می تنسی بانوی Vols همچنان رگه هایی از ساخت هر NCAA Tournament?

تنسی است که تنها زنان برنامه بسکتبال به مسابقات NCAA هر فصل از زمان آغاز آن در سال 1982.

پیروزی بر Auburn در روز یکشنبه کمک بانوی جلد (20-9, 10-6 SEC) پایان فصل به طور منظم با سه بازی برنده خط و کسب ششمین دانه در مسابقات SEC.

ESPN بسکتبال زنان bracketologist چارلی Creme گفت: بانوی جلد هنوز هم برخی از کار را به انجام به اطمینان حاصل شود که خود را در خط و نقطه در مسابقات امن است.

“اگر (تنسی) برنده چهار شنبه (علیه Auburn) و آنها را انتخاب کنید تا یک پیروزی در مسابقات SEC و آنها نگاه بسیار رقابتی در بازی بعدی خود,” Creme قبل گفت: روز یکشنبه بازی. “آنها لزوما باید برای برنده شدن در این بازی اما اگر آنها را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که آنها در این مسابقات است.

“خط پایین این است که اگر آنها خود را برنده چهارم بازی در مسابقات SEC آنها در حال رفتن به در مسابقات NCAA.”

در آخرین طرح Creme است تنسی به عنوان شماره 10 دانه در فورت Wayne منطقه ای رو به شماره 7 دانه ایالتی اوهایو در دور اول در لوئیزویل ،

بانوی جلد به سختی به دست آورده مسابقات پیشنهاد فصل گذشته تق و لق به عنوان شماره 11 دانه بالاترین در تاریخ برنامه.

بانوی جلد بازی خواهد کرد و برنده شماره 11 دانه میسوری (8-21) و شماره 14 Ole Miss (7-22) در SEC مسابقات در روز پنج شنبه (8:30 p. m. ET SEC شبکه) در Greenville, South Carolina. یک پیروزی می فرستد بانوی جلد به یک چهارم نهایی در روز جمعه در برابر سوم-کشت کنتاکی (21-7).

با وجود این پیروزی به فصل و بهبود در فصل گذشته رکورد یک زن و شوهر از چیزهایی که در حال کار در برابر بانوی جلد که مسابقات کمیته تصمیم می گیرد بذر Creme گفت.

این اولین بار است که ضعف قدرت از برنامه به خصوص از کنفرانس. تنسی بازی تنها دو تیم – UConn و استنفورد – که هنوز هم میان بالا 25 برنامه در سراسر کشور. هر دو بازی منجر به دو رقمی دست دادن.

عامل دیگر عدم خیمه برنده برای بانوی Vols. آنها را از دست داده به هر یک از پنج دانه در مسابقات SEC و آنها تنها دو برد در برابر تیم های رتبه بندی در بالای صفحه 60 از RPI یک متریک استفاده می شود اغلب توسط کمیته مسابقات زمانی که تصمیم گیری پیشنهادات مختار است.

کرم گفت: تنسی بهترین پیروزی این فصل بود در برابر LSU که در حال حاضر نشسته در شماره 33 در RPI.

“آنها واقعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد یکی دیگر از خیمه پیروزی در اینجا و یا وجود دارد” کرم گفت. “که می شود گفت واقعا وجود مقدار زیادی از قدرت در سراسر نقاط کشور در تیم در آن منطقه است. بسیاری از تیم ها که حباب از نوع تیم ها فقط باید یک مناسب و معقول ،

تنسی سرنوشت نیز تا حد زیادی بستگی به تیم های دیگر انجام دهد. کرم گفت که بانوی جلد می تواند حرکت کند تا کمی اگر تیم کشت فراتر از آنها در حال حاضر در دست انجام در کنفرانس مسابقات اما کشت از اواسط اصلی تیم در حال مبارزه برای در بزرگ پیشنهادات مختار است.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از اواسط لیگ های بزرگ که در آن زمان فرض قهرمان در حال رفتن به این مسابقات به عنوان یک در بزرگ که آیا آنها پیروزی خود را در مسابقات لیگ یا نه.” کرم گفت.

که باعث ایجاد یک پتانسیل سناریو که در آن یک اواسط کنفرانس بزرگ قرار می تواند دو تیم در مسابقات NCAA.

به عنوان آن می ایستد به عنوان طولانی به عنوان تنسی می توانید آن را از گذشته خود دور اول حریف در مسابقات SEC و حداقل باید یک احترام و نشان دادن در برابر کنتاکی پس از آن خانم جلد باید احساس امنیت زمانی که کمیته انتخاب نشان می دهد براکت در مارس 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>