بوچ جونز به دست آورده است یک عنوان شغلی جدید در آلاباما.

او در حال حاضر دستیار ویژه به سر مربی با توجه به Alabama athletics department کارکنان دایرکتوری.

سابق تنسی مربی صرف قبلی دو فصل به عنوان توهین آمیز تحلیلگر در آلاباما پس از او از کار اخراج شد در نوامبر سال 2017 در میان خود فصل پنجم با Vols.

نقش جدید خود باقی می ماند کردن زمینه موقعیت به جای یکی از آلاباما اختصاص داده شده 10 در میدان دستیار موقعیت.

آلاباما مربی نیک سابان گفت: در ماه اکتبر پیش رو از تیم خود را سالانه سوم شنبه در ماه اکتبر رقابت بازی برابر تنسی که جونز “یک فرد بزرگ و یک مرد بزرگ را در خود سازمان است.”

“بسیاری از مسائل (جونز می کند) که در پشت صحنه” سابان گفت: پس از آن. “فیلم مطالعه انجام اداری-نوع کار. او همیشه یک ‘چه ما نیاز به انجام جرم ؟’ برای من در نظر او از نظر بهبود بر اساس فیلم مطالعه و چیزهایی مانند آن. نقش خود را همیشه مرتب کردن بر اساس است که. او انجام داده واقعا کار خوب از آن است.”

جونز گزارش مصاحبه برای راتگرز سر مربیگری موقعیت پاییز گذشته اما راتگرز به جای استخدام گرگ Schiano. تنسی برنامه ریزی برای استخدام Schiano به عنوان جونز’ جایگزینی در سال 2017 قبل از واکنش از طرفداران اهدا کنندگان و سیاستمداران کشته شدن ارائه دهد.

جونز بنا به در نظر گرفتن در میدان دستیار مربی در مریلند یک سال پیش اما تصمیم به بازگشت به سابان کارکنان برای فصل دوم.

او هنوز هم پرداخت می شود سخاوتمندانه توسط تنسی که در آن قرارداد خود را منقضی می شود Feb. 28 سال 2021.

تنسی بدهکار جونز یک $8.26 میلیون خریداری — در نرخ از $2.5 میلیون نفر در هر سال – به علت در اقساط ماهانه از طریق پایان قرارداد خود را.

جونز’ قرارداد انجام یک وظیفه برای کاهش خسارات است. همانطور که از ماه فوریه گذشته او درآمد $35,000 سالانه به عنوان یک آلاباما تحلیلگر که به سختی طور تنسی را خریداری کنند.

جونز جمع آوری $2.46 میلیون در قطع از تنسی در طول سال 2019 تقویم سال با توجه به آمار و ارقام UT دو و میدانی در بخش عرضه به ناکس اخبار در پاسخ به یک درخواست سوابق.

به طور کلی او تا به حال جمع آوری شده $5.27 میلیون دلار خریداری پرداخت از تنسی از زمان شلیک تا پایان 2019.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de