کابل دسترسی به تکنولوژی فروش پیش بینی شده برای رها کردن 2% از 2019 – 2024


مقدار پول اپراتورهای کابلی صرف پهنای باند دسترسی به تجهیزات کاهش خواهد یافت 2 ٪ از 2019 به 2024, شرکت تحقیقات دلم D’oro گروه پیش بینی می کند در آخرین گزارش خود را.

بخشی از علت این شرکت گفته است که مجازی سازی—اپراتورها را صرف کمتر در دسترسی به تکنولوژی سخت افزار به عنوان نرم افزار virtualizes قطعات مانند cable modem termination system (CMTS). در واقع دلم D’oro محصولات درآمد از مجازی CMTS درآمد رشد خواهد کرد از 90 میلیون دلار در سال گذشته به $418 میلیون دلار در سال 2024 اما اپراتورها را کمتر صرف کلی در تجهیزات.

در ضمن دلم D’oro گفت که بلوغ پهنای باند در بازارهای آمریکا و اروپا نیز یک عامل به عنوان مکث اپراتورها در حال گرفتن زیر مقیاس گسترده ای استقرار DOCSIS 3.1.

“جهانی اپراتورها همچنان به سرمایه گذاری در خود را پهن باند دسترسی به شبکه های, اما به طور فزاینده ای ارائه ظرفیت بیشتر با کاهش هزینه, مجازی, سخت افزار,” گفت: Jeff Heynen ارشد مدیر تحقیقات در دل D’oro, گروه, در بیانیه ای. “مجازی سازی همراه با مشترک اشباع در برخی از بزرگسالان در بازار منجر خواهد شد به تدریج کاهش درآمد برای دسترسی پهن باند تجهیزات در سطح جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید