Cade ذرت می تواند پیوستن به گروه نخبگان از تنسی فوتبال را انتقال داستان های موفقیت | آدامز

شما همیشه می دانید چه انتظار از نقل و انتقالات در فوتبال کالج است. اما offensive lineman حیوان دست اموز ذرت ممکن است نزدیک به یک چیز مطمئن است که تا کنون امضا با Vols.

ذرت یک ناکسویل بومی برجسته خود را به عنوان یک بخشی از زمان استارت به عنوان یک دانشجوی سال اول و دوم در گرجستان دو فصل گذشته. او در حال حاضر به اندازه کافی برای ایجاد یک تصور مطلوب برای NFL که باید او را یک دور پیش نویس انتخاب زمانی که او را واجد شرایط برای جوانب مثبت در 2021.

تنها سوال در مورد ذرت: آیا او واجد شرایط در این فصل خواهد شد و یا او را مجبور به نشستن در یک فصل ؟ که قابل توجه است چرا که اگر او بودند به نشستن یک فصل در او به احتمال زیاد هرگز بازی برای Vols. در عوض, شما انتظار می رود او را به اعلام به صورت پیش نویس در سال 2021.

او نه تنها انتقال است که می تواند تاثیر این فصل است. یکی دیگر از گرجستان انتقال Deangelo گیبس و جنوب کالیفرنیا انتقال Velus جونز جونیور می تواند کمک به تقویت UT را دریافت سپاه. جونز ثابت و پا زدن returner بیش از حد.

دیگر نقل و انتقالات در حال حاضر به روز رسانی تنسی نمودار عمق و باید انجام دهد تا دوباره در این فصل است. Emmit Gooden یک تاریخ و کالج انتقال می تواند UT بهترین دفاعی lineman اگر او به طور کامل بهبود از مصدومیت زانو که به او زدم از 2019 فصل است. پایان دفاعی Darel میدلتون دیگر junior, کالج, انتقال, بازده, برای فصل دوم خود را به عنوان یک نویسنده.

براندون کندی, آلاباما, انتقال نیز برای فصل دوم خود را به عنوان یک نویسنده. جانبازان مرکز باید یک جامد مشارکت کننده در چه چیزی می تواند SEC بهترین خط حمله.

در حالی که شما همیشه نمی توانید مطمئن شوید که در مورد نقل و انتقالات شانس خود را برای موفقیت افزایش یافته است در دوره ای که در آن نقل و انتقالات تبدیل شده اند بسیار شایع است.

اگر نه برای نقل و انتقالات تنسی اخیر مبارزات می شده اند و حتی برجسته تر است.

دفاعی lineman ملک جکسون تقویت UT دفاع در 2010-11 پس از انتقال از شمال کالیفرنیا. اگر چه او با بازی در دست تیم او در بازی هست. جکسون ساخته شده تمام تیم دوم-SEC 2010. او بالغ بر 92 پردازد و 21 پردازد برای از دست دادن در حالی که با شروع دو فصل در تنسی است.

سابق تنسی گیرنده گسترده Cordarrelle پاترسون نیز ایستاده بود در یک تیم از دست دادن. UT از دست داد هفت بازی در سال 2012 اما ضرر و زیان هیچ ربطی به پترسون که 46 عبور برای 778 متری و با عجله پنج بار برای 25 متری. علاوه بر این موفقیت او به عنوان یک ضربه returner به او کمک کرد تا منجر SEC با مدرسه-ثبت 1,858 فتح کرد گرفته شد متری همه منظوره متری.

چارلی گارنر است که به احتمال زیاد بازیکن به آمده تا در میان دیرین تنسی طرفداران در “انتقال” بحث و گفتگو. این کالج در حال اجرا پشت پیوست جلد در سال 1992 و بلافاصله به عهده گرفت نقش بازیگران در یک تیم در حال حاضر با وقف ثابت دونده.

گارنر با عجله برای 2,067 دفاع کرد گرفته شد متری در دو فصل در حالی که به طور متوسط 6.7 متری در هر حمل در تیم های که در ترکیب برای پیروزی در 19 بازی.

تنسی می تواند به موفقیت های مشابه در سال 2020 به خصوص اگر Mays اعلام شده است واجد شرایط توسط NCAA است. حدس من این است که او خواهد بود.

این جلد می توانست دو انتقال بازیکنان شروع در خط حمله و طرفداران خود را بیشتر درک برای بازیکنان که به تنسی پس از شروع کالج حرفه ای خود را جای دیگری است.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>