حتی قبل از FCC رئیس Ajit Pai به طور رسمی پرده برداری از طرح خود برای C-band طیف حراج به جابهجا کردن پهنای باند برای 5G بی سیم, خدمات قانونی و منافع عمومی نیروهای شروع به ابراز مخالفت و یا تاییدیه برای این پیشنهاد. جزئیات Pai را rulemaking پیش نویس به نمایش در روز پنج شنبه در واشنگتن سخنرانی است که به طور کامل فاش روز جمعه (7 فوریه) و FCC به مجلس برای ادامه بررسی در فوریه 28 باز نشست.

Pai هدف این است که برای شروع مزایده در تاریخ 8 دسامبر با یک چشم به سمت اعطای اولین بودجه از پیش بینی 9.7 میلیارد درآمد ثروت باد اورده اواخر 2021. پرداخت های تشویقی از برنده مناقصه خواهد اضافه کردن 3 میلیارد دلار به $5.2 میلیارد دلار برای پرداخت اپراتورهای ماهواره ای جدید ماهواره, تجهیزات و فن آوری های دیگر.

در طول یک مختصر پرسش و پاسخ جلسه بعد از خود آماده اظهارات Pai اذعان کرد که پاکسازی این گروه به سرعت افزایش می دهد پتانسیل برای “خطرات در گذر.” اما او اصرار داشت که “ما فکر بسیار با دقت از طریق تمام مراحل برای repurposing از 280 مگاهرتز” که به حراج گذاشته خواهد شد. FCC کارکنان انجام مذاکرات با سازمان به احتمال زیاد درگیر با فرایند حراج در طول ماه های اخیر در آماده سازی برای rulemaking.

در یک جلسه مطبوعاتی پس Pai, را, ارائه, ارشد, FCC رسمی توضیح داد که “در حال ظهور فن آوری های چارچوب” است که بخشی از فرایند حراج شامل پرداخت به وقت زمین ایستگاه اپراتور و دیگران برای هزینه های چنین به عنوان بازآموزی آنتن و یا نصب تجهیزات جدید. کسانی که پرداخت مارس پوش می شود اما او از ارائه جزئیات.

این کمیسیون انتظار دارد که شرکت های ماهواره ای را قبول شتاب پرداخت و تخلیه پهنای باند بی درنگ. اگر مهلت سرعت باعث هستند و سپس جدول زمانی خواهد برگرداندن به قبلا اعلام سپتامبر سال 2025 مهلت برای طیف پاکسازی.

“ما بسیار خوش بینانه است که اپراتورهای ماهواره ای را به تصمیم گیری است که در بهترین منافع خود را” FCC رسمی توضیح داده شده است.

مرتبط با: Pai پیشنهاد FCC حراج C-Band

Pai پیش نویس قوانین را کمتر از 280 مگا هرتز از C-band (3.7-3.98 GHz) در دسترس برای استفاده قابل انعطاف از جمله برای 5G. 20 مگاهرتز بالا که (3.98-4 GHz) خدمت می کنند به عنوان یک گارد باند. موجود در ماهواره عملیات (ارائه تصویری برنامه نویسی به کابل headends و پخش) خواهد بود repacked به بالای 200 مگاهرتز (4.0-4.2 GHz) از گروه با جابجایی هزینه های تحت پوشش حراج و پرداخت به طور مستقیم توسط برنده مناقصه به ماهواره حامل.

اپراتورهای ماهواره ای دریافت می تواند شتاب, جابجایی, پرداخت اگر آنها می تواند پاک کردن بخش پایین تر از C-band در یک شتاب-تا زمانی نتیجه پیشرفت ملی اولویت ساخت طیف در دسترس برای 5G استقرار سریع تر است.

شعارهای آغاز می شود به سرعت

در عرض چند ساعت از Pai سخنرانی واشنگتن قابل پیش بینی مبارزه کلامی آغاز شد – اگر چه در آن گنجانده شده است خوش بین پاسخ از شرکت کنندگان بالقوه در فرایند حراج و همچنین دلسرد کلمات از سیاست گذاران که ادعا FCC است تجاوز اقتدار و که به اندازه کافی از حراج درآمد را به خزانه داری فدرال.

ارائه دهندگان تلفن همراه مانند Verizon Communications Inc. و T-Mobile US, Inc. انتظار می رود که به پیشنهاد برای تازه فرکانس های موجود برای شبکه های 5G که مستقر خواهد شد برای برنامه های کاربردی مانند اینترنت از همه چیز و خود رانندگی وسایل نقلیه به telehealth.

سناتور. جان کندی (R-لا.), که مخالف بزرگ پرداخت به ارائه دهندگان خدمات ماهواره ای مشخص Pai طرح به عنوان “خیلی زیاد” و “بسیار ناعادلانه به مالیات دهندگان.” کندی با اشاره به دو حزبی طیف لایحه (که او یک co-sponsor) “که پرداخت بدهی های ملی نوسازی ایمنی عمومی و در نهایت free جوامع روستایی از dial-up زندان است.”

با اشاره به “خارجی شرکت های ماهواره ای” (اروپایی مبتنی بر اینتل, صوتی و Telesat) که عمل C-band خدمات در ایالات متحده کندی گفت: “ما نباید در کسب و کار رهبری لوکزامبورگ کمک مالی از زمانی که شهرها در لوئیزیانا و در سراسر کشور بدون دسترسی به خدمات پهن باند.” ماه گذشته کندی سناتور. برایان Schatz (D-HI) و ماریا Cantwell (D-شستشو.) معرفی مدیریت طیف و تخصیص مجدد برای مالیات دهندگان (هوشمند) عمل می کنند که کلاه طیف پاکسازی بازپرداخت در 6 میلیارد دلار شامل 1 میلیارد دلار در تسریع پاکسازی انگیزه پرداخت.

Pai حراج دستور کار نیز به سرعت به چالش کشیده دموکراتیک صندلی از کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه بازرگانی و ارتباطات و فناوری فرعی. کامل رئیس کمیته فرانک Pallone جونیور (D-نیوجرسی) و رئیس کمیته فرعی مایک دویل (D-Pa.), در یک بیانیه مشترک اصرار داشت که طرح “تنها تکرار نیاز به قانون است.”

“این سوال از پایه و اساس قانونی برای ماهواره مشوق به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه دادخواهی که تاخیر در استقرار 5G” آنها ادعا. “بدون اقدام کنگره این حراج را به صندوق نیست مهم امنیت عمومی زیرساخت یا پل شکاف دیجیتال.” آنها گفتند: آنها را “به ادامه کار با ما همکاران جمهوری خواه که برای رسیدن به پایان است.”

مایکل Calabrese مدیر بی سیم آینده برنامه جدید امریکا را باز, تکنولوژی, موسسه, اضافه, به, حمله, شارژ Pai با پیشنهاد “به کشش FCC اقتدار نیاز به برنده مزایده را بیش از حد ثروت باد آورده به پرداخت های خارجی و ماهواره ای شرکت هایی که به طور کامل با استفاده از C-band طیف است.”

“که 9.7 میلیارد خواهد آمد مستقیما از مالیات دهندگان جیب” Calabrese گفت. “FCC باید به کنگره فرصتی برای تصویب قانونی که توضیح آن اقتدار مجموعه مناسب پرداخت های تشویقی و earmarks درآمد روستایی پهنای باند و امنیت عمومی.”

رضایت از پتانسیل هواداران

از طرف دیگر پتانسیل مناقصه و گروه نمایندگی فعلی اپراتورهای ماهواره ای شد و سریع به تایید Pai طرح.

سناتور. راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-Miss.), رئیس مجلس سنا تجارت, علم و حمل و نقل کمیته تایید Pai چشم انداز.

“برنده شدن در این مسابقه به 5G نیاز به داشتن اضافی طیف موجود به منظور استقرار پیشرفته شبکه” ترکه یا چوب کوتاه گفت: چند خبر. “من حمایت کرده اند به کمیسیون انعطاف پذیری لازم برای دریافت این به سرعت انجام می شود در حالی که حفاظت از مالیات دهندگان.”

Verizon رئیس/مدیر عامل هانس vestberg, رئيس توییتی “کلاه خاموش” به Pai حراج برنامه کمک خواهد کرد که “اطمینان حاصل شود ادامه داد: آمریکا رهبری در 5G.”

در بیشتر بیانیه رسمی vestberg, رئيس به نام گفت: Pai را “تاریخی اعلام چهارم مجموعه جسورانه چشم انداز برای آوردن مقدار مورد نیاز در اواسط باند طیف به حراج این سال است. مهمتر از خود برنامه تضمین می کند که این مهم طیف است نه تنها به حراج گذاشته و به سرعت پاک در یک شتاب اساس است.” او پیش بینی کرد که روند “تولید خواهد شد صدها میلیارد دلار در منافع اقتصادی برای کشور است.”

C-Band داد که شامل جهانی اپراتورهای ماهواره ای اینتل, صوتی و Telesat به نام Pai نظرات “قابل توجه” اما در غیر این صورت blandly و غیر commitally اذعان کرد که “پیش نویس به منظور نشان دهنده تلاش های خستگی ناپذیر بسیاری در طول چند سال گذشته به اطمینان حاصل شود که این مهم طیف می آید به بازار ایالات متحده” CBA به نام Pai تلاش های “یک توسعه قابل توجه در این مهم اقدام” به تعویق افتاد اما آن ارزیابی تا زمانی که آن را می توانید نقد و بررسی طرح “کامل در زمینه.”

ماه گذشته CBA نشان می دهد که C-Band طیف به ارزش تا $77 میلیارد دلار است.

مایک راجرز رئیس 5G عمل در حال حاضر و سابق رئیس خانه دائمی کمیته اطلاعاتی متمرکز در جهانی ارزش Pai طرح به خصوص هدف به “ضرب و شتم چین در مسابقه برای 5G رهبری است.”

“این است و نه حزبی موضوع” راجرز گفت: “اما یک تاثیر می گذارد که هر آمریکایی و در هر بخشی از کشور ما است. … کار زیادی باقی مانده است که باید انجام شود و همکاری بسیار مهم است به حرکت این روند رو به جلو است. من امیدوارم که قوه مجریه و کنگره همچنان به همکاری با یکدیگر برای اطمینان حاصل شود که امریکا می تواند دستیابی به 5G رهبری است و ما و نه پکن تعریف آینده ما است.”

اینترنت بی سیم ارائه دهندگان خدمات ارتباط گفت: آن heartened پیشنهادی FCC حراج چون از راه فعلی که در آن C-Band است “به شدت مورد استفاده قرارگرفته به خصوص در طیف ما محدود جهان است.” WISPA, معاون رئیس جمهور, Louis Peraertz تقدیر طیف-های رویکرد اشاره به این که چنین “های ثابت شده است.”

“ماهواره ای زمین ایستگاه coexisted با نقطه-به-نقطه, ثابت, بی سیم, خدمات برای چندین دهه” Peraertz گفت. “این هم یک قوی راه برای باز کردن باقی مانده از این گروه به ثابت بی سیم ارائه دهندگان و دیگر رقابتی نوآوران.”

رندی ممکن است رئیس دولت آزاد پایه به نام Pai طرح “یک متفکر تلاش برای تعادل منافع مختلف در راه است که پیشرفت کلی مصرف کننده رفاه و منافع ملی است.” او با تمرکز بر “سرعت در repurposing C-Band طیف [و] ارائه کافی غرامت به وقت اپراتورهای ماهواره ای.” ممکن است انتظار دارد که این روند را تشویق خواهد کرد “همکاری فعال و جلوگیری از شکایت های قانونی که ممکن است از خط خارج پیاده سازی.”

یک untitled گروه محافظه کار فکر می کنم تانک (مانند آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی آمریکا مصرف کننده موسسه رقابتی شرکت, موسسه نوآوری های اقتصاد موسسه میراث اقدام برای امریکا و موسسه سیاست نوآوری) تحسین Pai را تهاجمی طرح به دلیل آن را “تکرار نگرانی های ما است که تاخیر می تواند تهدید آمریکا رهبری در 5G.”

“این ایده از شتاب پرداخت به تشویق قرار دادن گروه به استفاده از 5G نیز قابل ستایش” این گروه در بیانیه ای گفت.

مخالفت در FCC

Pai دو حزب جمهوری خواه FCC همکاران ابراز حمایت از طرح خود را.

“آزادی 280 مگاهرتز از طیف در حالی که حفاظت از سیستم های موجود و باقی مانده کاربران من بالاترین اولویت” گفت: کمیسر Michael O’Rielly. وی تلاش برای توسعه “مناسب تشویقی برای پرداخت به ارائه دهندگان خدمات ماهواره ای” گفت: او “خوشحال است که توافق رسیده بود که باید اجازه می دهد آنها را به طور کامل و به طور داوطلبانه شرکت در این انتقال بود.”

کمیسر برندان Carr گفت: “اواسط باند طیف [طرح] قدرت آمریکا 5G” در حالی که در همان زمان “C-Band خدمات است که آمریکایی ها با تکیه بر محافظت خواهد شد.” او اضافه کرد که “باز کردن قفل C-Band بالقوه شده است یکی از چالش برانگیز ترین سیاست های عمومی پازل را حل کند که من دیده ام در وقت من در FCC.”

کمیسیون دموکرات بود نه خوش بین است. جسیکا Rosenworcel در بیانیه ای ادعا که Pai است “قرار دادن آینده از خدمات 5G در لرزان حقوقی زمین” با نادیده گرفتن کنگره است. یک سخنگوی کمیساریای جفری Starks گفت دفتر او فقط با دریافت این پیشنهاد است و “بررسی آن از نزدیک است.”

ACA متصل می شود گفت: این امر خودداری از هر نظر تا پس از آن به بررسی FCC رسمی پیشنهاد سفارش. NCTA – اینترنت و تلویزیون انجمن نیز “بدون نظر” در مورد Pai اولیه اعلام خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net