کالیفرنیا متحد به آموزش از راه دور تقسیم

کالیفرنیا گرد هم آورده برخی از cross-بخش همکاران از جمله Verizon و T-Mobile به کمک آن ارائه آموزش از راه دور و خدمات دستگاه ها به بیش از 70000 دانش آموزان برای کمک به پل شکاف دیجیتال با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

در میان طرح بودجه تزریق 30 میلیون دلار از کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون برای ارائه دسترسی به اینترنت و دستگاه های محاسبات.

“این الهام بخش برای دیدن پدر و مادر, معلمان, کسب و کار و انسان دوستی گام به دیدار این لحظه و ارائه ابزار برای کمک به پل شکاف دیجیتال و بیشتر دانش آموزان ارتباط گفت:” فرماندار.

با توجه به Newsom, یک پنجم دانش آموزان فاقد و یا بالا و سرعت اینترنت و یا دستگاه مناسب. در محله های کم درآمد بر اساس یک نظرسنجی از والدین نیمی از همین حالا باید لپ تاپ یا تبلت برای دسترسی به آموزش از راه دور از کانون.

Newsom پیش از آن در ماه به نام برای کسب و کار به گام و او گفت: آنها را انجام داد.

کسانی که عبارتند از:

1. “T-Mobile اهدای 13,000 دستگاه های قرص علاوه بر این قبلا اعلام 100,000 دستگاه های کانون (برای آنها که با همکاری گوگل.)

2. “آمازون اهدای 10,000 دستگاه های قرص.

3. “اپل به طور فعال با 800 مناطق سراسر کشور, ارائه رایگان جلسات مربیگری به معلمان برای کمک به آنها را با انتقال به آموزش از راه دور. علاوه بر این, اپل, ارائه قیمت های ویژه برای iPads ها با تلفن همراه است و با توجه به معادل 9000 iPads برای اطمینان از آسیب پذیر ترین در کشور ما دسترسی داشته باشند.

4. “Verizon همکاری با ایالت کالیفرنیا به ارائه 250,000 دانش آموزان با فضای مجاز: نامحدود سرویس اینترنت در تخفیف.”

FCC شده است به دنبال آموزش از راه دور در بودجه COVID-19 قانون کمک. اولین مراقبت در عمل کمک بیل متمرکز شد telehealth بودجه به دلایل آشکار از کاهش گسترش این بیماری همه گیر است کار شماره یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>