این است که قسمت چهارم از هشت قسمت به بررسی چشم انداز تنسی در هر موقعیت پیش از بهار عمل آغاز می شود که آوریل 9. امروز ما پیش نمایش گسترده ای از گیرنده های و به پایان می رسد.

تنسی گسترده ای رسیور بهترین جنبه از یک عابر پیاده در غیر این صورت جرم در فصل گذشته. Jauan جنینگز به پایان رسید کار خود را با شکوفایی و مارکز Callaway شد شاید SEC بهترین هدف در 50/50 توپ.

آنها رفته و پس از ترکیب برای 1,604 دریافت متری ارشد خود را در طول فصل. بنابراین شروع پایان تنگ Dominick وود-اندرسون.

یک موقعیت است که در ستون فقرات تنسی جرم یک سال پیش در حال حاضر ارائه می دهد بیشتر از پاسخ به سوالات.

بازگشت استارت (2)

گیرنده گسترده: جاش Palmer; تنگ پایان: Austin پاپ

دیگر returners (10)

گیرنده گسترده: دی آنجلو گیبس, Brandon Johnson, بني اسرائيل, Montgomery, Ramel Keyton, Cedric Tillman; تنگ پایان: Jackson لاو شان قهوه ای, اندرو کریگ یعقوب وارن پرینستون Fant

تازه واردان (5)

گیرنده گسترده: ملاکی Wideman, Jalin هایت جیمی Calloway Damarcus Beckwith, Velus جونز جونیور

چشم انداز

مربی جرمی Pruitt پیام برای کلاس 2020 گسترده ای از گیرنده های در طول زمان خود را در تریبون در SEC رسانه روز گذشته در ماه جولای.

“اگر من یک گیرنده گسترده ای در دبیرستان تنسی بزرگ خواهد بود فرود نقطه در آینده نزدیک” Pruitt گفت: پس از آن.

او با اشاره به این واقعیت است که تنسی بود و نازک در گیرنده گسترده پس از 2019 فصل تا راه وجود داشت به اوایل زمان بازی. Pruitt نبود فقط باد دود. این درست است. چهار سال اول تنسی امضا شده در این کلاس باید یک مسیر به زمان بازی. متاسفانه برای تنسی هیچ یک از کسانی که سال اول است که در اوایل enrollee.

پس جلد خواهد حرکت بهار تمرین با هفت بورس تحصیلی گسترده ای داشته باشد. جونز یک فارغ التحصیل انتقال از جنوب کالیفرنیا می پیوندد شش returners. پالمر است کهنه ، او خوب downfield تهدید اما او نشان نداده است که او را یک گزینه یک نوع گیرنده.

Keyton و Tillman به نظر می رسد آماده برای بزرگتر نقش. هر یک چرخش به طور منظم به عنوان یک دوم-stringer فصل گذشته اگر چه آنها در ترکیب برای تنها هشت پذیرایی. Keyton شده و خود را تمدید زمان بازی در Gator کاسه. در حالی که جنینگز نشسته نیمه اول به دلیل تعلیق Keyton دو تا پاس 60 متری.

گیبس گرجستان انتقال که نشسته در فصل گذشته با توجه به NCAA انتقال قوانین و جانسون که تیمی سرب در پذیرایی در سال 2017 اما قبل از اینکه دچار یک افت در زمان پخش نیز باید عامل.

در انتهای تنگ پاپ بازده به عنوان یک کلید blocker. او تقریبا به عنوان یک ششم offensive lineman. هیچ رهبر روشن به جای چوب-اندرسون به عنوان یک تهدید در این بازی عبور کنید. شاید از آن خواهد شد لاو آنها Vols امضا شده در سال 2019 کلاس خود را برای عبور از ابتلا به توانایی.

یک پیش بینی

این جلد شروع خواهد شد حداقل یک دانشجوی سال اول گیرنده گسترده ای در فصل بازکن.

Wideman, 6-پا-4 چهار ستاره signee ممکن است پیدا کردن سریعترین خیابان به زمان بازی. این جلد بزرگ مانند گیرنده. او ظهر و ورزشکاری — او همچنین یک standout بازیکن بسکتبال — جذاب هستند.

یکی به تماشای

گیبس بازی دو فصل در گرجستان به عنوان یک دفاعی اما او خود را صرف اشتباه سال در تنسی در حال آماده شدن برای انتقال به گیرنده گسترده. به دلیل تنسی تعداد محدود در گیرنده گسترده ای در این بهار گیبس را نخست فرصت برای اثبات او یک مرد Vols نیاز در این زمینه است.

بزرگترین سوال

چه کسی جایگزین خواهد شد جنینگز به عنوان تنسی اختیار گیرنده بیش وسط میدان?

تنسی quarterbacks عاشق به دنبال جنینگز برای سخت yardage بیش وسط میدان. نقش مناسب جنینگز که لذت تماس بگیرید. وود-اندرسون همچنین ارائه یک سالم هدف بیش وسط. خروج از برگ درجه اعتبار ساقط است.

آن را بعید است که هر یک از این دانشجویان ادعا می کنند نقش over-the-middle اختیار داشتن هدف است. Keyton دارای تطبیق پذیری به بازیکن حافظه گیرنده. بنابراین آیا جانسون. نگاه برای آنها به اوایل فرصت برای اثبات آنها می تواند اداره کند جنینگز’ نقش قدیمی است.

بهار موضع ضعف

خط حمله: است UT را در خط حمله آماده برای تبدیل شدن به یک تیم قدرتی ؟

خط دفاعی: می توانید جانباز خط دفاعی را تشکیل می دهند برای از دست دادن کلید linebackers?

Linebackers: هنری را به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار آماده برای تبدیل شدن به رکن اصلی دفاع?

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im