هر کسی می تواند ضرب و شتم که مرد ؟ در اینجا آخرین شانس برای ‘بازمانده: برندگان در جنگ’ بازیگران

این داستان شامل وقایع از “بازمانده: برندگان در جنگ” قسمت طریق مارس 29.

“بازمانده: برندگان در جنگ” است که در مسیر تبدیل شدن به یکی از بهترین فصول اگر نه بهترین فصل در 20 سال اجرا شود.

فردا نیاز به پیروزی: قبلی دو فصل بوده است در میان بدترین. و واقعا امریکا مورد نیاز انحراف در حال حاضر بیشتر از همیشه.

چه انحراف آن شده است با 20 برندگان قبلی مبارزه با آن را در سطح قبل از هرگز دیده می شود برای 2 میلیون دلار جایزه (دو برابر معمول برنده را).

این فصل بوده است ترکیبی هیجان انگیز از جلو دونده و شکست بازیکنان افزایش و توفنده از هفته به هفته. اما از رفتن به چهارشنبه دو ساعته قسمت یکی مانده به آخر (آخر خواهد بود مارس 13), همه چیز در مورد تونی.

پلیس تونی یک پلاریزه اثر طرفداران: او ظالم برنده در فصل 28 (2014 را “بازمانده: Cagayan”) یک بازیکن از خود راضی که تمسخر و خیانت دیگران با هیچ پشیمانی. شهرت او به دنبال او به 2017 را “بازمانده: تعویض بازی” که در آن او unceremoniously ریخته در قسمت دوم.

در عین حال او شاغل درخشان استراتژی در آغاز “برندگان در جنگ” بی سر و صدا ایجاد اوراق قرضه با دیگران و سرگرم کننده همه. و به عنوان دیگر بدنام بازیکنان بودند که رای دادند را یکی پس از دیگری تونی به نظر می رسید به هدف خود کوچکتر و کوچکتر شد تا زمانی که بصورتی پایدار و محکم تاسیس با اکثریت داد و فقط رفتن با جریان.

اما هنگامی که بیش از نیمی از بازیکنان بودند رای دادند تونی لگد به دنده بالا. او برنده سه دوره متوالی ایمنی چالش های پیدا و پنهان ایمنی بت (که او هنوز هم) رو سوفی رای دادند در یک blindside (در نتیجه مجبور به سوفی نزدیک ترین متحد سارا برای تبدیل شدن به وابسته به تونی), زدم کیم (از یک بازیکن است که می تواند مستقیما از طریق تونی استراتژی) و اساسا بی ثبات تمام بازیکنان دیگر به نقطه ای که آنها شده اند قادر به پیوستن به نیروهای و او بد گویی کردن. تنها با چند قبیله ای شوراهای چپ پنجره است که به سرعت در حال بسته شدن در توانایی های خود را به رای دادن به او و اگر تونی می توانید آن را به نهایی سه, آن را سخت به تصور کنید که هر بازیکن دیگر می توانید او را ضرب و شتم با حضور هیئت منصفه.

تا آنجا که طرفداران لذت بردن از تعجب انتهای آن را سخت به تصور کنید که بسیاری از بینندگان از جمله تونی مخالفان می شی به او برنده هنگامی که او را ایفا چنین استادانه بازی.

او در خط پایان هنوز اما.

در اینجا نگاهی که در سمت چپ به عنوان “بازمانده: برندگان در جنگ” سر به آن بعدی به آخرین قسمت و چه در صد شانس آنها را برای برنده شدن. (“بازمانده” airs در 8 بعد از ظهر چهارشنبه در CBS.)

بیشتر: چگونه به تماشای ‘بازمانده: برندگان در جنگ’

همچنین: چه با تمام ناکسویل واقعیت تلویزیون ستاره ؟

جرمی: قلب

لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا جرمی شد wildly محبوب برنده “بازمانده: کامبوج” و یکی از اوایل علاقه مندی برای “برندگان در جنگ است.” او هنوز هم دیده می شود به عنوان یک هدف در این فصل برای برخی از این دلیل, اما رک و پوست کنده رزومه کاری خود را ملال انگیز است. او بیش از حد ناتوان را به هر گونه حرکت می کند پس در اوایل بازی. بیشتر چه, Denise برگزار ایمنی بت برای او و پس از آن او زیرفشار دور از او (آنها حتی مبارزه در مارس 29 tribal council). همچنین, او می خواست برای کار با Wendell تا Wendell شد هدف و او بی سر و صدا رای دادند Wendell به جای زمین به نگه داشتن او را. زمانی که 10 بازیکن باقی مانده تقسیم شد بین دو گروه پنج جرمی استفاده می شود یک مزیت بدون هشدار متحدان خود به خود حذف از tribal council و به عنوان نتیجه با اعداد برابر آنها کنار او دچار رای از تایسون. بعد هنوز جرمی تنها امان گرفتن رای دادند به دلیل تونی نجات او با تعجب blindside از سوفی. و در مارس 29 قسمت میشل به جرمی یک مزیت است که می تواند او را ارائه ایمنی. آن سخت است برای دیدن چگونه یک بازیکن بستگی دارد که دیگران به او را نجات خواهد بود تلقی شایسته برنده شدن در یک فصل از برندگان.

شانس برنده شدن: 10 درصد (2% از هفته گذشته)

بن: The Lone Wolf

مانند جرمی بن را دوست داشتنی مرد یک قهرمان سابق دریایی بازیگوش طرف. او همچنین دارای یک احساسی طرف اول قلدری و goading آدم (تا زمانی که آدم رو رای دادند) و پس از آن فقط گستاخانه تعطیل جرمی که او نمی تواند جرمی رای دادند. بن شده است وفادار وابسته به سارا و تونی که بخشی از دلیل او هنوز هم در این بازی هر چند او به نظر می رسد به هیچ شانس از ضرب و شتم هر یک از آنها را در پایان. به جای بن شده است که خسته کننده narc که لب سست را غرق در این بازی از بازیکنان دیگر (مانند کیم در 29 آوریل) بدون پیشرفت بازی خود را. و او دست و پا چلفتی تلاش برای مخفی کردن یک ایمنی بت را در جیب خود در مقابل تونی یک کار حرکت می کند. بهترین فرصت خواهد بود تا با تیم های دیگر شکست و خلاص شدن از شر هر دو تونی و سارا, اما او به نظر نمی رسد به آن را دریافت.

شانس برنده شدن: 10% (پایین 1% از هفته گذشته)

میشل: آداپتور

میشل یک سفر مشاور بوده و تلاش در نزدیکی پایین عملا از آغاز “برندگان در جنگ است.” او مضطرب در چندین قسمت است که او آن را در زمان شخصا زمانی که طرفداران باور نمی کند او حق برنده 2016 را “بازمانده: Kaoh Rong” و او می خواست برای اثبات خودش مستحق. او. میشل است و ریگ و بی امان حتی اگر او نمی تواند هر گونه کشش در بازی او یک longshot اما هنوز از آن به نفع خود “برندگان در جنگ است.” او می خواهید به آمده تا با برخی از بزرگ حرکت می کند به نحوی و بازی او در 29 آوریل بود شکست: مانند نیک او پا را از ایمنی چالش به خوردن کوکی ها و کره بادام زمینی و او نیز به او “50/50” شانس ایمنی بت به جرمی که او باید آن را نگه داشته برای خودش. آن را بعید است که او انجام داده اند همان برای او. شما به ندرت برنده “بازمانده” برای خوب بودن.

شانس برنده شدن: 8% (2 ٪ از هفته گذشته)

سارا: باله شنا

سارا تا به حال فوق العاده ای بازی می رویم تا او متحد تونی شروع chipping دور در آن چند هفته پیش تضعیف موقعیت خود را (رای گیری از سوفی ویرانگر بود) در حالی که افزایش قدرت خود و خود را وابسته به او است. سارا هنوز هم به نظر می رسد به خصوص تونی به عنوان نزدیک ترین متحد – آنها هنوز هم “پلیس آمریکا” در حال رشد با وجود سرخوردگی او را – و او را توسعه داده است جامد اوراق قرضه اجتماعی با دیگر بازیکنان است که باعث می شود محبوب او با حضور هیئت منصفه. در عین حال تونی تا به حال تاثیر بیشتری در بازی نسبت به او و او به نظر می رسد به لبه در او در پایان. به علاوه, او مطمئنا به فکر کردن در مورد رای گیری خود را برای پیدا کردن راه خود را به پیروزی است که بسیار ساده تر. او می تواند احمقانه به نظر انجام همان به او.

شانس برنده شدن: 15 درصد (1% از هفته گذشته)

دنیس: فلک زده

درمانگر دنیس بازی بی سر و صدا در اوایل هفته و پس از آن کشف و ضبط این فرصت را به تنهایی ترفند دو بار برنده ساندرا به او ایمنی بت و سپس رای دادند ساندرا یکی از خیره کننده ترین حرکت در “بازمانده” تاریخچه. در عین حال از آنجا که فوق العاده بازی دنیس کمرنگ شده کمی کاهش یافته به نفع اکثریت داد هر چند او موفق به کسب یک زن و شوهر از ایمنی چالش است. او به خوبی سخن گفته و شاید می تواند بحث خودش را به یک برنده اگر تونی و سارا هر دو از تصویر در پایان. او شده است یک رهبر به این نقطه, اما اگر او می تواند هماهنگ و موزون بزرگ دیگری حرکت می کند یا او می تواند مهر و موم معامله.

شانس برنده شدن: 8 درصد (1% از هفته گذشته)

تونی: سرگرم کننده

به نظر می رسد که سارا بن نیک و احتمالا حتی جرمی فکر می کنم آنها هنوز هم نیاز تونی حتی اگر آنها متوجه او تبدیل شدن به تقریبا بی نظیر اگر او می شود به پایان است. خواهد تونی متقاعد کردن آنها به نوبه خود در هر یک از دیگر (بن و جرمی در حال حاضر) قبل از آنها او را برای تهدید او است ؟ این امکان وجود دارد اما قطعا تضمین شده نیست: آنها همه برندگان خود را بعد از همه. به همراه دو نفر دیگر باقی مانده بازیکنان فعال – میشل و دنیس – دوست دارم به رای کردن تونی. در عین حال اگر او می تواند پیدا کردن فقط یک بت و برنده شدن یکی دیگر از مصونیت یا دو تونی عملا می تواند ضمانت خود را به یک نقطه در آخر tribal council و در این مرحله به نظر می رسد تنها سارا یک فرصت معقول به ضرب و شتم او اگر او نیز وجود دارد.

شانس برنده شدن: 22% (تا 7 درصد از هفته گذشته)

Nick: The Wonderkid

تجلیل به مدافع نیک برای شناخت او کم و یا هیچ شانسی برای ضرب و شتم تونی یا سارا در پایان. او و دنیس و میشل همه آگاه به نظر می رسد آنها نیاز به کار با هم در حال حرکت رو به جلو, اما آنها نیاز به یک مطلب – جرمی? بن ؟ نیک بسیار خوب است, استراتژیست, بیش از حد, اما او تا به یک نبرد دشوار در برابر امثال هم تونی و سارا. شاید او می تواند تسهیل تبدیل یکی در برابر دیگر ؟ اما نیک بوده است به جرم وحشتناک بازی: در 29 آوریل به تنهایی او آشکار stammering دروغگو زمانی که تونی از او پرسید که آیا Kim شده بود توطئه با او به رای از تونی و بعد از آن زمانی که او و تونی گذشته دو مرد ایستاده در طول ایمنی چالش نیک به سادگی به طوری که او می تواند غذا خوردن و کره بادام زمینی کوکی ها اجازه می دهد تونی به پیروزی ایمنی هنگامی که او می توانست رای دادند. اوه.

شانس برنده شدن: 8% (2 ٪ از هفته گذشته)

رای دادند اما در لبه انقراض

بازیکنان زیر در حال حاضر رای داده این فصل و فرستاده شده به لبه انقراض جزیره که در آن آنها باید به مبارزه با به عقب بر گردیم در این بازی است.

ناتالی: جنگنده

ناتالی برای اولین بار بود رای دادند و بنابراین بعید است که به رای برنده اگر او می شود در. اما او را نیز تعیین شجاع و هوشمند است. اگر او در انتظار او به تیم با جرمی و میشل (اگر آنها هنوز هم در اطراف) و ایجاد خرابی. آن می تواند سرگرم کننده.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

تایسون: کمدین

تایسون در حال حاضر برنده راه خود را در بازگشت به بازی به رای دوباره. دیگران می دانم که او تا به بسیاری از دوستان در هیات داوران و آنها به احتمال زیاد رای او را برای بار سوم اگر نیاز بود … مگر اینکه آنها تصمیم او خواهید بود راحت تر به ضرب و شتم از تونی و/یا سارا.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

این Danni: آمر

Dani شده است در وسط بسته از او شده است در لبه انقراض با فقط به اندازه کافی اعتبار به یاد بینندگان او را در خارج وجود دارد, اما نه به اندازه کافی به آنها را در انتظار یک پایان خوش برای دنی.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

سوفی: مغز

سوفی در حال حاضر متحدان در سارا و بن. او می تواند نهایی اسپویلر به تونی بازی اگر او می شود در. او خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به برنده شدن در این بازی خودش را, اما آن را امکان پذیر است.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

وندل: همکار

اگر او برنده راه خود را به عقب در وندل می تواند با این کار نیک و میشل دوباره (آنها هرگز تبدیل به او). اما او می تواند بسیار بعید است به ضرب و شتم هر یک از آنها را در پایان یا هر کس دیگری که برای ماده.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

آدم: کارشناس

آدم اذعان می کند او را ضعیف ترین بازیکن در لبه انقراض. چه بدتر او ممکن است حداقل به احتمال زیاد به برنده اگر او به عقب بر گردیم به بازی.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

Yul: دیپلمات

قوی و انعطاف پذیر Yul به نظر می رسد به عنوان یک مدعی جامد به مبارزه راه خود را در بازگشت به بازی. اما آرام و ویرایش او را بدست نشان می دهد داستان خود را بسیار بیش از.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

کهربا: هدف

OK کهربا ممکن است حتی کمتر احتمال دارد به نفع خود از آدم هر چند او به عنوان یک خدمت مفید سرپا نگه داشتن به خواندن تمجید از او و همکار شرکت کننده (و CBS پسر طلایی) بوستون راب.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

بوستون راب: رئیس

آیا تعداد غارت کردن. بی ثباتی از بازیکنان فعال می تواند محیط مناسبی برای او به بیش از اگر او می تواند برنده راه خود را به در و او مقدار زیادی از دوستان در هیئت منصفه.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

پارواتی: آهنربا

پارواتی است دشوار و مملو از آتش نشانه (“بازمانده” ارز). او همچنین تلویزیون بزرگ و بالقوه کوهورت برای میشل و احتمالا نیک. این امر می تواند بطور رضایت بخش برای دیدن او برنده راه خود را در تیم با میشل و نیک و ضرب و شتم آنها را در پایان. به احتمال زیاد نیست اما رضایت بخش است.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

کیم: Dominator

شاید بیش از هر بازیکن دیگر کیم غرایز مرده بودند در مورد بازیکنان اطراف او و هنگامی که آن را در نهایت به نظر می رسد او تا به حال اعداد را از تونی او پا را از ایمنی چالش به خوردن کره بادام زمینی. تونی برنده ایمنی و او blindsided کیم. بود میان وعده با ارزش است ؟

شانس برنده شدن: 2% (پایین 6% از هفته گذشته)

اتان: دوست

اتان پایین است وجود دارد با آدم و کهربا از نظر ضعف اما او نیز شاید محبوب ترین بازیکن در لبه انقراض. اگر با معجزه او را می شود در انتظار نداشته باشید که دیگران به او اجازه چسبیدن به اطراف.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

کردن

ساندرا: ملکه

ساندرا حتی نمی باید در مورد آن فکر می کنم پس از او رای دادند. او می دانست که او تا به حال عملا هیچ شانسی برای برنده شدن در راه خود را در بازگشت به بازی پس از به جای رنج می برند pointlessly در لبه انقراض او را ترک.

شانس برنده شدن: 0% (بدون تغییر از هفته گذشته)

چاک کمپبل شده است نوشتن در مورد “بازمانده” برای Knoxville News Sentinel پس این نشان می دهد عرضه در سال 2000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesibmw yedek parçaBağlama büyüsü