کابل به FCC: فلش قطع به DBS هزینه برابری در حال حاضر…لطفا

گفت: ماهواره استدلال در برابر پرداخت همان هزینه شستشو نیست

اپراتورهای کابلی در ادامه به تلاش و FCC به قطع به تعقیب و حتی تا هزینه های نظارتی اپراتورهای ماهواره ای و کابل اپراتورها پرداخت FCC اما حداقل می گویند FCC باید همچنان به افزایش DBS هزینه.

مرتبط با: ACA می گوید: آن زمان گذشته برای DBS به پرداخت سهم عادلانه

FCC استفاده می شود برای شارژ اپراتورهای ماهواره ای در هر مجوز به جای per sub, اما تصمیم گرفت یک نیمه deade پیش شروع به شارژ DBS در هر زیر و قرار دادن آنها در یک مسیر سر خوردن به برابری با کابل خود را بالا بردن هزینه های سالانه.

اما اپراتورهای کابلی که هرگز دوست داشتم سرش مسیر استراتژی اصرار دارند FCC فقط شروع به شارژ MVPDs همان هزینه به جای “تداوم بلند مدت غیر قابل توضیح اختلاف بین کابل/IPTV و DBS هزینه های نظارتی.”

در پاسخ نظرات به FCC در آن آخرین هزینه سالانه ارزیابی ACA متصل و NCTA-اینترنت و تلویزیون ارتباط کابل ops عقب رانده در دیدگاه توسط DBS ارائه دهندگان که اضافه شده 12 سنت در هر زیر هزینه FCC است پیشنهاد در آخرین سرش-راه افزایش نباید وضع.

آنها گفتند: DBS استدلال قابل پیش بینی هستند meritless و باید رد و سپس اضافه شده است که به جای افزایش هزینه در DBS FCC باید تکمیل فاز ،

FCC اتهامات و هزینه آن بر اساس چگونه بسیاری از کارکنان تمام وقت در آن طول می کشد برای تنظیم یک سرویس خاص است. اپراتورهای ماهواره ای استدلال می کنند که کمتر از کابل تا هزینه های خود را باید کوچکتر است. کابل ops که اسمش “نی مرد” و تلاش به آن دست کشیدن پایین با مشاهده است که FCC گفت: DBS هزینه “است که بر اساس تعداد قابل توجهی از رسانه های دفتر FTEs که کار بر روی MVPD مسائل که شامل ميکنند.”

به عنوان FCC هنوز تدریجی هزینه بالا برای دیدار با کابل, آنها می گویند, FCC “هنوز هم پیشنهاد می کند که DBS ارائه دهندگان خدمات پرداخت یک هزینه بسیار پایین تر نسبت به دیگر MVPDs برای حمایت از رسانه ها دفتر کار با هیچ توجیهی به غیر از مشاهده است که این کمیسیون به تصویب رسید فاز در رویکرد برای DBS هزینه در هر سال پس از سال مالی 2015.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>