر از جمع آوری اجاره.” وکیل نمی خواهم به نام خود آن را به عنوان یک جامعه کوچک از افرادی که کار در این منطقه از قانون در سنت لوئیس و صحبت کردن در برابر یک شرکت املاک و مستغلات حتی یکی با عنوان بد شهرت به عنوان TEH می تواند منجر به مقاومت.

TEH خواص همواره زیر آتش در طرف دیگر از میسوری و همچنین. در اوایل این هفته ABC-سهامداران در کانزاس سیتی زد یک قطعه در مورد شرایط رو به وخامت در قلنبه مجتمع آپارتمانی وجود دارد.

برای سابق TEH مستاجران مانند Benford ترک فاسد پیچیده مانند فواره آبی می های جدید در حال حاضر مجموعه ای از مشکلات. زمانی که من به او صحبت کرد او در نوه خود را به خانه و به رهبری بود به ماندن شب با پسر عموی.

“من واقعا نمی باید جایی برای ماندن,” او گفت:. “من زندگی در یک جناح و یک نماز.”

رایان Krull است که یک روزنامه نگار مستقل و دستیار آموزشی استاد گروه ارتباطات و رسانه در دانشگاه میسوری-سنت Louis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de