امشب بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی است که انتظار می رود برای دریافت برخی از آتش بازی. دنبال همراه با پوشش ما در اینجا.

ساندرز: ندارد همه هنوز هم عاشق من است ؟

در انتظار او خواهد بود هدف در مناظره امشب برنی ساندرز ارسال تمسخر جیر فقط چند دقیقه قبل از جشن آغاز شد در چارلستون.

این یک ویدیو از نامزدهای دیگر ستایش او در گذشته است.

“به دنبال به جلو به شنیدن بیشتر مشتاق حمایت از مخالفان من امشب” ساندرز.

– دیوید جکسون

نگاه برای ساندرز به گرما را امشب بیش اسلحه

مایک بلومبرگ در زمان بسیاری از انتقاد در هفته گذشته بحث در لاس وگاس اما نشانه هایی وجود دارد که امشب کارولینای جنوبی face-off قرار داده خواهد شد شخص دیگری در هر بشکه: Front-دونده برنی ساندرز.

بلومبرگ جو بایدن و دستیاران خود در خدمت متوجه خواهید شد که ویکتور در نیوهمپشایر و نوادا خواهد بود خواست دوباره به توضیح سوابق خود را با اسلحه.

“بان کی مون حمله به سلاح” بایدن توییتی یک ساعت قبل از بحث است. “تصویب جهانی چک های پس زمینه. نگه داشتن تفنگ کنندگان پاسخگو باشد. ما پایان دادن خشونت اسلحه بیماری همه گیر.”

بلومبرگ نیز توییتی پیش از مسابقه که “در بحث مرحله امشب من امیدوارم که ما یک فرصت برای بحث در مورد چیزی به من اختصاص داده شده زندگی من به: پایان دادن به خشونت اسلحه.”

ساندرز که رای دادند در برابر تفنگ کنترل اقدامات خود را در طول کنگره حرفه ای است گفت: او نشان داده و دیدگاه های خود را در مالکیت اسلحه حوزه در ورمونت.

اما Sanders, انتقاد تفنگ موضوع توسط هیلاری کلینتون در طول سال 2016 اولیه نبرد نیز گفت: او را “تکامل” در این موضوع – و به احتمال زیاد اکو که بحث امشب در چارلستون.

بلومبرگ را کنترل خسارت

یکی از سخت ترین بازدید مایکل بلومبرگ صورت گرفت در هفته گذشته بحث شد و الیزابت وارن فشار برای پایان دادن به عدم افشای توافق نامه بین شرکت و زنان که مطرح شده شکایت در مورد چگونه آنها تحت درمان قرار گرفتند.

دو روز بعد بلومبرگ توافق برای آزادی سه نفر از محرمانه بودن توافق نامه. زنان شکایت کرده بود در مورد نظر او با توجه به مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ در حال حاضر در حال اجرا تبلیغات این برنامه شامل ستایش از زنان دیگر که کار کرده ام برای او.

“هیچ کس وجود دارد که من احترام بیشتر و بیشتر احساس احترام” یک زن می گوید.

گزارش ABC News, واشنگتن پست و دیگر رسانه ها قبلا نشان داد سابقه اتهامات تبعیض جنسی و بارداری و تبعیض و خصمانه محیط کار در بلومبرگ شرکت.

خود را شریک دیرین دیانا تیلور, شد, شود صاف و پوست کنده پرسید که فردا دوشنبه برای پاسخ به کسانی که ناراحت اتهامات علیه بلومبرگ و ناراحت شده و پاسخ او به این موضوع در هفته گذشته بحث است.

“این بود که 30 سال پیش” او گفت:. “دریافت بیش از آن.”

بلومبرگ انتخاباتی بعد گفت: Taylor ارائه شد او نظر شخصی بود و نه زبان برای مبارزات انتخاباتی.

–مورین Groppe

میلیاردر بلومبرگ صرف بیش از $100 میلیون دیجیتال تبلیغات در گزارش

مایکل بلومبرگ که به پیشنهاد او ممکن است تسویه حساب تا آنجا که $1 میلیارد دلار از ثروت خود را برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است outspent خود را دموکراتیک اولیه مخالفان وقتی که می آید به تبلیغات دیجیتال.

ترکیب شده است.

با کارولینای جنوبی شنبه اولیه نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان 14 سه شنبه متحده سه روز بعد, سابق شهر نیویورک شهردار است سرفه تا بیش از $101 میلیون دیجیتال تبلیغات در سراسر کشور با توجه به تجزیه و تحلیل توسط لیبرال گروه حمایت مخفف.

بیش از 60 درصد از بلومبرگ را بر روی خط هزینه شده است و در میشیگان با توجه به تجزیه و تحلیل آن دوره را پوشش می دهد از طریق Feb. 16. این تجزیه و تحلیل شامل هزینه های مبارزات انتخاباتی توسط نامزدها در رادیو و تلویزیون.

بقیه دموکراتیک زمینه صرف در مورد $88 میلیون در تبلیغات دیجیتال با تام Steyer ($29.9 میلیون) برنی ساندرز ($15.7 میلیون), پیت Buttigieg ($15.4 میلیون) و الیزابت وارن ($12.2) گرد کردن به بالا پنج.

این تحلیل نشان می دهد بلومبرگ نیز با صرف بیش از دو برابر $44 میلیون تهمت متعهد است.

Ledyard پادشاه

وارن هنوز گانینگ برای بلومبرگ

به عنوان الیزابت وارن eviscerated مایکل بلومبرگ در هفته گذشته بحث ویکیپدیا کاربر ویرایش بلومبرگ صفحه می گویند او مرده بود از زخم های وارده توسط وارن.

ماساچوست سناتور مطرح شده میلیون ها دلار پس از عملکرد او اگر چه صاحب نظران اشاره کرد که آن را برنی ساندرز است که مسدود کردن وارن مسیر برای نامزدی بیش از بلومبرگ.

ما نمی دانیم که او چه می خواهید انجام دهید در مرحله سه شنبه. اما او با یک آگهی حمله بلومبرگ که در حال اجرا در سه شنبه متحده است.

“شما احتمالا دیده می شود تبلیغات بیشتر برای مایکل بلومبرگ از بقیه از ما در حال اجرا برای رئیس جمهور هم قرار دادن” او می گوید: در آگهی. “پول قدرتمند است. اما آن را نمی کند همیشه برنده است.”

به عنوان مثال او می دهد که او در سال 2012 سنا مسابقه که در آن مهر به حمایت از کمپین از ایران حریف.

“اما من او را ضرب و شتم به هر حال” وارن می گوید.

– مورین Groppe

دموکرات ها انتظار می رود را ساندرز “احساس سوختگی” در بحث مرحله

تازه کردن مسلط پیروزی در نوادا قفقاز شنبه برنی ساندرز صعود بحث مرحله سه شنبه شب در چارلستون S. C. با یک روزنه در پشت او.

نه تنها سناتور ورمونت به عنوان اوایل frontrunner اما بحث برانگیز خود را با نظرات او ستایش جنبه های فیدل کاسترو در کوبا در حال حاضر کشیده انتقاد شدید از مخالفان خود قابل توجه سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

ساندرز’ سخنان در مصاحبه با “60 دقیقه” که پخش یکشنبه شب انتظار می رود به یک موضوع رقبای خود را افزایش خواهد داد در این بحث اگر مدیران نمی آن را برای اولین بار.

دو ساعت بحث که شروع می شود در 8 بعد از ظهر است که شرکت های میزبانی شده توسط CBS اخبار و کنگره سیاه حزبی موسسه.

کوبا بحث: ساندرز ستایش برخی از کاسترو سیاست های عصبی جمهوری خواهان و دموکرات ها در فلوریدا

نخل باد بزنی پانچ: چرا ایران-دوستانه کارولینای جنوبی است که هنوز هم یک کلید دولت دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری

گذشته از ساندرز و بلومبرگ در این مرحله خواهد شد از ویژگی های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq کالیفرنیا تاجر تام Steyer و ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

Steyer از دست رفته آخرین بحث در لاس وگاس اما واجد شرایط برای یکی در کارولینای جنوبی که در آن او را به صرف میلیون ها نفر خود را به نگه داشتن ضعیف کمپین امید زنده است. تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی نمی واجد شرایط به نظر می رسد در چارلستون.

کارولینای جنوبی اولیه شنبه است. اکثر نظر سنجی ها نشان می دهد بایدن با اندکی سرب بیش از ساندرز با Steyer در سوم. بلومبرگ نیست در انتخابات اما او و دیگر دموکرات ها در مرحله خواهد بود که رای دهندگان در 14 متحده را تشکیل می دهند که فوق العاده سه شنبه سه روز بعد از رفتن به پای صندوق های رای.

روز سه شنبه بحث می تواند برای چندین داوطلبانی که ممکن است قادر به نگه داشتن مبارزات خود را شناور بدون قوی نشان در سه شنبه.

موقعیت: 2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

راهنمای تعاملی: که در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020? یک راهنمای تعاملی

تقویم: زمانی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de