شعارهای مبارزات انتخاباتی آگهی دادگاه استیناف به حذف جدیدترین ناکس قاضی از قتل مورد

یک تنسی دادگاه استیناف است حذف Knox County, جدیدترین قاضی منصوب از ریاست بیش از یک پرونده قتل, حکم او یا بیش از حد اعتبار خود را در مبارزات انتخاباتی و یا انجام نگرفته و آنها را بر روی نیمکت.

دولت دادگاه کیفری و تجدید نظر دستور داده است Knox County قاضی دادگاه کیفری Kyle Hixson از روی نیمکت در مورد بني اسرائيل سبک یک نوجوان متهم به قتل خود نوجوان گلدان فروشنده.

Hixson خدمت کرده بود به عنوان سرپرست در Knox County District دادستانی کل قبل از منصوب شد توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی در ماه دسامبر به نیمکت پس از آن قاضی باب McGee اعلام بازنشستگی. Hixson برنده خواه اولیه در ماه مارس است.

در مبارزات انتخاباتی ادبیات و درخواست خود را برای ملاقات Hixson تبلیغ یک نقش نظارتی بر ارائه موارد قبل از Knox County grand داوران است. یک Knox County هیئت منصفه در حال معنادار برای سبک های امید بستن به خدمت جنایت قتل کیفرخواست به جای آنچه تا آن زمان بوده است قتل درجه دوم شارژ.

قتل جنایت حمل اجباری 51 سال حبس. قتل درجه دوم حمل حداکثر 25 سال حبس.

سبک’ وکیل گرگوری P. Isaacs خواسته Hixson از مورد از دادستان-تبدیل-قاضی دست در متقاعد کردن هیئت منصفه – شهروند gatekeepers – برای افزایش شدت این اتهامات در برابر مشتری است.

Hixson رد کرد و بیان کرد در حکم او هیچ نقشی در ارائه سبک’ پرونده به هیئت منصفه و یا نظارت دادستان که انجام داد. Isaacs ثبت یک درخواست اضطراری. سبک’ پرونده برای محاکمه بعد از این سال.

سه قاضی پنل دادگاه استیناف نه تنها مورد بررسی قرار Hixson انتخاباتی ادبیات که Isaacs به نقل از درخواست تجدید نظر خود را, اما همچنین بررسی درخواست او برای ثبت این کار است.

“قاضی دادگاه قضایی برنامه که ما را قضایی اطلاع متحده” من نظارت دفتر ما را به دادخواهی در تمام دادگاه های کیفری قضایی در Knox County, از جمله ما سه دادگاه بخش'” قضات نوشت.

قاضی: شما خود را مبالغه

سبک 18-سال-وقتی که او رفت و به غرب Knox County حومه در مارس 2018 به دیدار Mehki درخشش همچنین 18 به خرید قابلمه با توجه به قبل از دادگاه شهادت.

سبک گفت: Knox County Sheriff دفتر کارآگاه جرمی McCord که درخشش تا به حال یک تفنگ را در دامان خود را به طوری که او آن را ربوده و زد اما در نهایت آن را روشن درخشش زمانی که نوجوان به تعقیب.

Isaacs’ خط از بازجویی در دادگاه های اخیر نشان می دهد که نوجوان سعی خواهد کرد به کوه دفاع از دفاع از خود در این مورد. در میان تصمیمات Hixson را به عنوان قاضی این است که آیا اجازه می دهد تا یک هیئت منصفه حتی در نظر خود دفاع.

قضات دادگاه های استیناف James ford foundation Witt نرما McGee کردهاید و D. کلی توماس جونیور گفت Hixson نمی تواند چشم پوشیدن از دور مبارزات انتخاباتی خود دارای هیئت منصفه نظارت به عنوان مبالغه و هنوز هم حفظ سبک’ قانون اساسی حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه.

“قاضی دادگاه در انکار متهم در حرکت به recuse اظهار داشت که او شرکت نکرد شخصا و یا در نظارت بر موقعیت در تعقیب متهم را در حالی که کار به عنوان معاون دادستان کل در آن زمان این متهم کیفرخواست” قضات نوشت: در نظر مشترک.

“بیانیه خود اما belies چلیپا متهم اتهام که قاضی دادگاه درخواست برای ملاقات قضایی و کمپین ادبیات به روشنی گواه است که محاکمه قاضی بود و در واقع باید مستقیم نظارت بر قدرت بیش از همه هیئت منصفه مسائل در زمان متهم کیفرخواست” نظر ادامه داد.

“صرف نظر از آنچه قاضی دادگاه ذهنی اعتقاد بر این می گیریم که این شرایط ایجاد عینی یک سوال منطقی از محاکمه قاضی بی طرفی در این مورد است و از این رو قاضی دادگاه اشتباه در انکار متهم در حرکت به recuse” این نظر اعلام کرد.

از قضات دادگاه های استیناف در حال قرار دادن سبک’ در مورد نگه داشتن در حال بررسی انتصاب یک قاضی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>