می ناکسویل جلوگیری از اجازه دادن به مردم به رستوران ها? همه گزینه ها روی میز

با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 p. m. EDT روزانه.

شهر ناکسویل در نظر دارد تعدادی از گزینه ها به منظور محافظت از گسترش coronavirus.

هیچ تصمیم گیری شده است هر چند مقامات مورد بحث قصد دارد از جمله تبدیل رستوران ها و کافه ها به درایو-از طریق و یا carryout تنها و محدود کرد. این وضعیت همچنان سیال و تغییر می تواند حتی یک ساعت زمان است.

“آن را به ما داده است که ما در حال رفتن به خطا در کنار حفاظت از زندگی اگر ما می توانیم و ما فکر می کنیم آن را موثر” قانون مدیر چارلز سوانسون روز دوشنبه گفت:. “ما در حال حاضر به خطر اقدام قانونی اگر آن را به معنی زندگی ذخیره خواهد شد.”

در سراسر کشور — در مکان هایی مانند واشنگتن و نیویورک و لس آنجلس — شهرداری محدود کردن جمعیت و اندازه سازندگان: رستوران ها و کافه ها. نشویل شهردار جان کوپر اجرا حکم برای کافه ها و رستوران ها در نشویل یک طرح بود که حداقل بخشی از ملاقات با مقاومت از صاحبان کسب و کار.

ناکسویل مقامات شده اند تحقیق روش با خیال راحت و از نظر قانونی محدودیتی عمومی تعامل برای هفته اما این مذاکرات به شدت از اواخر هفته گذشته است.

یکشنبه, تنسی, تا به حال 39 نفر از coronavirus از جمله 1 در Knox County, با توجه به وزارت بهداشت.

سخنگویان برای شهر و شهرستان بلافاصله پاسخ به سوالات برای این داستان.

اما می تواند این شهرستان محدود کردن کسب و کار ؟

این ناکسویل کد می دهد شهردار حق “احضار همه نیروها و بخش های مختلف” برای حفاظت از شهر و deputize دیگران نیز لازم است. کد نشانی بیماری های همه گیر به طور خاص اما آن را نشانی از به قدرت هنگامی که شهر گسترده, آتش سوزی, شورش, طوفان, زلزله, و یا “غیر معمول دیگر خطرات” تهدید به شهرستان.

کد اجازه می دهد تا شهردار اعلام وضعیت اضطراری که در آن شهردار می تواند به ایجاد یک حکومت نظامی برای مناطق خاصی از شهر (و یا کل شهر در صورت لزوم) و می توانید تمام “عمده فروشی و خرده فروشی فروشگاه های مشروب” و همه کسب و کار که در آن آبجو و الکل هستند خدمت کرده است. کد رود اجازه می دهد تا بسته شدن ایستگاه های گاز و کسب و کار وجود دارد که به فروش سلاح گرم

در بالا از آن سوانسون گفت: وجود اورژانس قدرت اعطا شده به فرماندار و شهرداران است که اجازه می دهد تا برای “چنین قدرت های دیگر است.”

این سوال برای سوانسون و شهردار Indya Kincannon است که چگونه گسترده می تواند به کسانی که در قدرت بود ؟ آنها نمی دانند ممکن است تا زمانی که دادگاه تصمیم می گیرد سوانسون گفت.

تا آن زمان شهر را تعادل آخرین اطلاعات از Knox County وزارت بهداشت و دولت ملی و مقامات بهداشتی با تفاسیر حقوقی از کد شهرستان مورد آنچه محلات می توانید برای محدود کردن گسترش ویروس.

یکشنبه این شهر را حساب توییتر آن نوشته شده “به شدت تشویق می کند” سازمان دهندگان این رویداد به لغو یا reschedule حوادث با بیش از 50 نفر است.

در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس/Davidson County زیر تصویب رسید یکشنبه:

  • بسته شدن میله در سراسر Davidson County, از جمله نشویل گردشگری-سنگین پایین تر برادوی
  • محدود کردن رستوران صندلی به کمتر از 50 درصد از ظرفیت با بیش از 100 نفر مجاز به استقرار
  • “imiting نوار خدمات در رستوران ها به 50 درصد ظرفیت با هیچ ایستاده مجاز است.

Knox County, به احتمال زیاد نخواهد محدود

صرف نظر از آنچه در شهر می کند یا نمی کند آیا شانس Knox County محدود کردن مکان بعید به نظر می رسد. این شهرستان دارای گویند در چه شهر تصمیم به انجام و تنها می تواند تصمیم گیری را برای موسسات خارج از محدوده شهر.

قانون شهرستان مدیر جوانه آرمسترانگ گفت: شهرستان شهردار هیچ قدرت تحت منشور برای اجرای چنین محدودیت. تنها ارائه, او گفت:, که اجازه می دهد این شهرستان به تعطیل کردن کسب و کار است و اگر وجود دارد یک کد تخلف.

“آنها باید به یک تخلف از قانون است که می شود آنها را به روند” او گفت:. “وزارت بهداشت فقط می توانید شروع به راه رفتن در اطراف و شروع به padlocking کسب و کار.

“ما حفاظت از آزادی های مدنی شهروندان Knox County, در حالی که داشتن یک عمل متعادل با سلامت و ایمنی جان خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>