مهلت ارسال توسط Feb. 28; تمرکز بر تجربه کاربر و پیشرفت های جدید چگونه استانداردها و مشخصات فنی در حال بهبود گردش رسانه

بوتهل بشویید. — Feb. 19, 2020 — تماس برای ارائه در حال حاضر باز برای IP ویترین در NAB نمایش 2020, مارس 18-22 در مرکز کنوانسیون لاس وگاس غرفه C12638. میزبانی در ارتباط با ناب و با حمایت انجمن مهندسی صدا (AES), اتحاد برای IP Media Solutions (هدف) پیشرفته گردش کار رسانه های ارتباط (AMWA), اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا (EBU), the Society of Motion Picture و فن آوری مهندسین® (SMPTE®) فوق العاده HD فروم و خدمات ویدئویی فروم (VSF), IP ویترین آموزش و پرورش و تظاهرات غرفه را برجسته بلندی که ساخته شده اند در دستیابی به یک IP اکوسیستم است که پشتیبانی از امروز در دنیای واقعی تولیدات رسانه ای. مهلت ارسال برای صحبت کردن طرح است Feb. 28.

“IP ویترین بوده است فوق العاده محبوب از زمان آغاز آن و ما در پاسخ به این علاقه با ساخت ارائه شده توسط کارشناسان صنعت برجسته تر بخشی از فضای ما گفت:” براد Gilmer, IP, ویترین, مدیر اجرایی. “ما انتظار داریم جمعیت بزرگ یک بار دیگر در سال 2020 NAB نشان می دهد که در آن ما را به تمرکز بر روی زندگی واقعی موفقیت در اعمال نفوذ IP اکوسیستم برای پیشبرد رسانه ها در گردش است. ما را تشویق مجریان برای ارسال پیشنهادات خود را در اوایل به عنوان یک تعداد محدودی از صحبت کردن اسلات در دسترس هستند.”

IP ویترین طراحی شده است برای برقراری ارتباط زمان تجربه کاربر و پیشرفت از جمله این مناطق از سیستم کنترل و مانیتورینگ امنیت و استانداردهای در حال ظهور و چالاک استقرار و نشان می دهد که چگونه SMPTE ST 2110 مجموعه ای از استانداردها و AMWA NMOS تکنولوژی پشته در حال بهبود رسانه های گردش برای کوچک و بزرگ استقرار به طور یکسان. تاکید ویژه داده خواهد شد به توضیح مزایای قابلیت های جدید مانند TR-1001-1 از گروه ضربت مشترک در شبکه رسانه ای (JT-NM). این مشخصات را قادر می سازد تامین کنندگان مختلف تولید کاملا خودکار ابزار و سیستم های کنترل است که پشتیبانی سریع و مقرون به صرفه اولیه سیستم استقرار و به طور کامل تحقق انعطاف پذیری و سازگاری است که تنها یک IP رسانه های مبتنی بر زیرساخت های تولید را پشتیبانی می کند.

علاوه بر این مجریان را تشویق به ارائه پیشنهاد برای به تازگی اعلام کرد IPMX مجموعه ای از استانداردهای باز و مشخصات طراحی شده برای فعال کردن حمل فشرده و غیر فشرده تصویری, صوتی و داده ها از طریق شبکه های IP. IPMX آدرس ProAV صنعت نیاز به یک مجموعه ای از رایج جا استانداردهای مبتنی بر پروتکل که برای اطمینان از قابلیت همکاری برای AV بیش از IP.

پیشنهاد موضوع برای IP ویترین ارائه عبارتند از:

– مطالعات موردی از کاربران نهایی و تامین کنندگان فن آوری که در توصیف دنیای واقعی موفقیت ها و تجربیات در استقرار SMPTE ST 2110 و AMWA NMOS سیستم.
– تاثیر SMPTE ST 2110 UHD در گردش است.
– آموزش های اساسی و متناسب با تازه واردان به عرصه IP video.
– فن آوری های پیشرفته ارائه میشود که توصیف جدیدترین تحولات در استانداردها و مشخصات فنی که به تازگی منتشر شده و یا در حال حاضر در توسعه است.

این تماس برای ارائه باز است برای پایان دادن به کاربران انجمن های صنعت, راه حل های ارائه دهندگان و توسعه دهندگان تکنولوژی که می تواند به اشتراک گذاری دانش خود و دیدگاه در چگونه تحولات در IP گردش شکل صنعت پخش امروز و در آینده است. بازاریابی محصول ارائه شوند به عنوان تئاتر فرصتی است برای بحث در مورد پیشرفت در کار با رسانه ها با استفاده از IP مبتنی بر فن آوری.

اطلاعات بیشتر و فرم ارسال مقاله برای IP ویترین ارائه طرح های پیشنهادی برای سال 2020 NAB نشان می دهد در دسترس هستند www.ipshowcase.org/call-for-presentations-nab-2020/. سخنرانی از NAB نشان می دهد و دیگر عمده صنعت را نشان می دهد نوشته شده و بایگانی شده در طول سال در www.ipshowcase.org.

# # #

اطلاعات بیشتر در مورد حمایت سازمان در دسترس است:

Audio Engineering Society (AES): www.aes.org
اتحاد برای IP Media Solutions (هدف): www.aimsalliance.org
رسانه های پیشرفته گردش کار انجمن (AMWA): www.amwa.tv
اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا (EBU): www.ebu.ch
Society of Motion Picture مهندسین تلویزیون و® (SMPTE®): www.smpte.org
Ultra HD فروم: www.ultrahdforum.org
خدمات ویدئویی فروم (VSF): www.videoservicesforum.org

اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای باز و مشخصات در دسترس است:

هدف: www.aimsalliance.org/white-papers/
AES67: www.aes.org/standards/blog/2018/4/aes67-2018-published
AMWA: www.amwa.tv/specifications.shtml
EBU: tech.ebu.ch
SMPTE ST 2110: www.smpte.org/st_2110
Ultra HD فروم: www.ultrahdforum.org/guidelines/
VSF ویژگی های توصیه: www.videoservicesforum.org/technical_recommendations.shtml

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/IPShowcase/200219IPShowcase-NAB_CFP.docx

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im