توسط Gary آرلن

شروع جدید “شتاب جابجایی پرداخت” فرایند FCC رئیس Ajit Pai پیش نمایش و پیشنهاد خود را امروز برای C-Band طیف حراج که باعث به 9.7 میلیارد به وقت اپراتورهای ماهواره ای که با استفاده از این پهنای باند با پرداخت اولیه آغاز شده توسط اواخر سال آینده است. Pai گفت: حراج شروع خواهد شد در تاریخ 8 دسامبر سال 2020 است.

در یک سخنرانی در فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد در واشنگتن Pai ارائه یک پیش نمایش از پیشنهاد rulemaking که او را به پرده کامل فردا (جمعه ، 7) در آماده سازی برای یک FCC رای در کمیسیون مارس 28 باز نشست.

Pai پیش نویس قوانین را کمتر از 280 مگا هرتز از C-band (3.7-3.98 GHz) در دسترس برای استفاده قابل انعطاف از جمله 5G. 20 مگا هرتز بالا که (3.98-4 GHz) خدمت می کنند به عنوان یک گارد باند. موجود در ماهواره عملیات (در درجه اول مورد استفاده برای حمل تصویری برنامه نویسی به کابل تلویزیون headends) خواهد بود repacked به بالای 200 مگا هرتز باند (4.0-4.2 GHz). گروه با جابجایی هزینه های تحت پوشش درآمد حاصل از حراج و پرداخت به طور مستقیم توسط برنده مناقصه به ماهواره حامل.

اپراتورهای ماهواره ای دریافت می تواند شتاب, جابجایی, پرداخت اگر آنها قادر به پاک کردن بخش پایین تر از C-band در یک شتاب-تا زمانی Pai, توضیح داد, نتیجه پیشرفت ملی اولویت ساخت طیف در دسترس برای 5G استقرار سریع تر است.

Pai گفت که این پرداخت “خواهد قدرتمند ایجاد انگیزه برای وقت اپراتورها برای تسریع انتقال.” خود را شتاب بازه زمانی خواستار پاکسازی پایین تر از 100 مگاهرتز از باند C در 46 کشور بالای 50 جزئی اقتصادی مناطق سپتامبر 2021 و بازپس مانده طیف سپتامبر 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im