الیاس اسکندر مصر یک کودک در حال رشد در خاورمیانه زمانی که کمپ دیوید اتفاق افتاده در سال 1978. “من جوان بودم اما تصویر سه تن از آنها — Sadat شروع و جیمی کارتر در کاخ سفید چمن تا به حال تاثیر زیادی بر روی من است.”

با وجود این, او می گوید: او می دانست بسیار کمی در مورد انور سادات زمانی که او ارائه شد این فرصت را به بازی این رهبر عربی در لارنس رایت کمپ دیویددر مورد به روی صحنه رفتن در کوچه تئاتر. اما او به زودی تغییر که غوطه وری را به سراسیمگی در عمق پژوهش است.

“هیجان بود در مورد این پروژه در ابتدا و قادر به بازی یکی از اصلی [اعضای]. من نمی خواهد می گویند او مهمترین ساز صلح چرا که جیمی کارتر که قرار دادن این همه با هم. اما انور سادات بود واقعا یک مرد صلح است. او مرد جنگ و همچنین احترام و تحسین برای هر دو اما حرکت است که او ساخته شده به سوی صلح در خاورمیانه بزرگترین بود که جهان تا به حال دیده بود” الکساندر می گوید. “در انجام تحقیقات و کاوش های شخصی خود را با تاریخ واقعی و عمیق و عمیق عشق و احترام کشت شده است در من برای این مرد. من نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد اینکه قادر به راه رفتن در کفش خود را و آن را بخشی از داستان خود را به جامعه هوستون.”

در سال 1978 نخست وزیر اسرائیل مناخم بگین و رئیس جمهور مصر انور سادات با کمک ایالات متحده جیمی کارتر رئیس جمهور و بانوی اول Rosalynn کارتر امضا یک سری از موافقت نامه های که به عنوان کمپ دیوید پیمان — در تلاش برای پراکندن تنش و جنگ است که موجب ویرانی خاورمیانه است.

“برای 13 روز و چند ماه پس از آن همه آنها به حال یک باور قوی که صلح ممکن بود. آنها خواري در امکان” الکساندر می گوید. تمام کسانی که زیاد امیدوار است که در نگاه به گذشته است که به نظر می رسد بیشتر از همه تلخ و شیرین.

این بود که اسکندر برای اولین بار شانس بازی سادات یک آیکون در خاورمیانه است. “او رئیس جمهور بود و بعید است قهرمان به عنوان به خوبی. که یکی دیگر از چیزی است که واقعا مورد علاقه من در مورد او. او به طور کامل غیر منتظره به ریاست جمهوری در مصر است. لارنس رایت اشاره به او را به عنوان ” استاد غیر منتظره.’ او از فقر به عنوان یک کوچک روستایی در رودخانه نیل دلتا مصر است. او به یک مرد از اهمیت و ارزش” الکساندر می گوید. “او در نظر گرفته خود را در مصر به هسته و این جالب است چون او از نژاد مخلوط. مادر او اهل کشور نوبی یا حبشه سودان و پدر او اهل کشور نوبی یا حبشه و مصر. او در برخورد با نژادپرستی و تبعیض نژادی در حال رشد است. مادر او اهل کشور نوبی یا حبشه سودان و پدر اهل کشور نوبی یا حبشه و مصر.”

الکساندر که در حال حاضر مستقر در لس آنجلس پس از نه سال در شهر نیویورک می گوید: “من می خواهم به توصیف شخصیت من به عنوان یک تمایلی پیامبر صلح است. یک قهرمان در جنگ و یک قهرمان در صلح است. عمیقا احساس مردی که یک مرد از استراتژی یک مرد از ایمان که واقعا مرکز خود را توانا و هدف است.”

“با وجود همه مشاور در اطراف او از اتحادیه عرب و ملت های عربی او را به اسرائیل بود و او اولین رهبر عربی برای انجام این کار در ’77 و او مبارز بود اما او ماموریت هدایت می شود. او مجموعه های خارج برای ایجاد یک جدید مصر که در آن مردم می تواند به رشد و دروغ در صلح با همسایگان خود است. و او امیدوار بود برای بازگرداندن مصر به آن عظمت سابق.”

نمایشنامه نویس رایت که در سال 2007 Pulitizer جایزه را برای کتاب های غیر داستانی به بلندی برج: Al-Quaeda و جاده به 9/11, زندگی در آستین و سابق نویسنده تگزاس ماهانه و نیویورکر. دانش خود را از خاورمیانه بسیار مهم بود به صحت کمپ دیوید الکساندر می گوید.

“هنگامی که او کشته شد در ’81 من هنوز یک پسر جوان است. بسیاری از مخاطبان امروز حتی اگر آنها می دانند که نام آنها را نمی دانم که این مردان و زنان بودند و چه گام های آنها ساخته شده نسبت به تغییر نه تنها چشم انداز سیاسی نه تنها خاورمیانه بلکه جهان” الکساندر می گوید.

اما دانستن تاریخچه یا نه مخاطبان در هر سنی باید قادر به مربوط به این داستان الکساندر می گوید. “دانستن خطرات همه آنها در زمان همه آنها در زمان خطرات قابل توجهی است. سادات در معرض خطر به زندگی خود; او زندگی خود را به خطر انداخته و آن را به تصویب رسید. او ترور شد چون از سفر خود به اسرائیل به دلیل سفر به کمپ دیوید. من فکر می کنم مردم بعد از صرف وقت در کمپ دیوید برای دو ساعت [متوجه خواهد شد] خطرات این مردان همه در زمان و اهمیت آن خطرات به ایجاد و پرورش صلح است.”

اجرای برنامه ریزی شده برای 14 فوریه هر چند مارس 15 در 7:30 p. m. روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ها و یکشنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در کوچه تئاتر 615 تگزاس. برای اطلاعات تماس 713-220-5700 و یا بازدید alleytheatre.org. $47-$74.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im