اردن Bowden سقوط کرد شنبه در آبرن پس از dunking در تنسی “یک پرواز همه ما پرواز” pregame معمول است.

این جلد گارد bounced بازگشت تا شروع به پریدن کرد به اجتماع افراد یک تیم از هم تیمی و پس از آن بازی را بهترین بازی این فصل است.

“ما همه واقعا خوشحال برای او” UT مربی ریک بارنز گفت. “راه او انجام شده خود (شنبه) ممکن است بهترین را به او داده است که در مدتی.”

کارتر دبیرستان محصول داستان برای تنسی – ارشد شکستن پس از یک فصل طولانی رکود – تا جلد خرابکاری میشه.

Bowden به ثمر رساند حرفه ای-بالا 28 امتیاز در تنسی 73-66 از دست دادن شماره 15 آبرن. او ساخته شده حرفه ای-بهترین نه اهداف رشته. او 3-برای-4 از 3 نقطه محدوده. او حالا یک شات – field goal 3-اشاره گر و یا یک پرتاب آزاد برای اولین بار 23 دقیقه.

“من فکر می کنم اردن او می داند آنچه که او را به انجام” بارنز روز دوشنبه گفت:. “او با بازی من فکر می کنم تا کنون بهترین تمام اطراف بازی است که او را به بازی در تمام طول سال های طولانی. اما دوست من گفت: او خوب بوده است, دفاعی همه سال.”

در حال حاضر می توانید Bowden تکرار عملکرد چهار نهایی به طور منظم از فصل بازی ها را به یک فشار به سمت postseason?

“این احساس خوب دیدن آن را در سبد” Bowden گفت. “اما من می خواهم را به نفع خود. ما در حال تلاش برای بازی در ماه مارس است. من برای انجام هر کاری من باید انجام دهید برای به دست آوردن پیروزی.”

تنسی (15-12, 7-7 SEC) آغاز می شود در دو هفته آخر ماه فصل به طور منظم در برابر آرکانزاس (17-10, 5-9) در چهار شنبه (8:30 p. m. ET SEC شبکه). Bowden به ثمر رساند و 16 امتیاز و شش ریباند در تیم’ جلسه اول – یک 82-61 جلد پیروزی در فوریه. 11.

آرکانزاس مربی nest ستایش Bowden برای توانایی های خود را به نمره از تمام سطوح به ویژه توجه خود را فیزیکی و ظهر در حمله به لبه.

“او رفت ما هم” Musselman گفت. “منظورم این است که ما تا به حال هیچ کس او را نگهبان یا نه.”

Bowden ساخته شده است که حداقل دو 3-اشاره گرها در سه تا از گذشته خود چهار بازی از جمله آرکانزاس برنده شوید. این یک چشم انداز مثبت در 3 نقطه تیراندازی برای ارشد است که با داشتن بدترین فصل تیراندازی حرفه ای خود را.

بارنز باقی مانده است ثابت قدم در حمایت خود را از Bowden طول طولانی مبارزه است. بارنز ستایش است Bowden دفاع به طور مداوم به خصوص برای اجازه دادن به عکس های از دست رفته بر او چگونه سپاه پاسداران است.

“یک چیز شما باید به اعتبار او را برای تمام طول سال های طولانی او بازی سخت دفاعی” بارنز گفت. “و من فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال ما در مورد آن صحبت زیادی است. او فشرده در زمان تلاش برای نمره به عنوان مخالف فقط به بازی کردن و اجازه دادن به آن اتفاق می افتد.

“اما بحث ما در مورد چیزهایی که ما نیاز داریم در این نقطه است. او یک مرد است که او را از آن (شنبه).”

او آن را به خوبی در سراسر. او شش کمک خود را برای مطابقت با فصل بالا. او حالا از خط پرتاب آزاد. او با بازی خوب دفاع دوباره.

اما این ماده از انجام دوباره آن را برای Bowden که جامعی به راه دو بازیکن که در تنسی است و انتظار می رود او را به تمام فصل.

“ما نیاز به او را به انجام این کار هر شب” رو به جلو ایو پونز گفت. “ما می دانیم که او قادر به انجام آن است. او فقط نیاز به بیشتر سازگار است.”

اشعیا جو بازده برای آرکانزاس

گارد بني اسرائيل جو برای بازگشت آرکانزاس در روز شنبه منجر به Razorbacks به 78-68 برنده بیش Missouri.

این دانشجوی سال دوم بود نه در پنج بازی از داشتن عمل جراحی زانو. آرکانزاس از دست داده و تمام پنج بازی از جمله سقوط به تنسی است.

“آن را به کف چون او در حال رفتن به آن شلیک کنید و او را بزرگ محدوده” بارنز گفت: از جو بازگشت. “آنها به او داده اند نهایی سبز نور برای گرفتن عکس و آنها را به او عکس. آنها خواهد شد و تیم های مختلف وجود دارد از آنها در اینجا.”

جو به ثمر رساند 21 امتیاز و پنج 3-اشاره گرها در اولین بازی برگشت. او به طور متوسط 16.2 امتیاز در هر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im