اپراتورهای کابلی می خواهید مطمئن شوید که FCC را جبران آنها به اندازه کافی برای حرکت خود زمین ایستگاه عملیات راه را برای 5G بی سیم.

که آمد در نظرات به FCC را پیشنهاد ایران برای آزاد کردن 300 مگاهرتز از باند C ماهواره طیف اپراتورهای کابلی و پخش (رادیو و تلویزیون) استفاده کنید برای دریافت برنامه نویسی از شبکه های. FCC طرح برای رای گیری در مورد جمعه (Feb. 28).

مرتبط با: سود اضافه شده از C-Band پرداخت جبران هزینه های

FCC است که پیشنهاد آن را ارائه یکجا پرداخت به زمین ایستگاه اپراتور (فوق کابل و پخش ماهواره ای مشتریان) بر اساس میانگین هزینه های در حال حرکت کردن طیف.

NCTA-تلویزیون و اینترنت, انجمن, خوب است که تا زمانی که یکجا متفاوت با درجه حرکت دشواری است.

متوسط هزینه و گفت: NCTA “باید اذعان کرد که دسته های مختلف از ایستگاه های زمین هستند به احتمال زیاد به متحمل شدن هزینه های مختلف. به طور خاص باید به کمیسیون ارائه می کند که یکجا پرداخت برای زمین ایستگاه اپراتورها با تصویری عملیات باید بر اساس میانگین هزینه برای انتقال یک ویدئو را فعال کنید زمین ایستگاه. MVPDs و محتوا با استفاده از شرکت های C-band طیف به طور خاص برای ارائه خدمات ویدئویی و هزینه های انتقال این بیشتر عملیات پیچیده هستند به احتمال زیاد به بیش از هزینه های انتقال زمین ایستگاه اپراتورها است که با استفاده از C-band طیف غیر تصویری عملیات” آن گفت: کمیسیون.

مرتبط با: FCC باید سریع C-Band جابجایی

به عنوان به چگونه اپراتورهای کابلی و برنامه نویسان صرف که پول NCTA می خواهد FCC به آن را روشن است که “مناسب” انتخاب تجهیزات تلقی می شود presumptively بنابراین به منظور بازپرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im