کابل یکی Hargray در دارایی معامله


کابل یکی کمک سیستم های Hargray در ازای سهام

کابل یکی گفت آن وارد شده به یک توافق با Hargray ارتباطات که در آن به کمک سیستم های کابل در آلاباما به رئیس هیلتون, کارولینای جنوبی مبتنی بر کابل اپراتور در بورس به صورت سهام سهام این شرکت است.

Hargray دارای کابل تلفن و مشترکان باند پهن در کارولینای جنوبی آلاباما و جورجیا و فلوریدا. به عنوان بخشی از معامله کابل یکی کمک آن سیستم کابل خدمت, Anniston, آلاباما و مناطق اطراف آن در ازای یک اقلیت سهام در Hargray. معامله انتظار می رود که این سقوط.

Hargray در حال حاضر در خدمت ساکنان در نزدیکی پل شهرستان آلاباما و گفت: در آزادی مطبوعات در کابل یک معامله را گسترش خواهد حضور خود را در دولت و اضافه کردن مشتریان تجاری و مسکونی در آن در حال رشد کسب و کار در سراسر جنوب شرقی.

“در زمانی که قابل اعتماد و با سرعت بالا دسترسی به اینترنت شده است هرگز بیشتر ضروری برای فعال کردن مردم و جوامع برای اتصال و رشد ما را خوشحال و برای اضافه کردن آلاباما دارایی های کابل یکی به ما رشد نمونه کارها” Hargray رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مایکل Gottdenker گفت: در آزادی مطبوعات. “ما مشتاقانه منتظر به ساختمان بر کابل در یک شبکه سرمایه گذاری به ارائه حق بیمه ارتباطات محصولات و راه حل برای خانه و کسب و کار در, Anniston, جکسون, Oxford و جوامع اطراف است.”

Hargray متعلق به پریتزکر سازمان های تجاری بانک برای تام پریتزکر ، تام پریتزکر نیز اجرایی رئیس هایت هتل پارسیان سرمایه گذاران دیگر در Hargray شامل Stephens سرمایه شرکای ردوود سرمایه گذاری WaveDivision سرمایه و مدیریت.

“ما اعتقاد داریم Hargray که ارزش آینه خود ما خواهد بود بسیار عالی مناسب برای آنیستون جامعه است. Hargray خواهد بود قادر به استفاده از آن در مقیاس منطقه ای را به سرمایه گذاری بیشتر در آلاباما بازار در حالی که در ادامه به ارائه آنیستون مشتریان با آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی و بالاترین سطح مراقبت از مشتری” کابل یک مدیر عامل جولی Laulis گفت: در آزادی مطبوعات. “علاوه بر این و به عنوان یک نتیجه از این معامله کابل یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن در Hargray رشد در حالی که افزایش فرصت های ما برای ادامه سرمایه گذاری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>