می تواند ’90s Alt راک به Incoherents آن را دریافت کنید با هم یکی بیشتر ؟

موسیقی سر به طور کلی مکنده برای فیلم در مورد “گرفتن گروه با هم” یا “باند برگشت با هم.” عناوین مختلف با کیفیت های داستانی گروه اجرا حیطه از ادی و موبایل که چیزی که شما باید انجام دهید!, و تعهدات به مستقل تر کرایه مانند گاراژ روز و هنوز هم دیوانه.

این که رده دوم است که به نظر می رسد برای نگه داشتن بیشتر چشمگیر بالقوه معمولا متوسط سن مردان در تلاش برای پس گرفتن جوانی و شکوه و الهام بخش موسیقی در حالی که مرور کینه قدیمی, جدید, چشم انداز, و خود را در حال حاضر “نرمال مستقیم” زندگی می کند.

Can '90s Alt Rockers The Incoherents Get It Together One More Time?

هنر پوستر

که قضیه از این Incoherentsیک فیلم جدید که اعضای عنوانی در-آستانه-از-شکستن ’90s در نیویورک alt-rock band تلاش برای اتحاد دوباره برای یکی دیگر از اجرا در شهرت و ثروت است. است که 25 سال پس از خود خواننده/ریتم گیتاریست بروس (جف Auer) ناگهان آنها را شکست تا در هوی و هوس که به خودی خود منبع هیچ کمی خشم.

در حال حاضر متاهل و پدر دو و کار در یک خفقان کار به عنوان یک مشاور حقوقی در دفتر او دور بالا سابق خود bandmates. وجود برادران تایلر (کیسی کلارک) یک درامر در پوچ عروسی گروه و نوازنده بیس کیت (والتر هافمن) یک کارمند متعهد به دوست دختر خود را و شیوه زندگی وگان; و منجر گیتاریست جیمی (Alex امانوئل).

جیمی هنوز پا در <url> به عنوان صاحب یک مرکز شیرجه نوار/محل برگزاری موسیقی زنده اما خود ابزار آویزان دست نخورده پشت در اتاق (هر چند بروس می گوید او را بازی سرب در گروه جدید تجسم). بروس همسر امی (کیت Arrington) حمایتی است – او یک اصلی فن بعد از همه – اما همچنین می خواهد به دنبال رویاهای خود. به علاوه وجود دارد کسانی که به tykes به مراقبت و نگهداری از کودکان هزینه 80 دلار در یک شب.

“این یک ایده اصلی هیچ!” Auer که همچنین نوشت: فیلم خنده در مورد این فیلم قضیه است. “دو چیز است که من در تلاش بود تا آن را به آن متفاوت بود و در اینجا بود که یک مرد در این شغل دنیوی با ثبات اما آن را خرد کردن روح خود را. من هم می خواستم به کشف یک ازدواج است که تلاش شد. و با آن دو تاب آن می تواند چیزی متفاوت است.” او همچنین با الهام اخیر زندگی واقعی reunions از ’90s alt گروههای موسیقی راک مانند Soundgarden the Pixies پیاده رو و تعویض.

به کارگردانی جارد Barel, این Incoherents در اصل فیلم برداری به عنوان یک مستقل فیلم کوتاه قبل از اینکه دوباره شات به این طول کامل از ویژگی های. موسیقی متن فیلم ویژگی های هفت آهنگ اصلی نوشته شده توسط Auer و امانوئل (هر چند آنها نوشت: در مجموع 25!) در ’90s alt سبک راک با عنوان “خوک” “در اینجا می آید تلخ” “جهان وطنی شین” “غیر منطقی از خود گذشتگی” و “بیش از یک روند است.”

“الکس بازی کرده بود در گروهها برای سال های بسیاری بود و او بخشی از مرکز شهر نیویورک راک از ’80s, به 2000s قبل از او آن را کنار گذاشته و به تمرکز بر بازیگری ، برای من, آن را سرگرم کننده ترین بخش از کل فرایند” Auer می گوید. او متن Emanuel, شعر, Emanuel را به یک نسخه ی نمایشی با موسیقی و پس از آن این جفت ارز خواهد گرفتن چند آبجو قرار داده و Auer را خواننده در استودیو.

و از طریق امانوئل زندگی واقعی موسیقی اتصال جفت قادر به دریافت گیتاریست شان بهشت (لونا) و درامر کوین مارس (هدایت توسط صدای) بازی بر روی آهنگ. “من تا به حال سوابق خود را دیده و با آنها زندگی می کنند. و به تماشای آنها را فقط نشان می دهد تا در استودیو…منظورم اینه که من یک نوازنده من تقلید می کنی همه چیز! اما این هیجان انگیز بود و پس از من چنین بود: indie rock مرد از ’90s.”

یک زندگی واقعی ’90s نوازنده که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در یک بیت بخشی است که پزشکان چرخش’ خواننده سرب کریس بارون. او اجرا می شود به frenemy جیمی خارج از یک باشگاه کوچک که بارون فقط بازی های برگزار شده. جیمی می پرسد زیرکی اگر بارون هنوز آواز “کمی شاهزادگان” (بی اعتنا melding از زندگی واقعی پزشکان چرخش بازدید “خانم کوچولو نمی تواند اشتباه” و “دو شاهزادگان”). بارون – پس از spouting بالا جریان آمار و ارقام خود را tunes آنها slyly می پرسد اگر جیمی را بازی Incoherents’ “ضربه بزرگ است.” که البته آنها تا به حال هرگز.

Rehearsal space owner Mrs. Graham (Annette O'Toole) is nonplussed about the Incoherents reunion - she just wants to be paid.

تمرین فضای صاحب خانم گراهام (آنت اوتول) است nonplussed مورد Incoherents مراسم – او فقط می خواهد به پرداخت می شود.

اسکرین شات/حسن نیت ارائه میدهد از سیسیل تبلیغات

اتصال آمد که این فیلم را شرکت-تولید کنندگان – که رفته بود دبیرستان با اعضای چرخش پزشکان و همکار ’90s جم گروه Blues Traveler – خواسته بارون به cameo.

بیشتر به تیرگی واقعیت و داستان زندگی واقعی Emanuel سعی کردم به چرخش پزشکان نوازنده بیس در اوایل ’90s اما فرفره تا حدی به این دلیل که جم گروه صحنه واقعا خود را در فنجان چای (یا پاینت لاگر…).

این Incoherents بسیار نیویورک فیلم هر چند Auer می گوید این شهر واقعا پرورش یک alt-سنگ در 80s و 90s مانند لوس آنجلس و سیاتل. “من به کمانداران از قرص و پیاده رو و افغانستان حزب ویگ و ساخته شده است به نشت و آنها از سراسر کشور اما همه آنها را به بازی آمد در نیویورک که در آن من آنها را دیدم” او می گوید. “این بود تا 2000s با سکته مغزی و اینترپل و تلویزیون در رادیو و Yeah Yeah Yeahs به وجود آمد آن را احساس می کنم مثل یک نیویورک صحنه بود واقعا اتفاق می افتد.”

این فیلم پر است از برخی از ثروتمندان بزرگ به قطعات کوچک. وینسنت Lamberti خود را به عنوان مدرسه مدیر جدید; Annette اوتول به عنوان دیده می شود آن همه تمرین فضای صاحب; مارگارت ان فلورانس به عنوان یک جوان موسیقی بلاگر; Robert G. McKay به عنوان بروس کار مبارک رئیس و امی کارلسون به عنوان یک جانباز عامل رزرو که در نهایت به ارائه برخی از سخت حقایق در این گروه بیشترین عملکرد پیروزی. حتی پس از آنها تحویل آتشین عملکرد و غلبه بر مدارا از خیلی گروه های جوان در طول یک نبرد از باندهای که جایزه یک آرزو حافظه در زندگی واقعی فرمانداران توپ کنسرت.

Talent booker Jerry Evans (Amy Carlson) lays some truth upon Incoherents manager "The Jules" (Vincent Lamberti, second left) and the band about how the music biz is in 2020.گسترش

استعداد بوکر جری ایوانز (Amy Carlson) می گذارد برخی از حقیقت بر Incoherents مدیر “ژول” (Vincent Lamberti دوم سمت چپ) و گروه مورد چگونه biz موسیقی است که در سال 2020 است.

اسکرین شات/حسن نیت ارائه میدهد از سیسیل تبلیغات

پس از quizzing آنها در مورد حضور در رسانه های اجتماعی و فن تعامل فعالیت (جای تعجب نیست Incoherents هیچ) او مجموعه که در مورد چه چیزهایی در سال 2020 است.

“راک اند رول است و نه فرهنگی نیروی آن استفاده می شود,” او می گوید چهل و چهار-هل دادن-پنجاه و چیزی از بازیکنان و مدیر خود را. “این یک تو رفتگی در دیوار در حال حاضر. و این نوع موسیقی شما بازی یک تو رفتگی در دیوار در داخل یک تو رفتگی در دیوار.”

و این یک واقعیتی در قلب این فیلم بلکه می گوید زیادی در مورد چگونه سنگ به عنوان یک نوع جایگزین شده توسط پاپ و هیپ هاپ در آگاهی ملی است. Auer که فقط تبدیل 50 یادداشت که خود را نزدیک به 14 سال پسر گوش بیشتر به دومی.

“این هم یک سوال ما خواسته خودمان را در مورد که در حال رفتن به سازمان دیده بان این فیلم یک تو رفتگی در دیوار از افرادی که علاقه مند هستند در ’90s alt rock. و سنگ [قدرت] به عنوان یک فرهنگی نیروی کوچک شدن است,” او می گوید.

“به یاد داشته باشید زمانی که یک آلبوم بیرون آمد از مثل U2 یا Guns ‘n Roses و در آنجا بود هفته از پیش بینی و ساخت و همه را از آن دریافت کنید و آن را به فروش یک میلیون نسخه در اولین هفته؟” Auer می گوید. “آن را مانند که دیگر نیست. برای گروه Incoherents آن را مانند شما می توانید نگه دارید انجام این کار, اما زمان خود را گذرانده است.’ اما Steven Van Zant در مصاحبه ای گفت که شاید راک امروز است که در آن تصور می شود. از آن آغاز شده به عنوان یک حاشیه کردم و در حال حاضر آن را حاشیه دوباره. راک در حال حاضر آن لحظه است.”

این Incoherents است که در حال حاضر جریان در سیستم عامل های مختلف و خدمات VOD. بازدید TheIncoherents.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>