کسب و کار به عنوان معمول پشتیبانی هنگامی که کسب و کار نیست معمول


Grass Valley راه اندازی کسب و کار تداوم ابتکار به پشتیبانی جدید و مشتریان آینده نگر

مونترال – مارس 31 سال 2020 – چمن دره استقرار مستحکم تداوم کسب و کار ابتکار برای کمک به محافظت از رسانههای صاحبان محتوا و شرکت های تولید و آنها را عملیاتی پیشرفته گزینه های پشتیبانی و دسترسی رایگان به خدمات انتخاب شده در طول این مدت تلاش. در آب و هوای فعلی که در آن رسانه ها بسیار مهم است برای اطلاع رسانی و ارتباط مردم با چمن دره پله تا تعهد خود را به حمایت از صنعت رسانه از طریق یک سری از رایگان ارائه می دهد, با تخفیف تعمیرات و 24/7 دسترسی به آن جهانی تیم پشتیبانی فنی بدون هیچ هزینه.

برای حمایت از تولید عملیات در حال حاضر در مواجهه با نگه داشتن تیم های از راه دور قرار پرسنل متصل به خوبی به گردش و محتوای Grass Valley ارائه شده است 90 روز رایگان مجوز برای GV استراتوس متر مربع با Go! و EDIUS مشتریان معنی انتخاب مشتری و مجوزهای مربوطه هسته سرور اجزای نرم افزار در دسترس خواهد بود رایگان. مشتریان قادر خواهد بود برای مدیریت ایجاد و تحویل رسانه ها به مخاطبان خود را با استفاده از یک قرص و یا کامپیوتر از صفحه اصلی. ابتکار عمل را اجازه می دهد مشتریان برای همکاری در ایجاد محتوا با دسترسی از طریق ابر و یا به طور مستقیم به خود کارفرما VPN.

به صورت مستقل EDIUS مشتریان Grass Valley ارائه شده است 90 روز EDIUS مجوز و EDIUS ابر تست (بر اساس درخواست و یا رزرو) برای همه EDIUS کارگروه مشتریان را قادر می سازد آنها را به شدت گسترش تعداد کاربران فعال.

این طرح همچنین شامل مزایای قابل توجهی برای چمن دره پشتیبانی مشتریان قرارداد. برای بعد از 90 روز این شرکت را به حالت تعلیق در آن billable پشتیبانی فنی روند در سطح جهانی تا مشتریان را نمی خواهد به اتهام حمایت از, حتی اگر آنها یک حق. موجود چمن دره مشتریان نیز خواهد بود واجد شرایط برای 25 درصد تخفیف از قیمت عادی برای هر گونه تبادل قطعات و کارخانه تعمیرات.

در نهایت ما به عنوان بحران جهانی همچنان به محدود کردن سفر و در نتیجه رسیدن به چمن دره زندگی می کنند آموزش قابلیت های این شرکت به زودی اعلام یک سری از آموزشی از جمله آموزش مهارت برای LiveTouch پخش راه حل های switcher نرم افزار منتشر شده و NMOS و از راه دور اتصال برای پشتیبانی فنی ،

تیم شانه جمهور چمن دره اظهار داشت: “ما پخش مشتریان روبرو هستند فشار قابل توجهی برای دریافت آخرین اخبار به بینندگان و نگه داشتن عملیات خود را در حال اجرا هموار در حالی که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. Grass Valley است که در اینجا برای کمک به با ابزار و منابع پشتیبانی برای اطمینان حاصل شود که بدون توجه به جایی که تیم خود را در حال کار آنها می توانید نگه دارید بینندگان متصل آگاهانه و متحد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>