تلویزیون کابلی پیشگامان نام 22 اعضای جدید


سازمان هنوز هم کار بر روی جایگزین برای زندگی ضیافت برای سال 2020 مراسم

تلویزیون کابلی پیشگامان امروز (15 ژوئیه) به نام 22 اعضای جدید این سازمان در حالی که این گروه همچنان به کار بر روی یک جایگزین القای مراسم پس از دور انداختن معمول ضیافت جشن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این گروه گفت: “کلاس جدید “شامل طیف وسیعی از مردان و زنان از مدیران و بنیانگذاران شرکت به techs و تجارت execs اند و همچنان به کمک به رشد صنعت ما. هر ثابت کرده است که از طریق کسب و کار خود را, مشارکت, مشارکت جامعه و کارآفرینی موفقیت و ارزش خود را به عنوان یک کابل تلویزیون پایونیر.”

پیشگامان امیدوار به اعلام 2020 کلاس در اوایل ماه جولای و نگه دارید و یک جایگزین مراسم در Oct. 13, زمانی که قبل از همه گیر برنامه ریزی شده بود به ملاقات در یک کراوات شام در دنور در آغاز کابل-Tec نمایشگاه. مهندسین’ جمع آوری هر چند لغو شد با توجه به همه گیر های مربوط به. پیشگامان تصمیم گرفته است در چه چیزی جایگزین مراسم ممکن است مانند نگاه نشده است.

“برای 10 سال گذشته کلاس جدید القایی بوده است فروخته رویداد و در حالی که Covid-19 آن را غیر ممکن است برای ما نگه 54 ضیافت پیشگام مدیریت هیئت مدیره در حال کار سخت برای ایجاد یک جشن در خور ارج نهادن به این برجسته کلاس” دیو همراهان پیشرو: رئیس جمهور گفت: امروز در بیانیه اضافه میکند: “ما امیدوار به اعلام برنامه های جایگزین در مدت کوتاهی که هیجان انگیز خواهد بود برای ما اعضای جدید و حامیان ما.”

در اینجا جدید تلویزیون کابلی پیشگامان و وابستگی های خود به عنوان ذکر شده توسط این گروه:

جف Berenson از ITV Partners LLC پل Broadhurst از Technetix Group LTD, Rick Cimerman از NCTA: اینترنت و تلویزیون ارتباط رابرت Foote از KGP شرکت ، دانیل Greiner از 4 موج فن آوری استیو کاپلان از Multilink Inc., کریگ Leddy از تلویزیون تعاملی آثار لوئیس Mooney از JLM شرکای ان مونتگمری از منشور ارتباطات دانیل اوبراین از Mediashift Technologies, ایلین کبک از گسترده پهنای باند شین نمونه کارها از Comcast در, ریچارد Prodan از Comcast جو Quane از EdgeConneX, Zak Raley از Amphenol پهنای باند Corp., کیر Rohm از یک کابل (Sparklight) جف راس از آرمسترانگ آب و برق, پیتر روبن از BMP منابع چارلز Segars از شادی و سرور عمومی, LLC جرثومه تونر تن از شبکه های جان ویلیامز از منشور ارتباطات و رونالد ولف از منشور ارتباطات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>