طرح بازنشستگی کانادا به فروش می رساند Altice ایالات متحده آمریکا خطر


کابل اپراتور اقدام به خرید 2.2 M سهام از طریق بیع متقابل برنامه

Altice ایالات متحده آمریکا گفت: 5 طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره خود را فروخته است باقی مانده سهام این شرکت است.

با توجه به Altice, ایالات متحده آمریکا, CPPIB فروش 11.2 میلیون سهم به ناشناس کارگزار فروشنده پس از بسته شدن بازار در مارس 5, “نمایندگی قابل ملاحظه ای از خود باقی مانده سهام این شرکت است.” Altice گفت که مطابق با آن در حال انجام اشتراک خرید مجدد برنامه این شرکت خریداری شده حدود 2.2 میلیون نفر از کسانی که سهام از کارگزار فروشنده برای $52 میلیون.

CPPIB اولیه بود حامی از Suddenlink ارتباطات که Altice خریداری شده در سال 2015 برای $9.1 میلیارد دلار است. زمانی که Altice خریداری Cablevision سیستم در سال 2016 CPPIB کمک مالی که معامله همراه با سهام خصوصی گروه قبل از میلاد شرکای دستیابی به یک ترکیب 30 درصد سهام این شرکت در حدود 1 میلیارد دلار.

اخیرا CPPIB بود یک حامی از نور افکن پایتخت $1.4 میلیارد دلار خرید از مرز ارتباطات’ غربی دارایی.

Altice, ایالات متحده, سهام یکی از نوازندگان برتر در کابل بخش در سال 2019 — سهام بودند تا 65 درصد است که در سال– اما سهام کاهش یافته است حدود 14 درصد در سال 2020 است. Altice سهام ایالات متحده شد تا کمی (1.2%) در اوایل معاملات مارس 6, قیمت دلار در 23.81 هر.

در یک نقطه CPPIB متعلق به اندازه 8.4 درصد از Altice, ایالات متحده, سهام ممتاز, اما آن را به تدریج به فروش می رسد قطعه از آن سهم در طول سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>