کابل سهام شروع به احساس اثرات Coronavirus


به عنوان نگرانی از افزایش بیش از همه گیر ممکن است رسانه ها سهام را با یک ضربه

میانگین صنعتی داو جونز دیگر کاهش یافت 1 ، 000 امتیاز در اوایل روز شنبه به اوج خود رسید چه شده است که یکی از بدترین هفته در بیش از یک دهه برای این شاخص به عنوان سرمایه گذاران همچنان به حفظ بیش از آن در سراسر جهان تاثیر مرگبار Coronavirus که تاکنون بیش از 2800 زندگی در بیش از 50 کشور و تهدید به تبدیل شدن به جهانی همه گیر. کابل سهام که در اوایل اب و هوای کاهش می یابد, آغاز تندتر سقوط در فوریه. 27 به عنوان ترس این ویروس می تواند تعطیل بازی های المپیک, برنامه ریزی برای شروع تاریخ 24 ژوئیه در توکیو شروع به تاثیر بخش است.

داو کاهش یافته است بیش از 3,600 امتیاز در دو هفته گذشته — از 29,398.08 در فوریه 14 به 25,766.64 on Feb. 27-یک در مسیر 5000 نقطه کاهش در آن دوره 14 روزه محرومیت یک معجزه در روز جمعه. پس از 1000 نقطه قطره پیش از آن در روز داو تقویت کمی خارج از حدود 695 امتیاز اواسط روز Feb. 28. محرومیت یک معجزه شاخص به نظر می رسد در سرعت به بزرگترین هفته نقطه کاهش از سال 2008 آغاز رکود بزرگ.

کابل سهام تا به حال موفق به نسبتا پایدار پیش از آن در ماه به عنوان بقیه از بازار احساس اثرات ویروس. توسط Feb. 14, اکثر کابل توزیع سهام بودند تا برای ماه — Comcast معامله شد در $46.09 (تا 7 درصد) Altice ایالات متحده آمریکا بود تا 4.9 ٪ به $28.71 هر منشور بود در قیمت $534.89 تا 3.4 درصد و یک کابل که تا به حال بی سابقه اجرای نزدیک به دو برابر آن قیمت سهام بیش از 12 ماه گذشته بسته در $1,774 هر, تا 4.1 درصد. حتی برنامه نویسی سهام بعضی ها که قرار گرفتن در معرض بیشتر به این ویروس به دلیل کسب و کار خود را در آسیا (که شده است در سخت ترین ضربه از خطر سلامت) موفق به حفظ کاهش در حداقل است.

والت دیزنی شرکت ، که پارک در چین و بخش هایی از اروپا و بستگی به مسافران بین المللی برای ایالات متحده خود را سالن های موفق برای به دست آوردن حدود 1% در آن قیمت سهام بین Jan. 31 و فوریه. 14 در حالی که کشف و به دست آورده 3.2%. Viacom شد تا 2.5% و شبکه AMC افزایش 3.3% در همان دوره.

اما این همه را به عنوان ویروس بدتر و ترس است که آن را گسترش در سراسر جهان است.

به طور کلی پرداخت TV توزیع سهام بودند تا حدود 3.9 درصد بین Jan. 31 و فوریه. 14 اما کاهش 10% بین Feb. 14 Feb. 27. در سمت برنامه نویسی, محتوا, سهام اساسا مسطح بین Jan. 31 و فوریه. 14 اما سقوط جمعی 15.6 درصد در دو هفته.

Comcast سهام شروع به نرم شدن بعد از Feb. 20 و آغاز تندتر کاهش به هفته پیشرفت پس از گزارش های منتشر شده پس از یک کمیته بین المللی المپیک گفت: این بیماری می تواند منجر به لغو بازی های تابستانی.

با توجه به گزارش رسمی کمیته بین المللی المپیک دیک پوند گفت: این کمیته تا به حال دو تا سه ماه از پنجره به تصمیم می گیرید که آیا به لغو بازی ها به معنی یک تصمیم می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است.

توکیو بین المللی المپیک بلافاصله ذکر شده در آن گزارش به صرف حدس و گمان است.

“توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با تمام سازمان مربوطه که به دقت نظارت بر هر گونه بروز بیماری های عفونی و بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد با تمام سازمان های مربوطه” کمیته برگزاری محلی گفت: با توجه به NPR.

بازی های مدرن تنها لغو شده است در دو نوبت — جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم-و از دست دادن بازی های المپیک تابستانی 2020 می تواند از برخورد ضربه شدید به Comcast که NBCUniversal است که منحصر به فرد ایالات متحده حقوق به بازی. کشف کرده است که اروپایی حقوق به بازی های المپیک از طریق کارتهای واحد نیز می تواند تحت تاثیر قرار اگر 2020 بازی لغو شد.

برخی از تحلیلگران به این باورند لغو 2020 بازی می تواند هزینه Comcast بیش از 1 میلیارد دلار درآمد از دست داد. به عنوان یک نتیجه سهام آن کاهش یافته است بیش از 10 ٪ بین Feb. 14 Feb. 27 و پایین بود یکی دیگر از 4 درصد در روز جمعه.

کشف سهام نیز از دست زمین در قاب زمان که — سهام پایین بود 18% بین Feb. 14 Feb. 27. اما سهام شروع به پنجه بازگشت — آن را تا حدود 3% در معاملات بعد از ظهر جمعه.

در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران Feb. 27 به بحث در مورد نتایج Q4 کشف chief financial officer Gunnar Wiedenfels گفت: این شرکت در حال همکاری نزدیک با کمیته بین المللی المپیک و به دنبال آن منجر شود و افزود که کشف حفاظت از بیمه اگر این بازی لغو شد.

“شما باید مطمئن باشید که آن را نمی خواهید به هیچ تاثیر منفی در ما, مالی” Wiedenfels گفت: در تماس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>