کابل مرکز Reschedules سالن از شهرت به سقوط


سالانه جشن به تعویق افتاد به عنوان COVID-19 شیوع همچنان ادامه دارد

کابل مرکز گفت: این تصمیم به برنامه ریزی مجدد آن سالانه 23, کابل, مشاهیر, جشن, به, سقوط, با توجه به ادامه گسترش coronavirus.

سالن از شهرت در اصل انتظار برگزار می شود مارس 30 در Ziegfeld سالن در نیویورک است. این مرکز گفته است که postpoining رویداد “از فراوانی از احتیاط برای بهداشت عمومی” و اضافه کرد که یک تاریخ جدید برای جشن و سرور به زودی اعلام خواهد شد.

“سلامت و ایمنی ما کابل سالن از شهرت شرکت کنندگان آفرین و جامعه است که همواره در بالاترین اولویت ما است. با توجه به وضعیت کنونی ما معتقدیم بهترین تصمیم این است که به برنامه ریزی مجدد جشن ما برای تاریخ بعد گفت:” کابل مرکز مدیر عامل جانا Henthorn گفت: در آزادی مطبوعات. “ما مشتاقانه منتظر به جشن سال 2020 آفرین این سقوط و بیان قدردانی خود را درک و حمایت مستمر.”

این رویداد را سال تعیین شد به افتخار هفت جدید inductees — مدیر عامل شرکت بیکر رسانه ها و از بنیانگذاران CNBC Bridget بیکر; سابق ارتباطات منشور EVP از آن جیم Blackley; شهری یکی از بنیانگذاران و رئیس کتی Hughes; شهری یک مدیر عامل و تلویزیون یک رئیس و مدیر عامل آلفرد Liggins III; Marcus کابل موسس و کابل پیشگام جف مارکوس; Comcast Cable مدیر عامل دیو واتسون و WarnerMedia اخبار و ورزش رئیس و سی ان ان در سراسر جهان رئیس جمهور جف Zucker.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>